Чемпионат мира FIFA
Чемпионат мира FIFA

Чемпионат мира FIFA - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Южная Америка попросит ФИФА расширить ЧМ до 48 команд уже в 2022 году


Президент Южноамериканской конфедерации футбола обратился с просьбой лично к Джанни Инфантино.

Южная Америка попросит ФИФА расширить ЧМ до 48 команд уже в 2022 году

Президент Южноамериканской конфедерации футбола (КОНМЕБОЛ) Алехандро Домингес хочет расширить число участников финальной стадии ЧМ-2022 в Катаре с 32 до 48, сообщает AP News.

Домингес лично обратился с этой просьбой к главе ФИФА Джанни Инфантино.

О реакции ФИФА ничего не сообщается, однако источник предполагает, что Инфантино вряд ли пойдет на такой шаг из-за возможных проблем с организацией турнира, а также из-за того факта, что ЧМ-2022 пройдет в ноябре-декабре, что неоднократно подвергалась критике европейских ассоциаций.

Напомним, что ранее ФИФА одобрила увеличение количества участников ЧМ-2026 с 32 до 48 команд.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (14)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
RJ Baker (Мариуполь)
ЧМ абсолютно неинтересен вплоть до стадии 1/4 финала.Поделить на Лиги по 24 команды и разыгрывать по круговой системе 46 матчей за 4 года. Реально. Победитель - Чемпион мира, а не просто обладатель Кубка.
Ответить
0
-1
avatar
rubizhansky (Харьков, Рубежное)
64 команды. 16 групп. Плей-офф стартует с 1/16. Приравнять континентальные кубки к отбору на ЧМ. 18 команд - Европа, 12 команд - Юж. Америка, 9 команд - Африка, 6 команд - Азия, 3 команды - Сев. Америка. И ещё 16 клубов попадут через мировой отборочный плей-офф. 2 корзины - согласную рейтингу ФИФА.
Ответить
0
-1
avatar
Denmark*XIV (Vyshgorod)
Минутку, фантазер!!! В Юж.Америке всего 10 стран. Откуда ты взял цифру - 12? Или ты сюда "пришил" Суринам и Гайану? Так они не считаются и не считались ЮА. Там есть еще одна "страна" Гвиана, так это территория Франции, по типу московитской Калининградской обл.
Ответить
0
0
stef (Ужгород)
А як на мене, то вже давно пора відмовитись від континентального відбору. Живемо в 21-му столітті! У ФІФА приблизно 200 членів. 32 групи по 6-7 команд і переможці груп на пряму попадають у фінальну частину. Команди розсіюються згідно рейтингу ФІФА. Перші 32 команди - перший кошик, другі 32 - другий, ну і т.д. Без будь-якого територіального розподілу. Як на мене найбільш справедлива система відбору.
Ответить
0
0
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Як на мене, краще змінити систему відбору на ЧС... Чому сильні європейські команди грають у групах між собою і багато достойних збірних не виходить (іноді навіть Англія і Голландія не попадали на ЧС), а Австралія, наприклад, завжди виходить на ЧС, бо грає з якимись островами. Давайте хай у відборі в групах буде 1 команда з Європи, 1 з Азії, 1 з Африки, 1 з Америки і тд... Тоді на ЧС дійсно виходитимуть найсильніші.
Ответить
0
-1
Henry (Тернопіль)
1. Австралія вже давно у зоні АФК проводить відбір, і виходить на ЧС якраз через азіатське сито. По зоні Океанії вийти фактично нереально - переможець тої кваліфікаії(а це як правило у 99 випадків зі 100 буде Нова Зеландія) гратиме з 5 командою Південної Америки - тобто проти Чилі, Парагваю, Уругваю і ко. Шанси у такх протистояннях нульові2. Міжконтинентальний відбір?? Перельоти через всю земну кулю? На матч, а через чотири дні новий континент і новий матч?)) що залишиться від тих футболістів, мова вже навіть не йде про фінансову сторону. Кому справді можна жалітись на сито відбору - це Південній Америці.. там все 9 команд достойні, Фарер, Латвій та інших статистів нема. А половину треба відсіювати..
