Манчестер Юнайтед - Аталанта онлайн трансляция матча

Лига Чемпионов - 20 октября 2021, 22:00 - Олд Траффорд
Главный судья: Шимон Марчиняк
3 - 2
Бергамо
15' Марио Пашалич 28' Демираль, Мерих
46' Демираль, Мерих Вышел: Lovato, Matteo 53' Рэшфорд, Маркус 55' Lovato, Matteo 56' Луис Муриэль Вышел: Запата, Дуван 57' Мартен де Роон 57' Марио Пашалич 64' Люк Шоу 66' Мактоминей, Скотт Вышел: Поль Погба 67' Рэшфорд, Маркус Вышел: Эдинсон Кавани 68' Марио Пашалич Вышел: Руслан Малиновский 68' Йосип Иличич Вышел: Алексей Миранчук 73' Гринвуд, Мейсон Вышел: Джейдон Санчо 75' Харри Магуайр 80' Копмейнерс, Теун Вышел: Джузеппе Пеццелла 80' Хосе Луис Паломино 81' Криштиану Роналду 88' Фред Вышел: Неманья Матич 90' Эдинсон Кавани 90' Неманья Матич
  • Недавнее выступление команды Аталанта в "Лига Чемпионов УЕФА" лучше, чем у команды Манчестер Юнайтед.
  • Когда Аталанта лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в Аталанта% своих матчей.
  • Аталанта не проиграл ни в одном из последних 5 выездных матчей.
  • Манчестер Юнайтед выигрывает первый тайм в 32% матчей, Аталанта выигрывает в 42% матчей.
  • Аталанта's performance of the last 5 matches is better than Манчестер Юнайтед's.
  • Когда Манчестер Юнайтед лидирует 1-0 дома, они побеждают в Манчестер Юнайтед% своих матчей.
  • Когда Аталанта проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в Аталанта% своих матчей.
  • Bruno Fernandes отдал больше всего передач в Манчестер Юнайтед с 2 передачами. Duvan Zapata лучший распасовщик Аталанта (2 передач)
  • Обе команды проиграли их последние матчи.
  • Манчестер Юнайтед забивает 2.17 гола, играя дома, а Аталанта забивает 1.86 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Когда Манчестер Юнайтед проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Манчестер Юнайтед% своих матчей.
  • Манчестер Юнайтед выигрывает первую половину матча в 32% случаев, Аталанта выигрывает в 42%.
  • Аталанта забивал хотя бы раз в последних 8 матчах.
  • Манчестер Юнайтед пропускает в каждом из последних 8 матчах.
Эдинсон Кавани
90'
Неманья Матич
90'
Фред
Вышел: Неманья Матич
88'
ГООЛ! Криштиану Роналду
81'
80'
Копмейнерс, Теун
Вышел: Джузеппе Пеццелла
80'
Хосе Луис Паломино
ГООЛ! Харри Магуайр
75'
Гринвуд, Мейсон
Вышел: Джейдон Санчо
73'
68'
Марио Пашалич
Вышел: Руслан Малиновский
68'
Йосип Иличич
Вышел: Алексей Миранчук
Рэшфорд, Маркус
Вышел: Эдинсон Кавани
67'
Мактоминей, Скотт
Вышел: Поль Погба
66'
Люк Шоу
64'
57'
Мартен де Роон
57'
56'
Луис Муриэль
Вышел: Запата, Дуван
55'
Lovato, Matteo
ГООЛ! Рэшфорд, Маркус
53'
46'
Демираль, Мерих
Вышел: Lovato, Matteo
28'
Демираль, Мерих ГООЛ!
15'
4
Сульшер знайшов слова для своїх підопічних під час перерви. Нехай те, що було сказано, залишиться в роздягальні, але завдяки цим словам "манкуніанці" розтрощили суперника у другому таймі. "Аталанта" мала нагоди, але створила їх, в основному, перед фінальним свистком.
Матч завершено!
90+5'
Жовта і для Кавані (Манчестер Юнайтед).
90+3'
Жовта для Матича (Манчестер Юнайтед).
90+2'
"Манкуніанці" хитрують: намагаються потягнути час.
90'
Чотири хвилини було додано до другого тайму.
89'
"Аталанта" насіла на ворота господарів.
88'
Відразу Матич (Манчестер Юнайтед) у грі. Серб головою вибив м'яч після подачі від кутового прапорця.
88'
Матич вийшов замість Фреда (Манчестер Юнайтед).
86'
Невдалий кутовий від Фернандеша (Манчестер Юнайтед).
85'
Де Рон перервав простріл Ван-Біссаки з правого флангу.
81'
Камбек на "Олд Траффорд"! І хто автор? Роналду! Португалець головою замкнув навіс від Шоу!
81'
Пеццела вийшов замість Копмайнерса (Аталанта).
80'
Жовта для Паломіно (Аталанта).
80'
Муссо! Аргентинський голкіпер гостей парирував удар Фернандеша з меж штрафного майданчика!
79'
Копмайнерс (Аталанта) пробив повз ворота, спіймавши м'яч біля газону з лету.
75'
ГООООЛ! Капітан нарешті заявив про себе! Гаррі Магвайр перевів навісив від Фернандеша у вільний лівий кут. Провалилися гості в захисті, не зіграли щільно.
73'
Санчо вийшов замість Грінвуда (Манчестер Юнайтед).
72'
Двічі поспіль врятував де Хеа! Спочатку провалився Лінделеф, і з-під нього пробив Сапата, а на добиванні був Маліновський, котрий завдав удару з-за меж штрафного майданчика. Все в район іспанського голкіпера.
