Football betting
Football betting
Bookmakers rating
Football online
Eng
Рус
Укр
UA-football ⚽
Football online to date 2020-01-29
Football matches for 2020-01-29
Matches today
0
Live matches
0
Yesterday
Today
Tomorrow
29
February 2024
Mo
Tu
We
Th
Fr
St
Su
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
March 2024
Mo
Tu
We
Th
Fr
St
Su
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
April 2024
Mo
Tu
We
Th
Fr
St
Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Today, 28 March - No matches
Calendar for the year
Top League
Ukraine Super Cup
Ukraine National Team
Premier League
Ukraine Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Ukraine. First League
Premier League
Bundesliga
Lobanovskyi Memorial Tournament
Super Cup
UEFA Super Cup
France Ligue 1
Primera
Serie A
Spain Copa del Rey
African Cup Nations
FA Cup
DFB Cup
Coppa Italia
Spain Copa del Rey
Super Cup
Super Cup
Community Shield
DFL-Supercup
Ukraine. Second League
EFL Cup
Coupe de France
Super Cup
Youth team
Copa America
Copa Libertadores
UEFA Youth League
Friendly games of Ukrainian clubs
Ukraine. First League. Play off
UEFA Nations League
FIFA Club World Cup
Euro 2024
Euro U-21
World Cup
Conference League
Womens Champions League
Women's football
Finalissima
Euro. Women
Under-19
World Cup U20
Game4Ukraine
All Leagues
Open
Ukraine Super Cup
Ukraine National Team
Premier League
Ukraine Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Ukraine. First League
Premier League
Bundesliga
Lobanovskyi Memorial Tournament
Show more
Friendly games of Ukrainian clubs
World
09:45
Shakhtar Donetsk
0
-
1
finished
Proleter
Live
Premier League
England
21:30
West Ham United
0
-
2
finished
Liverpool
EFL Cup
England
21:45
Manchester City
0
-
1
finished
Manchester United
Jupiler Pro League
Belgium
21:45
R. Charleroi
0
-
0
finished
Club Brugge
Club Friendlies
World
04:00
Gamba Osaka
2
-
3
finished
Sagan Tosu
10:00
Torpedo-BelAZ
0
-
2
finished
Slutsk
10:45
Sydney Olympic
2
-
2
finished
Hakoah Sydney City East
10:45
South Adelaide Panthers
3
-
2
finished
Вестерн Страйкерс (Авс)(Stat)
11:15
Adelaide Victory (Авс)(Stat)
3
-
5
finished
Adelaide Comets
11:15
Melbourne Knights
0
-
0
finished
Heidelberg United
11:30
Khimik Novomoskovsk
2
-
0
finished
Kaluga
12:00
Gzira United
0
-
0
finished
DAC 1904
12:00
Vitosha Sofia
1
-
0
finished
Sileks
12:00
Pohronie
2
-
1
finished
KFC Komarno
12:45
OFK Beograd
1
-
1
finished
Buducnost Dobanovci
12:45
Mlada Boleslav II
2
-
2
finished
Varnsdorf
12:45
Cartagena
2
-
0
finished
F91 Dudelange
12:45
Baník Sokolov
2
-
1
finished
Loko Vltavin
13:30
Riga
2
-
3
finished
MSK Zilina
14:00
Stal Rzeszow
3
-
2
finished
Motor Lublin
14:00
Vysocina Jihlava
0
-
0
finished
Pohronie
14:00
Randers
2
-
0
finished
Vejle
14:00
Krylia Sovetov (Youth)
1
-
4
finished
Akron Tolyatti (Рос)(Stat)
14:00
Zaglebie Sosnowiec
0
-
1
finished
ŽP Sport
14:00
Sandecja Nowy Sacz
1
-
0
finished
Puszcza Niepolomice
14:00
Senica
3
-
0
finished
Dukla Banska Bystrica
14:00
Vitebsk
3
-
2
finished
Isloch
14:00
Rapid București
0
-
0
finished
Odense
14:00
Rabotnicki
1
-
1
finished
Pirin Blagoevgrad
14:45
Hibernians
0
-
0
finished
Mlada Boleslav
14:45
CWKS Resovia Rzeszow
0
-
1
finished
Gornik Leczna
14:45
NK Triglav Kranj
0
-
0
finished
Indija
14:45
STK 1914 Samorin
2
-
2
finished
1. Znojmo
14:45
SCM Argesul Pitesti
1
-
0
finished
Unirea Bascov
14:45
Trencin
1
-
4
finished
Teplice
14:45
Slovan Bratislava
1
-
1
finished
Karpaty Lviv
14:45
GKS Tychy
1
-
1
finished
GKS Belchatow
