Манчестер Юнайтед - Гранада онлайн трансляция матча

Лига Европы - 15 апреля 2021, 22:00 - Олд Траффорд . Трансляция: Футбол 1
Главный судья: Истван Ковач
2 - 0
Гранада
6' Эдинсон Кавани 17' Поль Погба 19' Роберто Сольдадо 32' Максим Гоналонс Вышел: Хорхе Молина
46' Роберто Сольдадо Вышел: Suarez, Luis 46' Роберт Кенеди Вышел: Антонио Пуэртас 46' Поль Погба Вышел: Донни ван де Бек 60' Эдинсон Кавани Вышел: Даниэль Джеймс 61' Санчес, Херман 73' Бруно Фернандес Вышел: Хуан Мата 74' Карлос Нева Вышел: Диаз, Виктор 75' Карлос Нева 82' Санчес, Херман Вышел: Патрисио Перес 82' Гринвуд, Мейсон Вышел: Traore, Amad 83' Уан-Биссака, Аарон Вышел: Williams, Brandon 90' Хесус Вальехо
  • Результат первой игры Гранада - Манчестер Юнайтед 0-2.
  • Манчестер Юнайтед не проигрывает в последних 8 домашних матчах.
  • Гранада не выиграл ни в одном из последних 5 выездных матчей.
  • Гранада проиграл 4 выездных матчей подряд.
  • Манчестер Юнайтед имеет выигрышную серию из 3 матчей.
  • Гранада проиграл 4 матчей подряд.
  • Манчестер Юнайтед выигрывает первый тайм в 32% матчей, Гранада выигрывает в 28% матчей.
  • Манчестер Юнайтед выигрывает первую половину матча в 32% случаев, Гранада выигрывает в 28%.
  • Манчестер Юнайтед's performance of the last 5 matches is better than Гранада's.
  • Недавнее выступление команды Манчестер Юнайтед в "Лига Европы УЕФА" лучше, чем у команды Гранада.
  • Победителем прошлой встречи была команда Манчестер Юнайтед.
  • В их последнюю встречу команда Манчестер Юнайтед победила в 2 гол(а).
  • Манчестер Юнайтед забивает 2 гола, играя дома, а Гранада забивает 1.58 гола, играя на выезде (в среднем).
  • У команды Гранада серия из 2 матчей с 0 забитых мячей.
  • Когда Манчестер Юнайтед лидирует 1-0 дома, они побеждают в Манчестер Юнайтед% своих матчей.
  • Когда Гранада лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в Гранада% своих матчей.
  • Когда Манчестер Юнайтед проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Манчестер Юнайтед% своих матчей.
  • Когда Гранада проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в Гранада% своих матчей.
  • Гранада пропускает в каждом из последних 5 матчах.
  • Манчестер Юнайтед забивал хотя бы раз в последних 8 матчах.
ГООЛ! Хесус Вальехо
90'
Уан-Биссака, Аарон
Вышел: Williams, Brandon
83'
82'
Санчес, Херман
Вышел: Патрисио Перес
Гринвуд, Мейсон
Вышел: Traore, Amad
82'
75'
Карлос Нева
74'
Карлос Нева
Вышел: Диаз, Виктор
Бруно Фернандес
Вышел: Хуан Мата
73'
61'
Эдинсон Кавани
Вышел: Даниэль Джеймс
60'
46'
Роберто Сольдадо
Вышел: Suarez, Luis
46'
Роберт Кенеди
Вышел: Антонио Пуэртас
Поль Погба
Вышел: Донни ван де Бек
46'
32'
Максим Гоналонс
Вышел: Хорхе Молина
19'
Поль Погба
17'
ГООЛ! Эдинсон Кавани
6'
2
Другий тайм був такий ж неактивний у наступальних діях від обох команд, як і перший. Сульшер дав зіграти кільком гравцям резерву, так як і його іспанський візаві Мартінес. Найцікавішим періодом другої половини зустрічі виявилася завершальна п'ятихвилинка, коли спочатку Діалло збили на підступах до штрафного майданчика, згодом Де Хеа потягнув удар впритул від Еррери, а потім Вальєхо зрізав м'яч у свої ворота.