Ответить
+1
0
avatar
yaspas74 (тернопіль)
Я вже давно піднімав цю тему про плей-офф з різних континентів,Для прикладу напряму Європа 10 Пд Ам-4 Афр-3 Азія і Пн Ам по 2+госп.і ще 10 учасників через стик.Європа-7 Пд Ам-3 Афр-4 Азія і Пн Ам по 2.Але стик проводити між континентами згідно світовому рейтингу. Самі квоти можна змінювати згідно виступу на останньому ЧС,щось типутабл коеф УЕФА( к-сть набраних очок розділити на к-сть учасників і такстане зрозуміло який континент прогресує,а який навпаки.Переможець отримуєдодаткову квоту а аутсайдер втрачає.
Ответить
0
-1
avatar
Denmark*XIV (Vyshgorod)
Австралія вже досить тривалий час відбирається з Азійської конфедерації. А з островами грає Н.Зеландія, котрій надто складно пробитись на ЧС, так як вона виборює місце в плові з 5-ю П.Американською.
Ответить
0
0
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Значить я відстав від часу... Суть мого посту в тому, що на ЧС мають бути найсильніші команди світу, а не представники різних континентів по квотах... А туди попадають які-небудь Саудівська Аравія з Китаєм... Блін, ну от чемпіонаті світу Формула 1, наприклад, не беруть гонщиків через їхнє місце проживання, а вибирають найкращих...
0
0
avatar
yaspas74 (тернопіль)
Я розумію що футбол розвивається на континентах,але 48 команд занадтобагато.Формула 16 груп по 3 команди не найкраща,буде багато закуліснихскандалів.Наведу приклад кількох. 1.Команда групи 1 закінчать перший етап в 6-й день чемпу,а команда групи 16закінчить виступ в 17-й день,як їм підійти в однакових умовах до плей-офф? 2.Приклад Німеччина-Мексіка 1-1 Німеччина-Камерун 4-0 Мексика-Камерун 5-0 5-1....Я думаю скандал забезпечено.Хтось скаже,щоб не залежати від інших вигравай 2 гри.Добре.Тоді питання для кого і для чого третій матч,кому потрібен товарняк на ЧС. Тому максимум що можна збільшити це до 40 команд,10 по 4,щоб вкластись в 32-33 дні.
Ответить
+1
0
Лекарь (село Дарница)
Играть можно по разному. Можно удалить ничьи, в принципе, и играть до победы каждый матч, до серии пенальти. Это чтобы особые умники не расслаблялись. +16 групп спокойно играют за неделю. Схему нарисовать не сложно, при условии 3 матча в игровой день.
Ответить
0
-1
avatar
yaspas74 (тернопіль)
Як це грати до перемоги?Є три ігрові слоти,для плей-офа дватому що може бути д.ч і пенальті.Тому в такому випадку три гри в деньне вийде. Друга проблема теж не вирішена,якщо одна команда переможе вдвох іграх третя гра в групі стає товарняком. Третя проблема умовна Німеччина закінчує групу на 6-й день а Бразиліяу 18-й день.12 днів різниці між плей-офф.Що Німцям робити два тижні? Тому тільки 4 команди в групі це оптимально.А якщо вже збільшуватик-сть команд то максимум 40.10 по 4. Ті самі 18 днів групового етапу,а далі традиційно 1/8 1/4 і тд.
0
0
zharikss (Секешфехервар)
Го на виліт як кубок ярмарок))))сліпий жереб конєчно))))німеччина малаві 1/128 фіналу.оце зрєліще буде
Ответить
+3
0
Лекарь (село Дарница)
А почему нет?
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...