5
10
2
1
В другому таймі Кривбас виглядав набагато краще, ніж в першій половині зустрічі. Після забитого голу команда кинула всі сили на те, щоб відігратися, проте захист Альянсу сьогодні працював ледь не ідеально. Також варто відзначити воротаря Важинського, який кілька разів врятував свій клуб.
90+4'
Арбітр дає фінальний свисток! Альянс перемагає з рахунком 2:1.
90+1'
Чотири хвилини додано до другого тайму нашого матчу.
90'
Чергова заміна від тренера Альянсу. Лучик виходить на поле замість Лебеденка.
89'
Пікуль отримує від арбітра попередження за зайві розмови.
85'
Ще одна заміна в складі криворіжців. Рябов замість Гордієнка на полі.
84'
Васін з лівого флангу сильно пробиває, закручуючи м'яч в дальню дев'ятку. Витягує Вважинський.
81'
В складі Кривбасу заміна. Приходько на полі замість Пятова.
79'
Попереджує арбітр Шарая за грубий фол.
77'
Відіграє один м'яч Кривбас! Дебелко реалізовує пенальті після грубого фолу Рогозинського. Нападник пробиває в ліву дев'ятку. Без шансів для голкіпера.
75'
Ще одна заміна від коуча сумчан. Шмигельський замість Герта.
72'
Альянс подвоює свою перевагу! Агапов обіграє сам трьох захисників команди Приходька, зміщується з правого флангу в центр та пробиває чітко в лівий кут воріт. Сарнавський не потягнув.
70'
Ще одна заміна в команді з Сумської області. Сидоренко виходить замість Загинайлова.
68'
Гаряче зараз біля воріт Альянсу. Кривбас кілька разів пробив по воротах з обох флангів, але захист відіграє дуже надійно.
64'
Подвійна заміна тепер вже у Альянсу. Виходять на поле Карноза та Шарай замість Піднебенного та Ярошенка.
61'
Дебелко на дриблінгу проходить вперед лівим флангом, але Пікуль відігрує чисто у підкаті.
57'
Герт проривався до воріт Сарнавського правим флангом, проте встигає вибити м'яч Зотько.
53'
Кривбас продовжує тиснути, проте поки що захист Альянсу працює ідеально.
49'
Криворіжці починають другий тайм набагато більш агресивно, ніж це було в першому. Зараз команда в позиційній атаці.
46'
Одразу подвійна заміна в складі Кривбасу - на поле виходять Щедрий та Мостовий замість Семенова і Татаркова.
46'
Свисток арбітра сповіщає про початок другої половини нашого поєдинку.
В першому таймі не було яскраво вираженого домінування жодної з команд - клуби постійно обмінювалися моментами, проте лише один з них став результативним.
45'
До першого тайму арбітр не додає нічого - команди йдуть на перерву. На табло 1:0 на користь Альянсу.
42'
Ярошенко потужно пробиває штрафний з лівого флангу, удар іде в центр воріт, і Сарнавський, не ризикуючи, відбиває в поле.
38'
Альянс володіє м'ячем та не збирається його віддавати супернику. Команда Приходька, схоже, з цим згодна, бо пресинг відсутній.
34'
Четвертий кутовий для Кривбасу за останні п'ять хвилин. Він знову не приносить результату - буде удар від воріт.
30'
Дебелко після кутового пробиває головою в площину воріт, але голкіпер на місці. Буде ще один кутовий.
26'
Альянс виходить у контрвипад, Загинайлов з центру котить направо на Ярошенка, але той б'є далеко вище воріт.
22'
Кривбас вирішив грати через захист. М'яч у Сарнавського, той розіграє його з центральними захисниками.
18'
Володіння в ці хвилини за Альянсом, проте просування вперед команда не робить.
14'
Криворіжці йдуть в атаку силами Татаркова та Хобленка, проте Альянс грає на відбій, вибиваючи м'яч.
9'
Кривбас намагається відповісти та організовує вже дві атаки одна за одною. Поки все блокує захист Альянсу.
5'
Вже на 5-й хвилині матчу забиває Альянс! Йде простріл з лівого флангу, м'яч доходить прямо до Загинайлова, а той чітко пробиває в правий кут. Сарнавський не врятував.