Вулверхемптон - Ліверпуль онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 04 лютого 2023, 17:00 - Молинью
Головний суддя: Пол Тирни
Вулверхэмптон
3 - 0
Ливерпуль
5' Жоель Матіп 12' Dawson, Craig 42' Hee-chan, Hwang Вийшов: Traore, Adama 45' Dawson, Craig
60' Cunha, Matheus Вийшов: Рауль Хіменес 61' Пабло Сарабiя Вийшов: Жоау Моутінью 66' Набі Кейта Вийшов: Джордан Хендерсон 71' Рубен Невеш 75' Gomez, Joe 77' Bajcetic, Stefan Вийшов: Elliott, Harvey 83' Маріо Леміна Вийшов: Даніель Поденсе 83' Ait-Nouri, Rayan Вийшов: Otto, Jonny 86' Gakpo, Cody Вийшов: Алекс Окслейд-Чемберлен 86' Тьяго Алькантара Вийшов: Джеймс Мілнер 86' Robertson, Andy Вийшов: Tsimikas, Kostas
  • The most common result of matches between Wolverhampton Wanderers and Liverpool FC when Wolverhampton Wanderers is playing at home is 0-1. 3 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Wolverhampton Wanderers and Liverpool FC is 0-1. 5 matches have ended with this result.
  • During the last 10 meetings with Wolverhampton Wanderers playing at home, Wolverhampton Wanderers have won 1 times, there have been 2 draws while Liverpool FC have won 7 times. The goal difference is 15-4 in favour of Liverpool FC.
  • During the last 20 meetings, Wolverhampton Wanderers have won 3 times, there have been 3 draws while Liverpool FC have won 14 times. The goal difference is 33-11 in favour of Liverpool FC.
  • Last season Liverpool FC won both games against Wolverhampton Wanderers (3-1 at home and 1-0 away).
  • Did you know that Wolverhampton Wanderers scores 33% of their goals between the minutes 31-45? This is the highest percentage in the league.
  • Did you know that Liverpool FC scores 26% of their goals between the minutes 31-45?
  • Wolverhampton Wanderers have received 3 red cards this season. This is the highest number in Premier League.
  • Wolverhampton Wanderers haven't scored in 5 of their 10 home matches in Premier League this season.
  • Liverpool FC haven't scored in 3 of their 9 away matches in Premier League this season.
  • Ruben Neves has more yellow cards (7) than any other player at Wolverhampton Wanderers. Trent Alexander-Arnold has collected 3 for Liverpool FC.
  • Wolverhampton Wanderers wins 1st half in 27% of their matches, Liverpool FC in 35% of their matches.
  • Wolverhampton Wanderers wins 27% of halftimes, Liverpool FC wins 35%.
  • The winner of their last meeting was Liverpool FC.
  • On their last meeting Liverpool FC won by 1 goals.
  • When Wolverhampton Wanderers leads 1-0 at home, they win in 81% of their matches.
  • When Liverpool FC leads 0-1 away, they win in 93% of their matches.
  • When Wolverhampton Wanderers is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Liverpool FC is down 1-0 away, they win 31% of their matches.
  • Liverpool FC's performance of the last 5 matches is better than Wolverhampton Wanderers's.
  • Wolverhampton Wanderers has streak of 2 matches with 0 scored goals.
  • Liverpool FC have lost just 0 of their last 5 games against Wolverhampton Wanderers (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Wolverhampton Wanderers won 0, Liverpool FC won 4, 1 draws.
  • Liverpool FC have lost just 0 of their last 5 Premier League games against Wolverhampton Wanderers.
  • Wolverhampton Wanderers have won just 0 of their last 5 Premier League games against Liverpool FC.
  • Wolverhampton Wanderers scores 0.6 goals in a match against Liverpool FC and Liverpool FC scores 1.6 goals against Wolverhampton Wanderers (on average).
  • Average number of goals in meetings between Wolverhampton Wanderers and Liverpool FC is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Wolverhampton Wanderers and Liverpool FC is 1.2.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Both teams didn't score on their last match.
  • Wolverhampton Wanderers scores 0.96 goals when playing at home and Liverpool FC scores 1.72 goals when playing away (on average).
Ліга Європи УЄФА 2023/2024
86'
Gakpo, Cody
Вийшов: Алекс Окслейд-Чемберлен
86'
Тьяго Алькантара
Вийшов: Джеймс Мілнер
86'
Robertson, Andy
Вийшов: Tsimikas, Kostas
Маріо Леміна
Вийшов: Даніель Поденсе
83'
Ait-Nouri, Rayan
Вийшов: Otto, Jonny
83'
77'
Bajcetic, Stefan
Вийшов: Elliott, Harvey
75'
Gomez, Joe
ГООЛ! Рубен Невеш
71'
66'
Набі Кейта
Вийшов: Джордан Хендерсон
Пабло Сарабiя
Вийшов: Жоау Моутінью
61'
Cunha, Matheus
Вийшов: Рауль Хіменес
60'
Dawson, Craig
45'
Hee-chan, Hwang
Вийшов: Traore, Adama
42'
ГООЛ! Dawson, Craig
12'
ГООЛ! Жоель Матіп
5'
Арбітр компенсував 4 хвилини!
88'
"Ліверпуль" програє "Вулверхемптону" вперше з 1981 року. Переможна серія тривала 12 ігор поспіль.
86'
Окслейд-Чемберлен виходить замість Робертсона, а Тіаго змінив Цимікас.
84'
Замість Нурі виходить Хонні, а замість Леміни виходить Поденсе.
82'
Леміна отримав травму і потребує допомоги лікарів.
