Чемпионат Франции - 02 мая 2021, 22:00 - Луи Ii . Трансляция: MEGOGO
Главный судья: Клеман Тюрпен
Монако
2 - 3
Лион
25' Кевин Фолланд 29' Джейсон Денайер Вышел: Diomande, Sinaly 30' Какере Максенс
46' Лео Дюбуа Вышел: Тино Кадевере 57' Мемфис Депай 61' Дисаси, Аксель Вышел: Бадиашиле Мукинаи, Бенуа 61' Сеск Фабрегас Вышел: Matazo, Eliot 63' Фофана Юссуф 68' Фофана Юссуф Вышел: Фоде Туре 70' Какере Максенс 72' Тино Кадевере 75' Пакета, Лукас Вышел: Ауар, Уссем 77' Марсело 81' Рубен Агилар Вышел: Виллем Геббельс 81' Кайо Энрике Вышел: Пьетро Пеллегри 85' Антони Лопеш 86' Виссам Бен Йеддер 88' Карл Токо Экамби Вышел: Cherki, Rayan 88' Мендеш, Тьяго Вышел: Bruno Guimaraes 89' Cherki, Rayan
Последние матчи - Лион
89'
Cherki, Rayan ГООЛ!
88'
Карл Токо Экамби
Вышел: Cherki, Rayan
88'
Мендеш, Тьяго
Вышел: Bruno Guimaraes
ГООЛ! Виссам Бен Йеддер
86'
85'
Антони Лопеш
Рубен Агилар
Вышел: Виллем Геббельс
81'
Кайо Энрике
Вышел: Пьетро Пеллегри
81'
77'
Марсело ГООЛ!
75'
Пакета, Лукас
Вышел: Ауар, Уссем
72'
Тино Кадевере
70'
Какере Максенс
Фофана Юссуф
Вышел: Фоде Туре
68'
63'
Дисаси, Аксель
Вышел: Бадиашиле Мукинаи, Бенуа
61'
Сеск Фабрегас
Вышел: Matazo, Eliot
61'
57'
Мемфис Депай ГООЛ!
46'
Лео Дюбуа
Вышел: Тино Кадевере
30'
29'
Джейсон Денайер
Вышел: Diomande, Sinaly
ГООЛ! Кевин Фолланд
25'
1
90+6'
В дуже яскравій грі Ліон відіграється в меншості. Неймовірний камбек у виконанні гравців команди. Клуб здобуває дуже важливі три очки у видовищній грі.
90+6'
Ось і все! 2:3 на користь Ліона. Чарівний камбек від команди Гарсії.
90+5'
Як небезпечно! Удар через себе у виконанні гравця Монако.
90+4'
Монако виконав штрафний з центра поля, м'яч іде на кутовий.
90'
П'ять хвилин додано до основного часу.
90'
Як же спекотно! Відмінний гольовий пас віддав Маттіа Де Шильйо. Райан Шеркі отримав м'яч та завдав чіткого удару в лівий кут воріт. Бенжамін Лекомт не врятував. Який же шалений матч!
88'
Заміна в складі Ліону. Шеркі виходить замість Екамбі.
88'
Бруно на полі замість Мендеса.
87'
Яка ж пожежа в штрафному Ліона! Лопес двічі рятує команду.
86'
Бен Йеддер реалізовує пенальті! Гравець пробиває в лівий кут. Без варіантів для воротаря.
83'
Пенальті! Лопес невдало грає на виході та влучає в щелепу нападнику. Арбітр після перегляду ВАР призначає пенальті.
80'
Лопес налетів на свого ж захисника Діоманде, коли вибивав м'яч. Гравцю надають допомогу медики.
78'
Марсело святкує класний гол! Він зміг звільнитися від опіки при подачі штрафного від Депая і точним ударом головою вколотив м'яч у дальню дев'ятку. Команда відіграється в меншості!
77'
Грубий фол на Ауарі від Тчуамені. Буде штрафний з правого флангу.
75'
Ауар виходить на поле замість Пакета.
72'
Жовта для Кадевере. Гравець наступає шипами на ногу суперника.
70'
Арбітр вилучає Какере з поля через другу жовту. Занадто грубо грає футболіст. Ліон залишається в меншості.
