Барселона U19 - Динамо Киев U19 онлайн трансляция матча

Юношеская Лига УЕФА - 20 октября 2021, 15:00 - Johan Cruyff Stadium
Барселона
0 - 0
  • Когда FC Dynamo Kiev лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в FC Dynamo Kiev% своих матчей.
  • ФК Барселона выигрывает первую половину матча в 50% случаев, FC Dynamo Kiev выигрывает в 59%.
  • Когда ФК Барселона лидирует 1-0 дома, они побеждают в ФК Барселона% своих матчей.
  • ФК Барселона выигрывает первый тайм в 50% матчей, FC Dynamo Kiev выигрывает в 59% матчей.
  • ФК Барселона забивает 2 гола, играя дома, а FC Dynamo Kiev забивает 2.75 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Обе команды не забили в своем последнем матче.
  • Обе команды проиграли их последние матчи.
1
Другий тайм приніс Динамо ще більше моментів, ніж перший, проте з реалізацією було дуже складно. На жаль, команді не вдалося відзначитися, але плюс в тому, що й не пропустили.
90+4'
Арбітр дає свисток про завершення нашого матчу! Нулі на табло!
90+3'
Касас виходить на поле замість Ріяда, і одразу ж отримує жовту за грубий фол.
90+1'
Ще одна заміна в Динамо: Скрипник виходить на поле замість Царенка.
90'
Додано три хаилини до основного часу матчу.
89'
Заспокоїлися зараз оберти гри. Обидві команди, здається, згодні на нічию.
86'
Сола отримує гірчичник за грубий фол проти гравця Динамо.
85'
Перша заміна в складі Динамо: Горбач виходить замість Попова.
81'
Як не дивно, Динамо продовжує йти вперед. Кияни пройшли лівим флангом до штрафного Барси, але далі блокує захист.
77'
Який момент у Динамо! Царенко отримує м'яч біля межі штрафного майданчика, обробляє та пробиває в дільній кут. Лише стійка рятує каталонський клуб. Від неї - відскок в поле.
75'
Ще одна заміна в Барселоні: Рамос на полі замість Вальє.
73'
Заміна в складі каталонців: Луцці виходить на поле замість Рангела.
69'
Знову Нещерет! Воротар переводить на кутовий небезпечний удар з 20 метрів від одного з захисників Барси.
66'
Фуентес біжить центром, обіграє двох захисників та пробиває по центру. Нещерет без проблем справляється.
62'
Динамо розіграє м'яч через Нещерета та намагається черговий раз вийти в атаку.
59'
Яка ж контратака від Динамо! Діалло розганється лівим флангом, зміщується в центр та пробиває в лівий нижній кут. Парирує голкіпер.
56'
Тепер вже Боль отримує жовту. Він грубо фолив проти Касадо. Так би мовити, відімстив за попередній фол каталонця.
52'
Касадо отримує гірчичник за грубий фол проти гравця українського клубу.
49'
Як небезпечно! Волошин розганяється на правому фланзі, входить в штрафний та пасує на Діалло. Буквально секунди не вистачило Самбі, щоб дістатися до м'яча.
46'
Одразу після перерви заміна від тренера Барселони. Гаілан на полі замість Гаррідо.
46'
Свисток судді сповіщує про початок другого тайму нашого поєдинку.
Перший тайм був досить нудним. Обидві команди мали кілька моментів, але скористуватися ними не вийшло. Не буде несподіванкою, якщо після першої половини зустрічі тренер Барси зробить заміни.
45'
Арбітр дає свисток про завершення першого тайму, не додаючи жодної хвилини.
42'
Попов грубо збиває капітана каталонців та отримує заслужений гірчичник.
39'
Фуентес обробив м'яч на правому фланзі та пробив на силу в дальній кут. Удар пройшов в кількох сантиметрах від стійки.
37'
Трохи заспокоїлася гра в ці хвилини. Іспанці володіють м'ячем на своїй половині поля, а Динамо не має нічого проти цього.
34'
Барселона продовжує тиснути. Іспанський клуб намагається пресингувати Динамо, змушуючи помилитися.
30'
Витягує Нещерет відразу два удари! Спочатку вінгер Барси змістився з флангу та пробив по воротах, закручуючи - Нещерет відбив. Потім слідувало добивання, і Руслан вибиває на кутовий.
27'
Перша жовта в нашому матчі. Отримує її Гаррідо за грубий фол проти суперника.
25'
Як небезпечно! Царенко біля межі штрафного отримав пас від Діалло та віддав на Попова. Той пробив з підкруткою і потрапив у стійку.
21'
Дуже гостро зараз було! Волошин виконав штрафний з 30 метрів, навісивши в штрафний, а Діалло вирварся вперед та пробив по воротах. М'яч пролітає біля лівої дев'ятки.
17'
Досить нудну гру ми можемо спостерігати. Команди, отримуючи м'яч, навіть не намагаються виходити вперед. Демонструють володіння заради володіння.
13'
Здається, в ці хвилини Барселона відступила від активних атакувальних дій. Клуб перепасовується в захисті та чекає позиційних помилок від Динамо.
9'
Зараз володіння за каталонцями. Проте Динамо не виключається з гри і блокує будь-яке просування суперника вперед.
5'
Динамо виходило в атаку цетром через довгий пас, проте надійно відіграє захист Барси, вибиваючи м'яч в аут.
1'
Стартовий свисток дає арбітр! Розпочинається наш матч!
Уже відомі склади на матч: Барселона U-19: Рафус - Вальє, Ріад, Алмейда, Хуанола - Сола, Касадо, Гаррідо - Фуентес, Барбера, Акомач. Динамо Київ U-19: Нещерет - Вівчаренко, Дячук, Боль, Бенедюк - Яцик, Бражко, Царенко - Діалло, Попов, Волошин.
Доброго дня, шановні читачі! Пропонуємо вашій увазі текстову трансляцію поєдинку Юнацької ліги чемпіонів Барселона U-19 - Динамо U-19.