Матч завершено! "Ман Юнайтед" відправляється до півфіналу Ліги Європи!
90'
Три хвилини було додано до другого тайму.
90'
ГОЛ! Вальєхо головою перевів м'яч у власні ворота.
90'
Давід Де Хеа парирує удар головою від Еррери з меж воротарської зони!
90'
Амад Діалло (Ман Юнайтед) вибігав в контратаку, але захисники підкатами ззаду зупинили прорив івуарійця.
86'
Віктор Діас (Гранада) від газону пробив з-за меж штрафного майданчика, але Де Хеа вдало зіграв у рамці воріт.
84'
Подача від Мачіса не знайшла партнера у штрафному майданчику "манкуніанців".
82'
Діалло і Вільямс з'явилися на полі замість Грінвуда і Ван-Біссаки (Ман Юнайтед).
82'
Замість Хермана Санчеса вийшов Перес (Гранада).
79'
Джеймс (Ман Юнайтед) потрапив у положення "поза грою".
77'
Передача Фулькьє (Гранада) перелетіла усіх у штрафному майданчику.
74'
Нева (Гранада) шипами сфолив проти Фреда.
74'
Замість Неви вийшов Діас (Гранада).
73'
Замість Фернандеша вийшов Мата. Після заміни Погби саме португалець був капітаном, а тепер пов'язка "шкіпера" перейшла до Хуана.
72'
Туанзебе (Ман Юнайтед) заблокував удар з-за меж штрафного майданчика від Еррери.
69'
Поспішає "Гранада". Навіс з правого флангу віж Пуертаса зрізався з ноги і полетів на трибуни.
66'
Навіс Монторо зі стандарту пройшов повз всі захисні редути "манкуніанців", і центральний захисник Херман Санчес не зумів переграти Де Хеа, пробивши повз ворота.
62'
Туанезебе виніс подачу з лівого флангу від "Гранади".
60'
Замість Кавані (Ман Юнайтед) вийшов Джеймс.
60'
Удар Ван Де Бека з-за меж штрафного майданчика пролетів у кількох сантиметрах від штанги.
56'
Після подачі від Фернадеша (Ман Юнайтед) Кавані пробив плечем з небезпечної позиції.
54'
Давід Де Хеа забрав м'яч до рук після подачі гостей зі стандарту.
50'
Команди обмінялися ударами у площину воріт: спочатку Моліна влучив у груди Ван-Біссаки, а від того м'яч полетів у руки Де Хеа, а в контратаці Грінвуд несильно пробив у площину, голкіпер "Гранади", як і партнер-суперник по амплуа, став на межі голу.
49'
Ван Де Бек грубо покотився під Монторо у центрі поля.
47'
Теллес (Ман Юнайтед) невдало віддав передачу на Ван Де Бека при виході в контратаку.
46'
Гості провели подвійну заміну: Луїс Суарес Чарріс і Пуертас вийшли замість Сольдадо і Кенеді відповідно.
46'
Замість Погба (у котрого жовта карточка) на поле вийшов Ван Де Бек (Ман Юнайтед).
Друга половина зустрічі розпочалася!
За підсумками першого тайму важко виділити атакуючу перевагу хоча б однієї із команд. Гол господарів прийшов із індивідуальних дій "манкуніанців" і розслабленості гостей. Окрім цього моменту колективи не створили по-справжньому гольових моментів. Кілька разів "Гранада" пробивала головою поруч зі стійкою, і одного разу Фернанандеш з льоту класно спіймав м'яч, але не влучив у площину. Міг би бути класний гол, але це умовна дія. Поки 1:0 у першій половині зустрічі, 3:0 за сумою трьох таймів і маленька надія на драйв від команд після перерви.
