Список футболістів на чемпіонат світу необхідно надати до 15 травня. 23-03-2006 ЧМ-2006 - UA-футбол
ЧМ-2006
Цей крок спрямовано на те, щоб гравці отримали достатньо часу для відновлення, хоча травмованих футболістів можна буде замінити після цієї дати за спеціальною процедурою
ЧМ-2006 Новости
23.03.2006
четверг
01:45
Список футболістів на чемпіонат світу необхідно надати до 15 травня
Рейтинг публикации
Цей крок спрямовано на те, щоб гравці отримали достатньо часу для відновлення, хоча травмованих футболістів можна буде замінити після цієї дати за спеціальною процедурою

На початку березня під час семінару у Дюссельдорфі (Німеччина), присвяченому чемпіонатові світу, деякі з асоціацій-учасниць мундіалю висунули пропозицію відстрочити кінцевий термін подання остаточної заявки футболістів. Зокрема, йшлося про те, щоб до 26 травня надати розширений список до 30-ти футболістів, а вже 2 червня надіслати до УЄФА остаточний варіант з прізвищами 23-х гравців. Однак Оргкомітет, на засіданні якого головував віце-президент ФІФА Леннарт Йоханссон, підтвердив своє попереднє рішення.

16 березня відбулося засідання Бюро оргкомітету чемпіонату світу, за результатами якого 32 асоціації-учасниці зобов’язані щонайпізніше до 15 травня направити списки „23-х”. Цей крок спрямовано на те, щоб гравці отримали достатньо часу для відновлення, хоча травмованих футболістів можна буде замінити після цієї дати за спеціальною процедурою.

Боротиметься оргкомітет і з нелегальними ставками - Бюро підтвердило, що кожен із гравців, офіційних осіб та осіб, залучених до матчу, повинен підписати перед чемпіонатом світу декларацію, що забороняє участь у ставках стосовно матчів ЧС.

Спираючись на Правило 3, Бюро відхилило пропозицію щодо проведення більш ніж 6 замін у товариських матчах, які передуватимуть мундіалю. Не отримало схвалення й інше прохання – дозволити більш ніж одній особі одночасно давати інструкції в технічній зоні. Оргкомітет має досить чітку позицію: законів слід дотримуватися і для чемпіонату в Німеччині не буде зроблено жодного винятку.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com