Чемпионат мира - 31 марта 2021, 21:45 - Уэмбли
Главный судья: Бьорн Кёйперс
2 - 1
19' 0Гарри Кейн
46' Кароль Свидерски Вышел: Аркадиуш Милик 46' Аркадиуш Милик 54' Helik, Michal Вышел: Южвяк, Камиль 58' Moder, Jakub 76' Пионтек, Кшиштоф Вышел: Аугустиняк, Рафал 85' Харри Магуайр 86' Филип Фоден Вышел: Джеймс Моррисон 87' Пётр Зелиньский Вышел: Камиль Гросицки 87' Мацей Рыбусь Вышел: Реца, Аркадиуш 89' 0Гарри Кейн Вышел: Калверт-Левин, Доминик 89' Рахим Стерлинг Вышел: Джесси Лингард
Вышел: Калверт-Левин, Доминик
89'
Рахим Стерлинг
Вышел: Джесси Лингард
89'
87'
Пётр Зелиньский
Вышел: Камиль Гросицки
87'
Мацей Рыбусь
Вышел: Реца, Аркадиуш
Филип Фоден
Вышел: Джеймс Моррисон
86'
ГООЛ! Харри Магуайр
85'
76'
Пионтек, Кшиштоф
Вышел: Аугустиняк, Рафал
58'
Moder, Jakub ГООЛ!
54'
Helik, Michal
Вышел: Южвяк, Камиль
46'
Кароль Свидерски
Вышел: Аркадиуш Милик
46'
Аркадиуш Милик
ГООЛ! 0Гарри Кейн
19'
Матч завершено!
90+4'
Аугустіняк міг вирвати нічию, проте з меж штрафного майдачника пробив вище воріт.
90+2'
Два кутових поспіль від англійців не призвели до акцентованої небезпеки.
90'
Чотири хвилини було додано.
89'
Замість Стерлінга і Кейна вийшли Лінгард і Кальверт-Льюїн.
86'
Замість Зелінського і Рибуса вийшли Гросіцкий і Реца.
86'
Джеймс вийшов замість Фодена.
85'
Нарешті кутовий приніс результат англійцям! Після вподачі від кутового прапорця Стоунз скинув в центр карної зони, а Магвайр пробив під поперечку.
84'
Глік заблокував удар Маунта (Англія) з меж штрафного майданчика.
79'
Маунт прострілював в центр штрафного майданчика у напрямку Кейна, але груди Гліка стали на заваді.
76'
Аугустіняк (Польща) вийшов замість Пйонтека.
74'
Філ Фоден зі стандарту з 17-18 м пробив у стінку.
73'
Філ Фоден взяв на себе гру, пройшов кількох захисників і був завалений поблизу лінії карної зони. Небезпечний штрафний буде виконаний.
69'
Мейсон Маунт вивів Філа Фодена на оперативний простір, а той, протягнувши м'яч до лінії штрафного майданчика, несильно пробив у дальній нижній кут. Щенсни на місці.
68'
Пйонтек перервав прострільну передачу для Міліка. Могло бути небезпечно.
68'
Гаррі Кейн грубо підкотився під Войцеха Щенсни. Без попередження для англійця.
67'
Мілік з лінії воротарьскої зони головою пробив повз ціль.
64'
Черговий навіс від Філліпса не знайшов адресата у білій футболці.
61'
Подача від Філліпса (Англія) зі стандарту була винесена.
58'
ГОООЛ! Джон Стоунс привіз. Кшиштоф Пйонтек відборовся, віддав на Якуба Модера, а той розстріляв з близької відстані ворота Ніка Поупа.
54'
Йозв'як вийшов замість Геліка (Польща). Гості міняють схему і тепер будуть грати у два центральні захисники (4-4-2).
49'
Подача-удар від Фодена перелетіла всіх гравців і ворота разом з ними.
48'
Глік збиває Маунта поблизу лінії карної зони. Небезпечний штрафний біля воріт гостей.