15:00
Olimpija Ljubljana
0
-
0
finished
NK Radomlje
15:00
MAS Taborsko
0
-
1
finished
Dukla Prague
15:00
KS Polkowice
3
-
0
finished
Шлёнск Вроцлав 2 (Пол)(Stat)
15:00
Slavia Sofia
1
-
1
finished
Sered
15:00
SFC Opava
3
-
0
finished
ViOn Zlate Moravce
15:00
Szolnoki MÁV
0
-
0
finished
Keruleti TVE
15:00
Wacker Innsbruck
1
-
2
finished
Wolfsberger AC
15:30
Botev Galabovo
5
-
0
finished
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
15:30
Belasica Strumica
0
-
1
finished
Kariana Erden
15:45
Vihren Sandanski
1
-
2
finished
Strumska Slava
15:45
Belasica Strumica
1
-
1
finished
Plackovica
16:00
Jablonec
3
-
1
finished
Shonan Bellmare
16:00
LASK Linz
6
-
2
finished
Silkeborg
16:00
Darul Takzim
2
-
1
finished
MSK Zilina
16:30
Vojvodina Novi Sad
0
-
0
finished
Rapid București
16:30
Radnik Surdulica
1
-
2
finished
Tambov
16:30
Swarovski Wattens
1
-
3
finished
Viking
16:30
Dinamo Brest
1
-
0
finished
Slovan Bratislava
16:45
Piast Gliwice
2
-
0
finished
Shakhtyor Salihorsk
16:45
Sochi
0
-
0
finished
KS Cracovia
16:45
Zorya Luhansk
2
-
0
finished
Vozdovac
16:45
Rudar
0
-
1
finished
Indija
16:45
Red Star Belgrade
0
-
0
finished
Vardar
16:45
Hrvace
0
-
5
finished
Šibenik
16:45
Rapid București
0
-
2
finished
Vojvodina Novi Sad
16:45
Ried
2
-
1
finished
Nitra
16:45
Jeonbuk Hyundai Motors
0
-
0
finished
CSKA Sofia
17:00
Katowice
0
-
2
finished
Sleza Wroclaw
17:00
Olimpia Grudziadz
1
-
1
finished
Radunia Stezyca
17:00
Spartak Zdrepceva Krv
1
-
2
finished
Academy Pandev
17:30
Sesvete
1
-
2
finished
Dugo Selo (Хор)(Stat)
17:30
Botev Vratsa
1
-
2
finished
Sileks
17:45
Ludogorets 1945
6
-
0
finished
Kairat
18:00
Atlanta Silverbacks
4
-
0
finished
Philadelphia Union
18:15
Levski Sofia
3
-
2
finished
Pyunik
19:00
FC Dabas (Вен)(Stat)
0
-
0
finished
Kiskunfelegyhazi (Вен)(Stat)
19:00
Ústí nad Labem
0
-
0
finished
Chomutov
19:00
Ústí nad Labem
0
-
0
finished
Banik Sous
19:30
Benesov
2
-
8
finished
Vysocina Jihlava
19:30
NK Rogaska
0
-
2
finished
NK Radomlje
19:30
Vendsyssel
0
-
1
finished
Thisted
19:30
AC Sparta Prague II
1
-
0
finished
Prepere
19:30
Granicar
2
-
0
finished
Cibalia
19:30
Næstved
1
-
2
finished
Nykobing
19:30
Brabrand
1
-
2
finished
Skive
19:30
Sokol Brozany
3
-
4
finished
Litomerice
19:45
Rapperswil-Jona
1
-
3
finished
Schaffhausen
19:45
Wisla Pulawy
3
-
2
finished
CKS Chelmianka Chelm
20:15
Dubrava
2
-
1
finished
Zagorec K. (Хор)(Stat)
20:30
Tennis Borussia Berlin
0
-
0
finished
Petershagen Eggersdorf (Авт)(Stat)
20:30
Giessen(Stat)
0
-
0
finished
Bad Vilbel
20:45
A XII-Auhof Center(Stat)
7
-
2
finished
Sieghartskirchen
20:45
Kapfenberger
2
-
0
finished
Allerheiligen
20:45
Legionovia
0
-
0
finished
Ursus Warszawa
20:45
Havelse
3
-
1
finished
HSC Hannover
20:45
Austria Klagenfurt
2
-
1
finished
ATSV Wolfsberg
20:45
Hamburger II
0
-
2
finished
Teutonia 05 Ottensen
20:45
Gonsenheim
0
-
0
finished
1. FSV Mainz 05 II
20:45
Siegburger SV 04
1
-
2
finished
Bergisch Gladbach 09
20:45
SC Sonnborn (Гер)(Stat)
0
-
2
finished
Wulfrath
20:45
Kuchl
0
-
0
finished
UFC Altenmarkt (Авт)(Stat)
20:45
Essling (Авт)(Stat)
3
-
2
finished
Ankerbrot Montelaa
20:45
1980 Wien (Авт)(Stat)
2
-
2
finished
Перхтольдсдорф (Авт)(Stat)
20:45
Viktoria Aschaffenburg
2
-
5
finished
Bayern Alzenau
20:45
Rot-Weiss Koblenz
2
-
1
finished
Hassia Bingen
20:45
Ostbahn
1
-
2
finished
Gerasdorf
21:00
Sturm Graz II
0
-
0
finished
DSV Leoben
21:15
Athlone Town
1
-
6
finished
St Patrick's Athletic
21:45
Leobendorf
5
-
2
finished
ASK Mannersdorf