67'
Як же небезпечно зараз! Монако атакує, а Марсело зрізає м'яч прямо на Фоланда. Той віддає на фланг, проте дуже віддано грає воротар Ліона.
65'
Екамбі з правого флангу скидає в центр на Депая. Гравець не обробляє м'яч та падає в воротарському майданчику. Без фолу, на думку арбітра.
64'
А ось і друга жовта в матчі. Її отримує Фофана.
62'
Депай обіграв половину захисту Монако та ввійов у штрафний. Пробив нідерландець в дальній кут дуже невдало.
60'
Захисник Ліона Діоманде йде в обіграш та обходить трьох гравців Монако в межах штрафного. Навіс у гравця не вийшов.
57'
Ліон виходить в контратаку, Депай зміщується справа в центр та сильно пробиває в дальній кут. М'яч з рикошетом залітає в ворота. Весь захист Монако проспав удар Мемфіса.
55'
Пакета віддає пас на Кадевере в центр штрафного. Той пробиває ,але вище воріт.
53'
Контратака Монако. Агілар з правого флангу пасує на Фоланда, але тому не дають обробити м'яч.
50'
Ліон контролює м'яч та намагається виходити в атаку. Поки що безуспішно.
48'
Ліон виконує штрафний з лівого флангу. Після подачі Депая монегаски без проблем відбиваються.
46'
Заміна після перерви в складі Ліону. Кадевере виходить замість Дюбуа. Видно, що команда не збирається сидіти в захисті.
46'
Повертаємося в поєдинок. Другий тайм розпочався.
45+1'
В першому таймі команди були майже рівними. І Монако, і Ліон не втомлювалися атакувати та бігти вперед. Монегаски мають перевагу в один м'яч, проте гол стався після індивідуальної помилки захисника. Видно, що команда Ковача більше мотивована на цю гру.
45+1'
Свисток на перерву. 1:0 в матчі Монако - Ліон після першого тайму.
45'
Монако грає в пас в центрі поля. Поки жодного загострення.
41'
Небезпечно б'є Фоланд з 17 метрів. М'яч пішов вище.
40'
Після кутового пробивав головою Пакета. Вище воріт.
37'
Фоланд з межі штрафного віддає пас на Бен Йеддера. Марсело блокує удар.
33'
Захист Монако порушує правила проти Екамбі на межі штрафного. Проте перед цим нападник забіг в офсайд.
31'
Рефері фіксує фол в атаці. Порушив правила Фоланд
29'
Одразу після результативної помилки тренер Ліона міняє Денайєра на Діоманде.
25'
А ось і гол! Денайєр далеко відпускає Фоланда, той влучно пробиває з меж штрафної в ближній кут. Воротар з ударом не впорався.
24'
Дюбуа фолить проти Фоланда. Без жовтої картки.
23'
Дрібний фол проти Денайєра. Ліон виконав штрафний удар.
20'
Монако контролює гру та намагається виходити в атаку
16'
Депай накручує половину захисту Монако, але лише заробляє кутовий.
14'
Удар низом від Екамбі. Лекомт приборкує м'яч.
12'
Удар від Фоланда. Більше схоже на передачу. Нічого небезпечного.
10'
Монако намагається вийти в атаку, але Ліон гарно відпрацьовує в обороні.
7'
Пакета віддає пас на Депая, удар головою в того не вийшов
4'
Небезпечний удар Дюбуа з пасу Депая. М'яч знову йде вище.
1'
Вже на першій хвилині дальній удар від Бен Йеддера. М'яч пішов вище воріт.
1'
Господарі починають з центру поля. Стартовий свисток. Матч розпочався!
Уже відомі склади на матч: Монако: Лекомт, Сідібе, Маріпан, Дісасі, Агілар, Олівейра, Фофана, Тчуамені, Фабрегас, Бен Йеддер, Фолланд. Ліон: Лопеш, Денайер, Марсело, Де Шильо, Дюбуа, Менедес, Какере, Корне, Депай, Пакета, Екамбі
Добрий день, шановні любителі футболу. Портал UA-Футбол пропонує вашій увазі текстову онлайн-трансляцію матчу 35-го туру Ліги 1, в якому Монако прийме Ліон.