Світовий тур футбольного Кубка ФІФА з Coca-Cola прибуде до Києва. 29-03-2006 ЧМ-2006 - UA-футбол
ЧМ-2006
У п’ятницю, 31 березня, до столиці України завітає трофей чемпіонату світу
ЧМ-2006 Новости
29.03.2006
среда
17:50
Світовий тур футбольного Кубка ФІФА з Coca-Cola прибуде до Києва
Рейтинг публикации
У п’ятницю, 31 березня, до столиці України завітає трофей чемпіонату світу

У п’ятницю, 31 березня, до столиці України завітає трофей чемпіонату світу. Масштабний захід ФІФА став яскравим свідченням міцних партнерських стосунків між компанією Coca-Cola та Міжнародною федерацією футболу. Це перший розгорнутий тур справжнього, єдиного у світі, золотого Кубка. Раніше він ніколи не демонструвався за межами країн – безпосередніх учасниць або переможниць чемпіонатів світу з футболу.

Світовий тур розпочався 7 січня 2006 року в африканському місті Аккра (Гана) і завершиться 10 квітня в столиці Італії – Римі. Маршрут тримісячного світового туру пролягає через 29 країн та 31-е місто у різних куточках світу. Тур став символом світового єднання для футбольних прихильників з Африки, Південної та Північної Америки, Європи та Азії. Десятки тисяч фанів з усього світу вже побачили Кубок чемпіонату світу з футболу. Київ став одним з шести міст європейської частини програми, і одним з двох міст, що представляють Східну Європу.

1 квітня в приміщенні Палацу мистецтв «Український дім» головний приз мундіалю буде виставлено для загального доступу. Це означає, що всі вітчизняні шанувальники футболу отримають змогу на власні очі побачити справжній золотий Кубок ФІФА та сфотографуватися з ним. Святкова атмосфера акції найкращим чином створить зв’язок між українськими вболівальниками та світом футболу. Національну збірну у цьому заході, за планом організаторів, представлятиме головний тренер команди Олег Блохін.

Емануель Марадас, офіційний речник Світового туру футбольного Кубка ФІФА з Coca-Cola засвідчив, що всюди, де побував Всесвітній тур, незважаючи на розмаїття національностей, віросповідань та державних устроїв, Кубок зустрічали дуже радісно та натхненно. Емануель Марадас упевнений, що цей історичний візит світового футбольного трофею до Києва стане надзвичайно пам’ятною подією в житті не лише міста, й усієї країни.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com