Белградское дерби между Партизаном и Црвеной Звездой спровоцировало новую вспышку COVID-19 в Черногории


Сербия банально рядом

Белградское дерби между Партизаном и Црвеной Звездой спровоцировало новую вспышку COVID-19 в Черногории

123


Полуфинал Кубка Сербии между "Партизаном" и "Црвеной Звездой" прошел на заполненном болельщиками стадионе и стал причиной новой вспышки коронавирусной инфекции COVID-19 в соседней Черногории.

Читайте такжеПобедили COVID? Дерби Партизана и Црвены Звезды состоялось при переполненных трибунах и с пиротехникой

Издание Blic сообщает, что новые заболевшие были выявлены среди людей, которые отправились в Белград на "Вечное дерби". Директор клиники в Подгорице Евто Еракович обвинил их в безответственности.

В течение 42 дней в Черногории не было зарегистрировано ни одного нового случая заболевания, но 14 июня картина изменилась. Добавим, что на белградском дерби присутствовало 16 тысяч фанатов. О социальном дистанцировании, естественно, речи не шло.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
blic

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (5)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
avatar
Drovko (Lviv)
А до чого тут Чорногорія, якщо це сербські клуби? А Белград - столиця Сербії. Автор видно географію в школі прогулював.
Ответить
0
0
avatar
Serega1111 (Киев)
В Черногории сербов - дохренища. Как у нас ка.ца.пни
Ответить
+2
0
avatar
Yurko-Zahid (Лаббок )
Крім геоґрафії, є ще історія. Чорногорія культурно споріднена з Сербією через спільні реліґію та політичні моменти. Чорногорці, можливо, ще більш проросійські, ніж серби. Я не знаю, скільки в Чорногорії сербів, але багато самих чорногорців дивляться на Сербію як наші малороси на Росію. Культурну столицю і джерело цивілізації :)
Ответить
0
0
мы за динамо (киев)
чорногорці кардинально різняться від сербів. їм наплювати на сербській(чи який там ще) мір, вони начисто позбавлені імперськості, займаються виключно власними справами і ні до кого не лізуть. ну якщо вони такі проросійські то їх натівські інтереси як розуміти? лише велика кількість сербів, які мешкають в монтенегрі (ну типу такі ж мишибратія), поки що пригальмовують процес входження до альянсу. ну і звісно не без козломомордії.
0
0
avatar
Yurko-Zahid (Лаббок )
Для мы за динамо (киев): Культурне тяжіння чорногорців до Росії почалося ще до першої світової війни. На Росію покладалися сподівання, що вона допоможе захистити від турків. "Нас та росіян 200 мільйонів" - це було саме чорногорське гасло. В новітній історії Чорногорія була останньою республікою, шо відокремилася від Юґославії. Доводилося читати, що останнім часом в чорногорській суспільній думці накопичилося розчарування в Росії через якісь там їхні завищені сподівання, що Росія прийде вирішувати їхні проблеми. Можливо, саме це дозволяє їхньому уряду здійснювати якийсь рух до Європи. Гадаю, ми всі пам"ятаємо часи, коли Україна політично нібито дерлася до Європи, але російська попса гриміла с кожної праски, нікуди було подітися від дебілкуватих російськіх серіалів і т.і.
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...