Барселона - Малага онлайн трансляция матча

Чемпионат Испании - 21 октября 2017, 21:45
Барселона
2 - 0
Малага
2' Херард Делофеу 21' Роберто Росалес 26' Луис Эрнандес 39' Адриан
46' Хуанпи 46' Диего Ролан 56' Андрес Иньеста 68' Эмануэль Чеккини 68' Эстебан Ролон 71' Херард Делофеу 71' Нелсон Семеду 72' Борха Бастон 72' Адальберто Пеньяранда 74' Самуэль Умтити 76' Серхио Бускетс 76' Паулинью 83' Луис Суарес 83' Пако Алькасер
Луис Суарес
83'
Серхио Бускетс
76'
Самуэль Умтити
74'
72'
Адальберто Пеньяранда
Херард Делофеу
71'
68'
Эстебан Ролон
ГООЛ! Андрес Иньеста
56'
46'
Диего Ролан
39'
Адриан
26'
Луис Эрнандес
21'
Роберто Росалес
ГООЛ! Херард Делофеу
2'
  • Хуанде Рамос
Кінець матчу! Впевнена перемога Барселони!
90+1'
Ще один удар від Хуанпі і знову тер Штеген рятує
Три хвилини компенсував головний арбітр зустрічі
90'
Хуанпі знову загрожує воротам Барселони, а тер Штенген - стіна
89'
Мессі забиває, але Юміті, який робив скидання на аргентинця, був у офсайді
89'
Ще один невдалий кутовий від Барси
88'
Пауліньо прийняв м'яч в штрафному, розвернувся і пробив - сейв від Прієто
88'
Барселона розіграла кутовий, але навіс від Діня був вибитий Ернандесом
85'
Пауліньо пробиває з льоту - вище воріт йде м'яч
84'
Роберто пробиває сильно, але повз ворота
83'
Остання заміна у зустрічі. Луїс Суарес йде на лаву, завершить матч Пако Алькасер Нолито
81'
Хуанпі завдав різаного удару - тер Штеген спокійно забирає м'яч до рук
80'
Суарес прийняв передачу, протягнув м'яч і намагався дотепно віддати на Мессі, але не влучив по шкіряній кулі
78'
Боротьба за м'яч на правому фланзі оборони Малаги, яку без фолу виграли "анчоуси"
77'
Мессі намагався самотужки увірватися в штрафний майданчик, але корпус поставив Ернандес і не дав створити небезпеку аргентинцю
76'
Серхіо Бускетс додивиться матч з лави запасних. Пауліньо вступає у гру Паоло Каннаваро
75'
Ернандес головою пробив небезпечно, але і невлучно
74'
Самуель Юмтіті порушив правила на Бастоні Марсело Гаццола
74'
Та ну! Ну як так? Роберто розігнав атаку, отримав передачу від Мессі, увійшов в штрафний, пасом на Суареса відіграв голкіпера, а уругваєць з 5-ти метрів пробив повз ворота
72'
Остання заміна у Малаги. Замість Адальберто Пеньяранда виходить Борха Бастон Диего Фальчинелли : Доменико Берарди
71'
Жерар Делофеу пішов з поля, виходить Нельсон Семеду Хоума Бабакар : Сириль Теро
70'
Барселону влаштовує розвиток подій в матчі і вона насолоджується володінням м'яча
68'
Естебан Ролон пішов відпочивати, Емануель Чеккіні вступає у гру Сириль Теро
67'
Чорі Кастро дуже легко обіграв Серхі Роберто і прострілив. Перший удар Кеко прийняв на себе Дінь, а з другим впорався тер Штеген
64'
Малага побудувала оборонні порядки у два ешелони, а Барселона намагається знайти щілини і слабкі місця
62'
Кеко виконав високий навіс на Хуанпі, але венесуельцю було незручно приймати це м'яч і момент був втрачений
60'
Суарес з суперником на плечах влетів у штрафний малаги, але м'яч після удару уругвайця потурбував сітку з зовнішнього боку
57'
Малага відійшла назад і намагається не попустити ще
56'
ГОЛ! Маскерано дальнім пасом находить Мессі, той продовжив на Іньєсту, який пробив у дальню 9-ть воріт Прієто Джованни Симеоне
54'
Подача від Іньєсти - Прієто впевнено грає на виході
54'
Мессі зліва пробивав по діагоналі - сейв Прієто і Байсс виносить на кутовий
53'
Непогана передача пройшла в штрафний майданчик на Мессі, але аргентинець не зумів прийняти передачу
51'
Росалес завдає удару - тер Штеген впевнено забирає м'яч до рук
51'
Кутовий від "анчоусів" - без небезпеки
50'
Кастро прийняв передачу від партнера, але пробити йому не дав делофеу
50'
Чорі Кастро прострілював - Маскерано вибив в аут
48'
Росалес навісив після пасу Кеко, але дуже сильною вийшла передача
47'
На старті другого тайму Малага заволоділа м'ячем, але не намагається йти вперед а просто стримує Барселону
46'
Діего Ролан наприкінці першого тайму отримав пошкодження, на другий тайм виходить Хуанпі Марко Бенасси
Другий тайм починається з заміни
Перший тайм завершено! Перерва!
