Кубок Украины 2021/2022
Первая лига Украины 2020/2021
Последние матчи - Оболонь
Последние матчи - Верес
В другому таймі Верес намагався витиснути все можливе, граючи в меншості. Вийшло це лише під кінець матчу завдяки пенальті. Отже, рівненська команда виходить в 1/8 фіналу Кубка України 2021/22.
90+4'
Фінальний свисток лунає від арбітра.
90+1'
Чотири хвилини додано до другого тайму зустрічі.
90'
Заміна в Вересу. Кльоц виходить на поле замість Полюляха.
86'
Батальський заробив гірчичник за відмашку від Пасіча в атаці.
82'
Нарешті забиває Верес! Арбітр поставив пенальті за грубий фол на Шестакову. Сам форвард пробиває в правий кут, проте воротар відбиває перед собою. Після цього сам Шестаков добив у лівий верхній кут воріт.
78'
Подвійна заміна і в складі Оболоні: Покатилюк та Слободян на полі замість Лобова та Щебетуна.
76'
Мірошник виходить на поле замість Махнєва. Заміна вимушена. Травмувався захисник в одному з моментів.
72'
Аут для Вересу. В останні хвилини команди помітно зменшили темп - стомилися футболісти.
68'
Подвійна заміна в складі Вересу. Генадій та Євген Пасічі виходять на поле замість Дахновського та Тимофієнка.
64'
Мате сильно пробиває зі штрафного з 25 метрів. Кичак витягує з правого нижнього кута.
60'
Батальський виходить на поле замість Чорнія.
56'
Жовта картка для Майданевича. Цей гравець, як і Гечев, вирішив на високих тонах поспілкуватися з арбітром.
53'
Оболонь виходить в атаку. Щебетун пробиває з 15 метрів, але м'яч летить далеко в праву сторону.
49'
Тренера Вересу Вірта немає на своєму місці. На екрані з'явився титр, що тренер отримав червону картку в перерві.
46'
Свисток арбітра. Розпочинається друга половина нашої зустрічі.
В першому таймі домінація була за Оболонню. Команда кілька разів підходила до воріт суперника і мала один дуже гострий момент, проте забити не вдалося. Цікаво, яким буде матч далі, враховуючи вилучення на останній хвилині першого тайму.
45+2'
Лунає свисток арбітра. Команди йдуть на перерву.
45+2'
Червона картка для Гечева! Арбітр почув некоректні висловлювання в свій бік і дав гравцеві другу жовту.
45'
Дві хвилини додано до першого тайму нашого поєдинку.
41'
Матяж отримує жовту картку за дуже грубий фол проти Солдата. Могла б і червона бути в цьому моменті.
37'
Верес зараз грає в атаці. За останні хвилини це один з небегатьох виходів на половину поля суперника.
33'
Гечев отримує жовту картку. Дуже грубо вінгер збив нападника Оболоні.
29'
Як гаряче було біля воріт Вересу зараз! Кичак обрізається, Оболонь підхоплює м'яч та пробиває спочатку з центру, а потім з правого флангу. В обох випадках воротар відбив перед собою.
24'
Солдат сильно штовхнув Щебетуна біля штрафного майданчика Вересу. Буде штрафний удар.
20'
Рівненський клуб в атаці. Гечев проривається лівим флангом та пробиває по воротах з 20 метрів. Захист блокує спробу удару.
16'
Верес довго грав у швидкому темпі, тепер команда перепасовується в захисті, аби відновити сили.
12'
Тепер м'яч вже у підопічних Вірта. Йде атака правим флангом, але блокує просування суперника Бородай.
8'
Кияни розігрують через воротаря, щоб розпочати свою атаку. При цьому пресинг Вереса дуже інтенсивний.
4'
Верес подав кутовий з правого флангу, проте ні до чого небезпечного не дійшло.
1'
Свисток арбітра. Матч розпочався!
Уже відомі склади команд: Оболонь: Федорівський, Осман, Бородай, Мате, Майданевич, Лобов, Мурза, Мединський, Черній, Матяж, Щебетун. Верес: Кичак, Солдат, Махнєв, Гончаренко, Немчанінов, Петько, Полюлях, Тимофієнко, Дахновський, Панасенко, Гечев.
Доброго вечора, шановні любителі футболу. Сайт UA-Футбол пропонує вашій увазі текстову трансляцію поєдинку Оболонь - Верес в 1/16 Кубку України.