46'
Одразу занадто зарядженим вийшов Мілік. Грубо зіграв проти Кейна.
46'
По перерві Мілік замінив Свідерського.
Другий тайм розпочався!
69% на 31% володіння м'ячем. 5:0 за ударами по воротах. Тотальне домінування у першій половині зустрічі за господарями.
Перерва у матчі.
45+1'
Магвайр після подачі від кутового прапорця скинув в центр штрафного майданчика, але захисники поляків знову винесли м'яч.
43'
Рахім Стерлінг за рахунок індивідуальнмх дій прорвався на прострільну позицію, але його передача була заблокована.
42'
Рахім Стерлінг теж не витримав лінію і заліз у положення "поза грою".
41'
Польща намагається закривати всі зони, а англійці безупинно хочуть прорвати оборонні редути.
38'
Позиційна атака збірної Англії завершилася офсайдом Бена Чілвелла.
35'
Гості підібралися до штрафного майданчика суперників, але Крихов'як невдало віддав передачу в завершальній стадії атаки. Не клеїться в поляків гра спереду.
31'
Щенсни (Польща) тягне удар від Кейна з-за меж штрафного майданчика з нижнього кута.
29'
Нік Поуп ледь не привіз сам собі після виносу від воріт, але на його щастя потрапив у свого гравця.
28'
Стерлінг (Англія) знову прорвався до штарфного майданчика, але надто довго приймав рішення, і Беднарек зумів перекрити передачу на вільного Кейна.
24'
Свідерський (Польща) виконав передачу до штрафного майданчика, але невдало.
22'
Гаррі Кейн допоміг господарям під час стандарту поляків і виніс м'яч зі штрафного майданчика.
19'
ГОООЛ! Гаррі Кейн пробив з пенальті по центру.
18'
Рахім Стерлінг взяв гру на себе, увірвався до штрафного майданчика, і намагався підставитися під суперника. Гелік зіграв необачно і збив гравця збірної Англії. Пенальті!
17'
Крихов'як вибив головою навіс Філліпса (Англія) від кутового прапорця.
14'
Беднарек випередив Кейна і виніс небезпечний навіс від Стерлінга.
12'
Філ Фоден (Англія) не витримав лінію.
11'
Гжегож Крихов'як (Польща) грубо зустрічає Рахіма Стерлінга в центрі поля.
9'
Мейсон Маунт (Англія) розганяв чергову атаку господарів, проте невдалі дії Рахіма Стерлінга зупинили інтенсивність наступу.
8'
Бен Чілвелл (Англія) отримав хорошу розрізну передачу від Мейсона Маунта і навісив на Філа Фодена, котрий головою пробив надто вище воріт.
3'
Подача Мейсона Маунта (Англія) була винесена.
2'
Господарі прибрали м'яч до ніг і будують позиційну атаку.
Матч розпочався!
Англія: Поуп - Вокер, Магвайр, Стоунс, Чілвелл - Філліпс, Райс, Фоден - Маунт, Кейн, Стерлінг.
Запасні господарів: Джонстон, Хендерсон, Беллінгем, Воткінс, Даєр, Р. Джеймс, Кальверт-Льюїн, Коуді, Лінгард, Мінгс, Тріпп'єр, Шоу.
Польща: Щенсни - Беднарек, Глік, Гелік - Берешиньский, Крихов'як, Модер, Рибус - Свідерский, Пйонтек, Зелінський.
Запасні гостей: Нємчицкі, Фаб'янскі, Аугустиняк, Давідовіч, Козловський, Гросіцкий, Ковальчик, Плахета, Реца, Шиманський, Юзвяк.
Стали відомі склади команд!
Головний арбітр: Бьорн Кюйперс (Нідерланди).
Вітаємо всіх шанувальників футболу! О 21:45 UA-Футбол розпочне текстову онлайн-трансляцію відбіркового матчу на Чемпіонат Світу 2022 у Катарі між збірними Англії і Польщі, котрі представляють групу I.