44'
Ролан - найбільш небезпечний гравець Малаги, однак не отримує належної підтримки від партнерів. І цього разу партнери не змогли підіграти форварду
42'
Роберто накидуав на Мессі у вільну зону, але аргентинець не встиг на передачу партнера
41'
Мессі просто чудову передачу верхом віддав на Суареса, але Ернандес встиг підставити голову і не дав м'ячу перейти до уругвайця
39'
Адріан отримав відкладене попередження за порушення правил на Бускетсі Альберто Палоски
39'
Мессі і Суарес вдвох пішли на шість гравців Малаги, але удар уругвайця був заблокований
37'
Барса перехопила м'яч, але Суарес не зумів пробити після передачі від Делофеу
36'
Малазі вдалося зачепитися за м'яч, але цього разу не намагається швидко атакувати, а позиційно атакує
34'
Намагання Малаги вийти в атаку, але Ролан був у офсайді
33'
Барселона виконує Барселону. Суперник бігає за гравцями у синьо-гранатових футболках, але намагання забрати м'яч безрезультатні
30'
Чорі Кастро головою пробивав після навісної передачі - дуже невлучно
29'
Люка Дінь дотепно низом дотепно прострілив в штрафний Малаги, але ніхто з партнерів не зумів пробити
27'
Мессі зі штрафного пробив у стінку
26'
Мессі протягнув м'яч через півполя, обігрався з Суаресом, але не зміг отримати передачу - Луїс Ернандес зіграв рукою Маттиа Де Шильо
24'
Гравці Барси високо зустрічають суперника,який хоче вийти в атаку. Юмтіті фолив аж за центральним колом на половині поля Малаги
23'
Перший кутовий від господарів не допоміг створити небезпеку
22'
Барселона вибухнула активними діями і заплутала оборону суперника, але на допомогу прийшов Чорі Кастро і вибив м'яч на кутовий
21'
Роберто Росалес ззаду по ногам вдарив Іньєсту Адам Уна : Лоренцо Инсинье
20'
Барса плете павутиння своїх атак, а гості спинили Іньєсту тільки за допомогою фолу
18'
Після кутового не вдалося нічого створити гостям
17'
Малага підловила Барсу на помилці. Пеньяранда протягнув м'яч через пів поля і пробив - влучив у Маскерано і тільки кутовий
15'
Малага всією командою відійшла на свою половину поля і намагається спинити суперника
13'
Швидка атака Барси за участю Суареса і Мессі розірвала оборону Малаги, але простріл від Діня був заблокований
12'
Барселона спокійно комбінує на половині поля Малаги, а гості ніби й не намагаються забрати м'яч
10'
Іньєста видав доскональну передачу на Ракітіча, хорвату залишалося лише підставити ногу, однак голкіпер дезорієнтував хавбека і той не влучив по м'ячу
9'
Малага не може зачепитися за м'яч, а Барселона не може пройти щільну оборону і намагається розтягнути оборонні порядки "анчоусів"
7'
Ракітіч пробіг правим флангом і тонко віддавав на Делофеу, проте захисник прочитав ситуацію
6'
Ролан шукає шляхи до воріт Барселони, але цього разу потрапив у офсайд
5'
Ролан міг пробивати головою метрів з 5-ти, але не зміг дістати м'яч після скидки партнера
Заради справедливості додамо, що арбітр помилився, в момент передачі Дінь випустив м'яч за межі поля
2'
ГОЛ! Швидка атака Барселони лівим флангом і Жерар Делофеу забиває головою після прострілу від Діня. Габриэле Анджелла
1'
Барселона не спішить форсувати події, а спокійно катає м'яча
Матч розпочався!
Зі стартовими складами Ви можете ознайомитися у відповідній вкладці нашої трансляції
Доброго вечора, шановні читачі! Розпочинаємо текстову онлайн-трансляцію матчу Лв Ліги між Барселоною та Малагою