70'
Не встигає Роналду за передачею від Фернандеша. Міг вийти сам на сам.
68'
Гості теж відповіли подвійною заміною. Малиновський і Міранчук вийшли замість Ілічича та Пашалича.
66'
Замість Мактомінея і Рашфорда вийшли Погба та Кавані (Манчестер Юнайтед).
64'
Зірвав атаку Шоу, за що отримав жовту карточку
64'
Роналду бив з-під захисника з меж штрафного майданчика, але Муссо витягнув м'яч з кута!
63'
М'яч після удару Копмайнерса з рикошетом полетів у руки де Хеа.
61'
Удар Меле (Аталанта) полетів назустріч горобцям. Зрізався м'яч з ноги.
58'
Мактоміней (Манчестер Юнайтед) влучив у стійку! Вакжо було пробити у боротьбі, та ще й коліном.
57'
Дві поспіль жовті карточки для гостей. Пашалич і де Рон отримали попередження.
56'
Роналду зі стандарту з метрів 20-ти пробив повз ворота.
56'
Сапата замість Муріеля (Аталанта).
55'
Заплів Ловато ноги Роналду, який тікав боротися за верхову передачу з Муссо. Могла бути і червона карточка, проте арбітр обійшов тільки попередженням.
53'
ГОООЛ! Господарі відіграють один м'яч! Обрізалися бергамаски в центрі поля, круглий снаряд дійшов до Фернандеша, який шикарною передачею розрізав оборону гостей. Пас знайшов Рашфорда, а він нарешті реалізував свій момент.
50'
Рашфорд з-за меж штрафного з двійничка знову не влучив у площину.
48'
Фернандеш (Манчестер Юнайтед) віддав на вільного Роналду в центрі, але той не зміг перегравти Муссо! На добиванні був Рашфорд, але не влучив у ворота.
Другий тайм розпочався!
"Манчестер Юнайтед" майже нічого не створив небезпечного до кінця тайму, проте коли вже прийшли моменти, реалізація пішла з "Олд Траффорд". А от гості створили двічі гольовий епізод, і двічі його забили. Гравці господарів уже нервуються, напруга зростає. Цікаво, що Сульшер запропонує у другому таймі.
Перерва у матчі!
45+1'
Якщо таке не забивати, то що уже можна казати... Рашфорд (Манчестер Юнайтед) вийшов сам на сам з гокліпером і пробив вище воріт.
45'
До першого тайму компенсовано одну хвилину.
43'
Деміраль! Який підкат від турка. Він у підкаті вибив м'яч з-під ніг Рашфорда, котрий виходив віч-на-віч.
42'
Муріель (Аталанта) з-за меж штрафного пробив низом по центру.
40'
Фернандеш (Манчестер Юнайтед) навісив з правого флангу в руки Муссо.
38'
Занадто сильну передачу віддав Фернандеш (Манчестер Юнайтед) на Рашфорда. М'яч вийшов за лицьову лінію.
37'
Офсайд у Роналду.
Забитий гол для Деміраля став для нього дебютним як в єврокубках, так і за "Аталанту".
34'
Муссо (Аталанта) перервав вертикальну розрізну передачу низом на Рашфорда.
29'
Жах для "Олд Траффорд"... Демірал головою після подачі від кутового прапорця пробив повз де Хеа.
26'
Перший удар у площину від Кріштіану. Португалець пробив сильно, але низом і по центру.
Цей матч став 300-м для Роналду у складі "Манчестер Юнайтед".
20'
Фред (Манчестер Юнайтед) пробив у площину, проте Муссо на місці. Ефектний сейв, але удар був прямо у воротаря.
11-й матч поспіль "манкунінаці" пропускають вдома.
18'
Гра трохи заспокоїлася. М'яч у центрі поля.
15'
ГОООЛ! Відкривають рахунок гості! Провалилася оборона підопічних Сульшера: простріл з правого флангу і Пашалич лише перевів м'яч у кут воріт. Мактоміней не дограв з хорватом.
12'
Дві подачі від Фернандеша з лівого флангу були вибиті захисниками.
11'
Довго передача вперед від господарів на Роналду, але той падає у боротьбі з Деміралем. М'яч вийшов за лицьову лінію від гравця бергамасків.
10'
Фройлер заблокував дальній удар Фернандеша (Манчестер Юнайтед).
8'
"Манкуніанці" увімкнули пресинг і відібрали м'яч, але Фернандеш віддав неточну розрізну передачу на Рашфорда.
7'
Магвайр перервав простріл Дзаппакости (Аталанта) з правого флангу.
4'
Муріель (Аталанта) несильно пробив лівою ногою з лінії штрафного майданчика, але влучив у Ван-Біссаку.
3'
Рашфорд (Манчестер Юнайтед) вискочив сам на сам і не влучив по воротах, проте все одно був зафіксований офсайд.
3'
Фернандеш (Манчестер Юнайтед) забігав правим флангом, але Паломіно відтіснив його.
Матч розпочався!
Українець Руслан Маліновський розпочне матч з гостьової лави для запасних.
Стали відомі стартові склади команд:
"Манчестер Юнайтед": де Хеа - Ван-Біссака, Лінделеф, Магвайр, Шоу - Мактоміней, Фред - Грінвуд, Фернандеш, Рашфорд - Роналду.
"Аталанта": Муссо - де Рон, Демірал, Паломіно - Дзаппакоста, Копмайнерс, Фройлер, Меле - Пашалич - Іличич, Муріель.
Вітаємо всіх любителів єврокубків! UA-Футбол проведе для вас текстову пряму трансляцію матчу між "Манчестер Юнайтед" та "Аталантою", який відбудеться на "Олд Траффорд".