Команди пішли на перерву.
45'
Одну хвилину було додано.
45'
Погба і Фернандеш не зрозуміли один одного, і португалець віддав неточну передачу в розріз.
44'
Ван-Біссака (Ман Юнайтед) у підкаті відібрав м'яч, але у Грінвуда, котрий підхопив круглий снаряд і пробив, не ліг м'яч на ногу.
41'
Крики Кавані завдяки акустиці стадіону без фанатів було чути у мікрофон. Капітан "Гранади" Херман Санчес коліном вдарив по спині. Потім іспанець вибачився.
38'
Тепер уже Фернандеш не зумів спіймати м'яч на ногу, з газону пробивши на кілька метрів повз ворота.
37'
Погба розганяв атаку, але Кавані після передачі від француза виконав неточний пас у розріз на Матича.
35'
Фред (Ман Юнайтед) вирішив пробити з-за меж штрафного майданчика, але зробив це дуже невдало.
34'
Фернандеш з лету впіймав передачу від Матича, аале сильний удар пролетів трохи вище воріт.
32'
"Ман Юнайтед" намагається контролювати м'яч, але виходить це з перемінним успіхом. Гості включають свій пресинг.
31'
Вимушена заміна у гостей. Замість Гоналона вийшов Моліна.
24'
Туанзебе (Ман Юнайтед) перервав розрізну передачу низом від Еррери.
20'
Лінделеф (Ман Юнайтед) втратив Ерреру, котрий у падінні головою після подачі зі стандарту пробив зовсім рпоруч зі стійкою.
19'
Сольдадо (Гранада) вимагав другу жовту для Погба за фол француза, але сам отримав попередження за розмови.
17'
Погба продерся через двох гравців, але від третього відмахнувся ліктем, за що і отримав жовту карточку.
16'
Ван-Біссака (Ман Юнайтед) демонструє своє вміння ідеально виконувати підкати, і зупиняє прохід Неви лівим флангом.
11'
Фернанедеш виніс м'яч зі штрафного майданчика після кутового від "Гранади"
9'
Знову б'є Еррера, але тепер вже вище цілі.
8'
Після розіграшу кутового Еррера головою пробив трохи правіше від стійки.
6'
ГОЛ! Теллес навісив до штрафного майданчика, Погба незряче скинув потилецею в центр штарфного майданчика, звідки Кавані в дотик неробочою лівою пробив у правий кут.
5'
Господарі виходили два в один, але Кавані невдало виконав поперечну передачу, яку забрав до рук голкіпер Сілва.
4'
Фернандеш (Ман Юнайтед) з-за меж штрафного майданчика дуже невдало пробив.
2'
Кенеді (Гранада) відібрав м'яч на пару із партнером, увійшов до штрафного майданчика суперника і там втратив круглий снаряд.
1'
На десятій секунді матчу Кавані ліктем вдарив Ерреру.
Матч розпочався!
"Манчестер Юнайтед": Де Хеа - Ван-Біссака, Туанзебе, Лінделеф, Теллес - Матич - Погба, Фред - Фернандеш - Грінвуд, Кавані.
Запасні господарів: Грант, Хендерсон, Еланга, Ван Де Бек, Вільямс, Джеймс, Мата, Рашфорд, Траоре, Фіш, Шортайр.
"Гранада": Сілва - Фулькьє, Вальєхо, Санчес, Нева - Монторо, Гоналон - Кенеді, Еррера, Мачіс - Сольдадо.
Запасні гостей: Фабрега, Ескандель, Луїс Суарес Чарріс, Торрент, Діас, Моліна, Перес, Пуертас, Руїс.
Стали відомі склади команд!
Головний арбітр: Іштвін Ковач (Румунія)
Добрий вечір усім любителям Ліги Європи! UA-Футбол проведе для Вас текстову онлайн-трансляцію матчу 1/4 фіналу Лє між англійським "Манчестер Юнайтед" та іспанською "Гранадою".