ФК Львов - ФК Мариуполь (расформирован 2022) онлайн трансляция матча

Премьер-лига - 02 декабря 2018, 14:00 - Арена Львов
Главный судья: Kozyk Y. (Укр)
Львов
2 - 2
6' Дуарте Бруно 22' Александр Пихаленок 24' Сергей Воронин 38' Александр Пихаленок
46' Владислав Приймак 51' Вячеслав Чурко 61' Вячеслав Чурко 61' Андрей Борячук 66' Владислав Приймак 66' Энрике О. 71' Андрей Борячук 74' Владислав Вакула 75' Энрике О. 79' Сабино Рафаэль 79' Жулио Сезар 80' Владислав Вакула 83' Игорь Тищенко 88' Владислав Вакула 88' Бесир Демири
Премьер-лига 2022/2023
Последние матчи - ФК Мариуполь (расформирован 2022)
Контрольные матчи клубов УПЛ и ПФЛ 2021/2022
90+1'
Александр Зубков
88'
Владислав Вакула
83'
Игорь Тищенко
80'
Владислав Вакула ГООЛ!
Сабино Рафаэль
79'
Энрике О.
75'
74'
71'
Андрей Борячук
Владислав Приймак
66'
61'
Вячеслав Чурко
51'
46'
38'
Александр Пихаленок
ГООЛ! Сергей Воронин
24'
22'
Александр Пихаленок ГООЛ!
ГООЛ! Дуарте Бруно
6'
Матч завершено! Нічия!
90+5'
Кирюханцев пробиває по воротах - Сарнавський впевнено забирає м'яч до рук
90+3'
Араужо пробивав з гострого кута після пасу Адамюка - вище воріт
90+1'
Остання заміна у Маріуполя. Зубкова замінив Ігор Кирюханцев
90'
Зубков класною передачею вивід на ворота Борячука, а нападник Маріуполя перекинув голкіпера і ворота
88'
Вакула пішов на лаву запасних, а у гру вступив Бесір Демірі
86'
Борзенко пробивав у ближній кут після прострілу від Тейлора, але м'яч влучив у сітку з зовнішнього боку
85'
Воронін виконав різану передачу від кутового прапорця - захисники винесли м'яч подалі від воріт
84'
Сарнавський ледь не загострив ситуацію біля власних воріт, необачно вийшовши за межі штрафного, але обійшлося
83'
Тищенко грубо грає проти суперника і отримує попередження
80'
Швидку атаку розіграли приазовці. Вакула отримав передачу від Борячука в штрафному майданчику і пробив повз Сарнавського
79'
Сабіно йде з поля, а вступає у гру Жуліо Сезар
79'
Відповідь від Львова. Непогано розігнали комбінацію гості, але Западня пробив повз дальній кут
78'
Вакула пробиває по воротах - Сарнавський на місці
75'
Араужу грубо грає проти Федорчука у центрі поля
74'
Худжамов рятує команду від третього пропущеного м'яча, зреагувавши на удар Адамюка
74'
Ще один гравець Маріуполя отримав попередження. Цього разу жовту в пасив записує Вакула
73'
Борячук завдав неточного удару по воротах
72'
Сабіно вирішив перевірити пильність Худжамова. Голкіпер Маріуполя демонструє свій клас
71'
Борячук увійшов в штрафний майданчик, боровся одразу з чотирма суперниками, але вирішив впасти. Чиста симуляція
66'
Приймак йде відпочивати, виходить на поле Араужо
69'
Маріуполь притиснув господарів поля до їх воріт, але моменту для удару приазовці не знайшли
65'
Вакула завдав несильного удару з меж штрафного майданчика - Сарнавськи демонструє майстерність
64'
Після розіграшу кутового Сарнавський впевнено забрав м'яч до рук
64'
Федорчук протягнув м'яч по флангу і заробив кутовий
62'
Маріуполь йде в атаку, яку вирішив завершити дальнім ударом метрів з 30-ти Зубков - вийшло неточно
61'
Андрій Борчуку замінив В'ячеслава Чурка
59'
Львову вдалося відтіснити гру від власних воріт, але довести атаки до ударів по воротах Худжамова не вдається
56'
Продовжує атакувати Маріуполь, але захист Львова тримається. Оборонці грають максимально просто, вибиваючи м'яч подачі від воріт
55'
Розіграли кутовий гості. Полегенько вирішив пробити з далекої відстані, але цей удар не поставив складних завдань перед Худжамовим
54'
Пихальонок пробиває по воротах - блокований удар
51'
Чурко емоційно відреагував на рішення арбітра,яке йому не сподобалося і був покараний попередженням
50'
Невдалий розіграш і захисники Львова вибивають м'яч подалі від воріт
50'
Сарнавський витягнув м'яч з ближнього кута після прострілу з флангу і рикошету
49'
Зубков сильно пробив по воротах після передачі з правого флангу - м'яч пішов вище воріт
46'
Приймак завадив Худжамову ввести м'яч у гру і отримав попередження
46'
Львів одразу ж заробив право на штрафний. Після подачі зі стандарту Худжамов зіграв упевнено і забрав м'яч до рук після відскоку від гравця Львову
Розпочався другий тайм!
