Multi & Media
Multi & Media

Multi & Media - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

"Кривбас" - назавжди. Звернення криворізьких уболівальників


"Кривбас" - назавжди. Звернення криворізьких уболівальників

Уболівальники криворізького "Кривбасу" виступили зі зверненням до жителів міста прийти на стадіон "Металург" та підтримати улюблений клуб, який сьогодні відзначає 54-й рік народження.

Звернення уболівальників "Кривбасу"

Земляки!!!

Наше місто починалось там, де «зустрілись Інгулець з Саксаганню». І лодочна станція, розташована в цьому місці, є одним з символів Кривого Рогу. В 20 столітті було збудовано «Криворіжсталь». І, якби теперішні господарі її не перейменовували, величезні літери на пр. Металургів та сам завод, є одним із символів нашого міста.

Цього тижня, а саме 18 квітня, День народження ще в одного із символів Кривого Рогу - футбольного клубу «Кривбас». 54-річна історія клубу знала різні часи: злети до чемпіонства в Українській РСР та боротьби в Єврокубках з «Пармою» і «Нантом» до боротьби за виживання у вищому дивізіоні України.

Однак саме зараз, як ніколи часто лунають розмови про те, що «Кривбас» припинить своє існування. Чому? – та просто тому що, мабуть, на думку теперішньої влади, він нікому не потрібен.

В одному із своїх останніх інтерв’ю президент клубу О.І. Лівшиць сказав, що клуб фінансується ним на 50% та 50% коштів надходять від спонсора. Хтозна наскільки це так, але футболісти та працівники клубу вже 4 місяці поспіль не отримують заробітну плату, команда має заборгованість за електроносії, гаряче водопостачання, землю – і це, як кажуть, більше ніж факт. Це правда.

І з цього факту можна зробити висновки, що в 2013 році клуб, скоріш за все, ніким не фінансується. Побоюємось, що не отримує гроші команда не тільки від спонсора, який, за чутками, припинив фінансування в березні 2013 року, але й від президента, адже, озвучених вище 50% вистачило б команді мінімум до липня, а так борги виникли вже в січні!!!

На жаль, і міською владою жодних заходів для врятування клубу не здійснюється, хіба що крім будівництва нової VIP-ложі (чи ресторану) та ліфту для підйому VIP-персон з першого поверху одразу до цієї ложі.

Зовні в клубі все добре – команда перемагає, знаходиться на 7 місці в прем’єр – лізі, а якщо рахувати тільки весняну частину - той взагалі на 3-му після «Шахтаря» та «Металіста», бореться за вихід до Ліги Європи вперше за останні 13 років.
А ось якщо глянути глибше, то без кардинальної зміни ситуації до свого 55 дня народження «Кривбас» не доживе. Адже вже в липні стартує новий чемпіонат до якого, при наявності боргів, «Кривбас» просто не буде допущений.

Ми не знаємо , хто готовий допомогти фінансово «Кривбасу» та взяти його під опіку. Але ми впевнені, що це може бути і теперішні спонсори та президент «Кривбасу», і теперішній господар «Криворіжсталі», і теперішня міська влада.

Задля цього від нас на сьогодні потрібно єдине:

Нагадати що «Кривбас» потрібен нам, криворіжцям.

Не залишайтесь осторонь. Байдужість вбиває.

Зараз вона може знищити один із символів нашого міста.

Зі спортивного життя міста вже зник гандбольний клуб «Спарта», який був Чемпіоном України, та зникає колишній чемпіон УБЛ «Кривбасбаскет», відсутня команда з водного поло, яка колись виступала у вищій лізі Чемпіонату України.

Не дайте зникнути також і футбольному клубу. Приходьте на стадіон, покажіть владі та теперішнім власникам команди, що ФК «Кривбас» потрібен всім нам.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (6)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
AMID1984 (Винница)
Очень хороший клуб пропадает с футбольной карты Украины, клуб со славной историей. Очень бы не хотелось,ко остальным уже исчезнувшим знаменитым украинским клубам, потерять еще и Кривбас. Не знаю у чему приведет такая ситуация в нашем футболе, но чувствуется в одной из самой большой европейской стране, будет всего лишь одна футбольная лига,в которой будут играть несколько клубов олигархов,и их дублеры. Страшно смотреть на все это, а они что бы спасать ситуацию,думают о совмесном чемпионате с Россией. Кошмар...
Ответить
0
0
патрiот (кривой рог)
КРИВБАС НАЗАВЖДИ!!! В Истории Кривбаса были разные периоды,славные и не очень,все как в Жизни,взлеты и падения имеют место быть...но сейчас стоит Вопрос Быть или не Быть...Команде которая явно заслуживает Быть в Незалежной Украине!И это мнение не только Криворожских любителей спорта № 1..,а и всей футбольной Украины! Г-да Власть имущие...СХАМЕНИТЬСЯ!Бо вам цього НЕ ПРОБАЧАТЬ!
Ответить
+1
0
yaspas74 (тернопіль)
Місто велике і команду мати заслуговує.Але в нас розкручують лише 6 міст.Скоро ліга перетвориться в 6 команд(незалежних). Дербі в Україні поки теж неможливі,адже в кожному з цих міст є король.
Ответить
+2
-1
S_Nikolaevich (Кирик)
Жил бы в Кривом Рогу пришел бы, хороший клуб надо бы его сохранить.
Ответить
+3
-1
Dimonych (FCSD)
В Кривом РогЕ.
Ответить
+3
-4
viajador (Lutsk)
Кривбасята завжди були гарною командою. Чудово пам`ятаю як вони грали ще в союзнiй другiй лiзi. Могли б тодi i в 1-й союзнiй грати, якби грошi не жалiли.
Ответить
+4
-1


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...