Гройтер Фюрт - Бавария онлайн трансляция матча

Чемпионат Германии - 24 сентября 2021, 21:30 - Тролли Арена
Главный судья: Роберт Шродер
1 - 3
Мюнхен
10' Томас Мюллер 20' Бранимир Хргота 31' Киммих, Йосуа 44' Лерой Сане
48' Бенжамен Павар 53' Виергевер, Ник 61' Лерой Сане Вышел: Забитцер Марсель 67' Abiama, Dickson 67' Нилсен, Хавард Вышел: Abiama, Dickson 68' Грисбек, Себастиан 76' Бранимир Хргота Вышел: Седрик Иттен 76' Грисбек, Себастиан Вышел: Тилльманн, Тимоти 76' Томас Мюллер Вышел: Гнабри, Серже 77' Джетро Виллемс Вышел: Barry, Abdourahmane 83' Barry, Abdourahmane 86' Юлиан Грин Вышел: Левелинг, Джейми 87' Седрик Иттен 87' Леон Горецка Вышел: Musiala, Jamal 87' Никлас Зюле Вышел: Stanisic, Josip
  • Гройтер Фюрт выигрывает первую половину матча в 28% случаев, Бавария Мюнхен выигрывает в 55%.
  • Команда Бавария Мюнхен проиграла лишь 0 из последних 3 встреч против команды Гройтер Фюрт (во всех соревнованиях).
  • Гройтер Фюрт без побед над Бавария Мюнхен в последних 3 играх.
  • В их последнюю встречу команда Бавария Мюнхен победила в 2 гол(а).
  • Бавария Мюнхен не проиграл ни в одном из последних 6 выездных матчей.
  • Среднее количество голов во встречах между командами Гройтер Фюрт и Бавария Мюнхен - 4.33.
  • Гройтер Фюрт проиграл 3 матчей подряд.
  • Когда Гройтер Фюрт проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Гройтер Фюрт% своих матчей.
  • Гройтер Фюрт выигрывает первый тайм в 28% матчей, Бавария Мюнхен выигрывает в 55% матчей.
  • Недавнее выступление команды Бавария Мюнхен в "Бундеслига" лучше, чем у команды Гройтер Фюрт.
  • Гройтер Фюрт без побед в последних 10 играх.
  • Победителем прошлой встречи была команда Бавария Мюнхен.
  • Бавария Мюнхен не проигрывает в последних 8 играх.
  • Гройтер Фюрт забивает 1.79 гола, играя дома, а Бавария Мюнхен забивает 2.62 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Бавария Мюнхен имеет выигрышную серию из 7 матчей.
  • Когда Бавария Мюнхен лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в Бавария Мюнхен% своих матчей.
  • Среднее количество голов за первый тайм в стречах между Гройтер Фюрт и Бавария Мюнхен - 1.67.
  • Бавария Мюнхен's performance of the last 5 matches is better than Гройтер Фюрт's.
  • Из последних 3 встреч команда Гройтер Фюрт выиграла 0, команда Бавария Мюнхен выиграла 3, 0 ничьи.
  • Branimir Hrgota лучший бомбардир Гройтер Фюрт с 2 голами. Robert Lewandowski забил 7 раз за Бавария Мюнхен
  • Гройтер Фюрт забивает 0.67 гола за матч против команды Бавария Мюнхен, а Бавария Мюнхен забивает 3.67 гола против команды Гройтер Фюрт (в среднем).
  • Бавария Мюнхен имеет выигрышную серию из 4 матчей на выезде
  • Когда Гройтер Фюрт лидирует 1-0 дома, они побеждают в Гройтер Фюрт% своих матчей.
  • Когда Бавария Мюнхен проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в Бавария Мюнхен% своих матчей.
  • Бавария Мюнхен выиграл последние 4 матчи в Бундеслига.
  • Бавария Мюнхен забивал хотя бы раз в последних 8 матчах.
  • Гройтер Фюрт пропускает в каждом из последних 15 матчах.
  • Гройтер Фюрт проиграл последние 3 матчи в Бундеслига.
  • Вы знали, что Бавария Мюнхен забил 25% голов между минутами 46-60?
ГООЛ! Седрик Иттен
87'
87'
Леон Горецка
Вышел: Musiala, Jamal
87'
Никлас Зюле
Вышел: Stanisic, Josip
Юлиан Грин
Вышел: Левелинг, Джейми
86'
Barry, Abdourahmane
83'
Джетро Виллемс
Вышел: Barry, Abdourahmane
77'
Бранимир Хргота
Вышел: Седрик Иттен
76'
Грисбек, Себастиан
Вышел: Тилльманн, Тимоти
76'
76'
Томас Мюллер
Вышел: Гнабри, Серже
68'
Грисбек, Себастиан ГООЛ!
Abiama, Dickson
67'
Нилсен, Хавард
Вышел: Abiama, Dickson
67'
61'
Лерой Сане
Вышел: Забитцер Марсель
Виергевер, Ник
53'
48'
Бенжамен Павар
44'
Лерой Сане
31'
Киммих, Йосуа ГООЛ!
20'
10'
1
"Баварія" після перерви не надто активно прододила гру. Більше грали на публіку. "Гройтер Фюрт" на другий тайм вийшов більш зарядженим на перемогу. Завдяки цьому вони забили один гол. На більше вони не змогли.
Матч завершено!
90'
Три хвилини було додано до дргого тайиу.
88'
Господарі зуміли відквивати один гол. Іттен головою замкнув подачу з правого флангу.
87'
Замість Зюле і Горецки вийшли Станішич і Мусіала.
86'
Левелінг вийшов замість Гріна (Гройтер Фюрт).
84'
Баррі (Гройтер Фюрт) намагався увірватися у штрафну зону суперників, але задалеко відпустив м'яч.