Кінець першого тайму! Перерва!
45'
Не надто вдалий розіграш кутового від господарів поля
45'
Адамюк дуже легко пройшов двох суперників і прокинув точну передачу на Тейлора, але м'яч після удару останнього пішов на кутовий
43'
Бруно прийняв передачу, але в штрафному майданчику не зумів один-в-один переграти Яворського
42'
Основні події матчу змістилися в центр поля, відчувається, що команди вже думками більше в роздягальнях. Невелике затишшя у грі
39'
Тейлор отримав можливість для удару, але пробив повз дальній кут воріт Худжамова
38'
Маріуполь був в атаці, але втратив м'яч. Піхальонок хотів забрати куля, але пішов в необачний підкат в центрі поля
38'
Кутовий від Вороніна не загострив ситуацію біля воріт Худжамова
37'
Сергій Воронін виконав подачу зі штрафного, але захисники приазовців вибили м'яч на кутовий
35'
Швидкими фланговими атаками обмінялися команди, проте їх підвів брак в передачах в завершальній стадії
25'
Пробивав Зубков, але удар було заблоковано
32'
Декілька останніх хвилин в атаці провів Маріуполь, який притиснув господарів до штрафної, але всі комбінаційні дії так і не були завершені ударами
24'
Воронін чітко виконує пенальті без шансів для Худжамова
30'
Адамюк невдало скинув головою на Сарнавського і ледь не вивів Мишньова на побачення з голкіпером
23'
Тейлор накрутив Федорчука, увійшов в штрафний і був збитий хавбеком Маріуполя
27'
Львів продовжує атакувати. Адамюк підхопив м'яч і виконав прострільну передачу, Бруно замість того, щоб пробити по воротах відправив шкіряну кулю далеко в сторону від воріт
22'
Маріуполь отримав право на стандарт поблизу кута штрафного майданчика Львова. Піхальонок пробив по воротах, а рикошет від Западні дезорієнтував Сарнавського - 1:1
20'
Чурко взяв гру на себе, але аж дуже довго збирався пробити по воротах - удар був блокований
19'
Продовжують атакувати господарі, але бракує команді Бакалова останнього пасу
17'
Довго будували свою атаку господарі поля, але не змогли загострити ситуацію, і все завершилося порушенням на Федорчуку
15'
Кутовий біля воріт Львова. Після подачі на ближню стійку не змогли пробити по воротах футболісти Маріуполя
13'
Вакула м'яко прийняв довгу передачу від партнера і Перекинув Сарнавського, проте м'яч все ж таки пройшов повз ворота
12'
Багато боротьби за м'яч, але жодна з команд не може зачепитися за нього
11'
Пауза в грі. Парамонову потрібна допомога лікарів
9'
Команди обмінялися атаками, але ні господарі, ні гості не завдали ударів по воротам
6'
Львів провів атаку лівим флангом, Западня виконав навісну подачу, а Бруно випередивши захисників пробив головою - Худжамов не врятував
5'
Яворський довгою передачей, знайшов Чурка, але той не зміг прийняти м'яч
5'
Довга передача пішла від центрбеків Маріуполя в розрахунку на швидкість Вакули, але того випередив Сарнавський
3'
Послідувала передача низом зі стандарту, яка не принесла загрози воротам гостей
2'
Тейлор намагався прорватися до воріт, але був збитий Тищенком. Перспективний штрафний для господарів
1'
Першу хвилину команди намагалися за рахунок довгих передач, які як правило були неточними