80'
З такою грою у "Ліверпуля" туманне майбутнє, а ось "Вулверхемптон" приємно вражає з приходом Лопетегі.
77'
Замість Бечеріча виходить Еліот.
76'
Джо Гомес отримує попередження за фол проти Хіменеса.
74'
Чи зможе "Ліверпуль" забити гол престижу? Це головне питання кінцівки матчу.
Для Невеша це вже п'ятий гол в сезоні!
71'
Доля матчу вирішена! Після асисту Траоре відзначився Невеш. Швидка атака принесла свої плоди!
70'
Вже більше десяти ударів нанесли футболісти "Ліверпуля", але ефективність на низькому рівні.
69'
Попри активно гру гостей варто відзначити організований захист підопічних Лопетегі. У гостей залишилося вже небагато часу.
67'
Нуньєс не реалізував вихід один на один. Браво, Жозе Са!!!
66'
Хендерсон виходить замість Кейта.
63'
Рауль Хіменес наважився на удар, але дуже неточно. Це перший удар господарів у таймі.
62'
Матіп зіграв рукою, але знову без попередження.
60'
Замість Куньї виходить Хіменес, а замість Сарабії - Моутіньо.
59'
Підопічні Лопетегі не можуть вийти із захисту в атаку.
За останні десять хвилин гості володіють м'ячем 80% ігрового часу.
56'
Салах зіграв не уважно і опинився поза грою. Перспективна атака завершилася нічим.
54'
У ці хвилини господарям непросто. Тиск футболістів "Ліверпуля" збільшується.
51'
Робертсон пробивав з меж штрафної, але м'яч так і не опинився у воротах. Кілман все ж встиг заблокувати удар.
49'
Гості прогнозовано відразу після перерви заволоділи ініціативою, але поки без моментів.
46'
У нас поки що без замін у перерві!
Другий тайм розпочався!
Дуже хороший перший тайм для господарів. Підопічні Лопетегі агресивним футболом на початку зустрічі змусили гостей двічі капітулювати. "Ліверпуль" відверто не вражає
Перший тайм завершився - 2:0!
45+4'
Попередження отримує Доусон!
44'
Тепер вже Леміна на газоні. Сподіваємося, що цього разу без замін.
42'
Замість Хвана виходить Адама Траоре.
40'
Намагався Хван прискоритися і отримав травму. Кореєць цю гру не продовжить.
39'
Хван грубо зіграв проти Гакпо, але поки що без попередження для корейця.
38'
Дуже багато помиляються підопічні Клоппа у заключній третині поля.
35'
Агресивно у першому таймі грають господарі. У футболістів "Ліверпуля" немає вільного часу на роздуми.
32'
Гості у ці хвилини контролюють м'яч ,але скоротити відставання у рахунку ніяк не можуть. Контратаки "вовків" дуже небезпечні.
29'
Після навісу з правого флангу пробивав Доусон, але цього разу вище воріт.
27'
Матіп обрізався, але Нунес не зміг переграти Аліссона. Рахунок вже міг бути розгромний.
26'
Салах поки що непомітний. Окрім одного удару лідер "Ліверпуля" нічим не відзначився.
23'
Варто відзначити солідну гру господарів у центрі поля. Футболістам "Ліверпуля" непросто повертати собі м'яч після втрат.
20'
Салах пробивав з меж штрафної, але вище воріт.
17'
Кейта двічі поспіль пробивав, але прямо в захисника. Поступово додають в активності гості.
15'
А ось і перший момент у гостей. Удар Нуньєса з меж штрафної парирував голкіпер.
14'
З великим натхненням сьогодня грають підопічні Лопетегі. Гості ніяк не можуть прийти до тями.
Доусон забиває у своєму першому матчі за нову команду!
12'
Фантастика! Крейг Доусон після рикошету від захисника розстріляв ворота Аліссона - 2:0.
9'
Після забитого м'яча господарі продовжують контролювати м'яч. У футболістів "Ліверпуля" поки що нічого не виходить.
6'
Хван прострілював з гострого кута, а м'яч з рикошетом від Матіпа залетів в ворота. Дуже курйозний гол.
4'
Перший небезпечний момент у матчі. Сарабія пробивав з меж штрафної, але повз ворота. Активний початок зустрічі від підопічних Лопетегі.
4'
Кунья пробивав по воротам, але прямо в руки Аліссона. Непогана контратака господарів.
3'
Гості на початку зустрічі намагаються нав'язати свою гру, але поки що без ударів по воротам.
Гра розпочалася!
"Вулверхемптон" (запасні): Бентлі, Буену, Коллінз, Моутінью, Поденсе, А. Траоре, Хонні, Хіменес, Ходж
"Вулверхемптон" (старт): Жозе Са - Нурі, Кілман, Доусон, Семеду, Леміна, Невеш, Матеус Нунес, Хван, Сарабія, Кунья
"Ліверпуль" (запасні): Келеххер, Мілнер, Хендерсон, Окслейд-Чемберлен, Джонс, Елліот, Тцимікас, Карвальо, Філіппс
"Ліверпуль" (стартовий склад): Аліссон - Александр-Арнольд, Гомес, Матіп, Робертсон, Байчетіч, Тіаго, Кейта, Гакпо, Нуньєс, Салах
Безвиграшна серія підопічних Юргена Клоппа налічує в АПЛ вже три матчі. У гостьовому матчі "Ліверпулю" буде непросто, адже з приходом Лопетегі в п’яти іграх чемпіонату "вовки" здобули сім очок.
Добрий день. Запрошуємо вас на текстову трансляцію матчу 22-го туру АПЛ між "Вулверхемптоном" та "Ліверпулем. Стартовий свисток рефері Пола Тірні з Ланкаширу прозвучить о 17:00.