83'
Жовта для Баррі.
82'
Проблеми були у гостей, проте Девіс виніс м'яч з порожніх воріт.
80'
Дудзяк з-за меж штрафного майданчика не влучив у площину воріт мюнхенців.
77'
Тіллман, Баррі і Іттен вийшли замість Грізбека, Віллемса і Хрготи (Гройтер Фюрт).
76'
Гнабрі вийшов замість Мюллера (Баварія).
74'
Грізбек (Гройтер Фюрт) міг виправити свою помилку, але з хорошої позиції не зміг нормальнно влучити по м'ячу - його забрав до рук Ноєр.
70'
Мюллер виніс подачу Гріна (Гройтер Фюрт).
68'
І Левандовський сказав своє вагоме слово. Роберт поборовся із захисником господарів, котрий зрізав м'яч у власні ворота. Автогол у пасиві Грізбека.
68'
Швидко відзначився Абіама. Жовта для нігерійця.
67'
Абіама вийшовв замість Нільсена (Гройтер Фюрт).
64'
Головний тренер "Баварії" Юліан Нагельсманн за надмірні розмови з арбітром отримав жовту карточку.
61'
Замість Сане вийшов Забітцер (Баварія).
58'
Левандовський (Баварія) пробив у руки голкіперу.
58'
Подача Кімміха долетіла лише до першого гравця господарів.
53'
Попредження для Віргевера (Гройтер Фюрт).
53'
Сане міг віддати пас під розстріл воріт на абсолютно вільного партнера, але помилився з точністю.
51'
Тепер Мануель перехлпив простріл від Гріна.
50'
Ноєр (Баварія) забрав до рук прямий удар від Хрготи зі стандарту.
48'
Вилучення у "Баварії"! Павар грубо в'їхав у гомілкостоп Гріну ледь не на межі фолу останньої надії. Бенжамен навіть не сперечається.
Другий тайм стартував!
Надто відчутна перевага "Баварії" справедливо втілилася у два забиті голи. Мюнхенці грають швидко, точно та обачливо, в той час як суперника часто помиляється у простих ситуаціях. Жодної небезпеки біля воріт Ноєра ми так і не побачили.
Перерва у матчі.
45'
Одну хвилину було додано до першого тайму.
44'
Сане (Баварія) задалеко відпустив м'яч і в моменті удару пробив по ногах суперника. Жовта для Лероя.
40'
Краса була так близько. Левандовський (Баварія) нарешті знайшов собі момент, проте м'яч після його удару п'ятою влучив у поперечку.
38'
Віллемс коліном перервав навіс Девіса (Баварія).
36'
Черговий офсайд від господарів. Цього разу у Хрготи. Чудово тримає лінію "Баварія".
35'
Дуже невдало навісив Горецка (Баварія): м'яч полетів аж за ворота.
33'
Летіли на скаженій швидкості підопічні Нагельсманна в атаку, але Сане вирішив зіграти так, що його ніхто з партнерів не зрозумів - п'яткою.
31'
Який більярдний удар! Кімміх в дотик поклав м'яч у правий кут воріт з 20-ти метрів. Без щільності від опонента грають гості на чужій половині поля.
29'
Горецка (Баварія) з метрів 23-х низом пробив повз ворота. М'яч пролетів в метрі від лівої стійки.
27'
Бурхерт перервав атаку мюнхенців.
25'
Двічі посспіль баварці винесли подачу Дудзяка від кутового прапорця.
20'
Грубо зіграно проти Ернандеса. Хргота (Гройтер Фюрт) був попереджений.
20'
Мюллер з-за меж штарфного майдачника лівою ногою пробив низом повз ворота.
19'
Захисинки господарів винесли дві поспіль подачі: від Мюллера і Ернандеса.
18'
Левандовський (Баварія) трохи не дотягнувся до прострлу Сане.
15'
Сане (Баварія) проривався лівим флангом, але у підсумку м'яч в руках Бурхерта.
12'
Удар Віргевера (Гройтер Фюрт) з-за меж карної зони заблокували захисники.
10'
Не довго музика грала. "Баварія" відкриває рахунок у матчі зусиллями Мюллера. Девіс прострілив з лівого флангу - рикошет, і Томас в дотик з лівої ноги влучив від лівої стійки у ворота.
10'
Кутовий господарів призвів до офсайду. Відчувається мандраж в їхніх ногах.
8'
"Гройтер Фюрт" високо пресингує, що змушує помилятися баварців, проте господарі не можуть вдало розпорядитися м'ячем.
6'
Гості швидко розіграли стандарт. Сане намагався вивести Левадовського віч-на-віч, проте віддав передачу не дивлячись. Неточно.
4'
Горецка (Баварія) "з двійничка" намагавсвя поцілити в кут, притиснувши м'яч до газону, проте постріл пролетів у сантиметрах від лівої стійки.
1'
"Баварія" розпочала з наступу. Навіс Сане був винесений.
Матч розпочався!
Цікаво, що команди представляють обидва полюси таблиці: "Баварія" лідирує в Бундеслізі, в той час як "Гройтер Фюрт" замикає 20-ку команд чемпіонату.
Стали відомі стартові склади команд:
"Гройтер Фюрт": Бурхерт - Маєргофер, Бауер, Віргевер, Віллемс - Грін, Сегуїн, Грізбек, Дудзяк - Нільсен, Хргота.
"Баварія": Ноєр - Павар, Зюле, Упамекано, Ернандес - Кімміх, Горецка - Сане, Мюллер, Девіс - Левандовський.
Вітаємо всіх любителів Бундесліги! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн-трансляцію матчу шостого туру чемпіонату Німеччини, у якому "Гройтер Фюрт" прийме "Баварію".