Спортинг - Боруссия онлайн трансляция матча

Лига Чемпионов - 24 ноября 2021, 22:00 - Эштадиу Жозе Алваладе
Главный судья: дель Серро Гранде, Карлос
Лиссабон
3 - 1
Дортмунд
30' Гонсалвес, Педро 39' Гонсалвес, Педро
46' Нико Шульц Вышел: Эмре Джан 55' Жоау Пальинья 58' Себастьян Коатес 66' Аксель Витсель Вышел: Махмуд Дауд 67' Матеус Рейс де Лима Вышел: Эсгайо, Рикардо 67' Марин Понграчич Вышел: Тиггес, Штеффен 67' Reinier Вышел: Дан-Аксель Загаду 68' Пабло Сарабия Вышел: Нуно Сантос 74' Дан-Аксель Загаду 74' Жозе Паулиньо 74' Нуньес, Матеус Луис 74' Порро, Педро 74' Марко Ройс 75' Эмре Джан 81' Порро, Педро 83' Жозе Паулиньо Вышел: Gimenez Santiago Tomas 88' Порро, Педро Вышел: Ugarte, Manuel 88' Гонсалвес, Педро Вышел: Nazinho, Flavio 90' Антонио Адан 90' Мален, Дониэлл
  • Спортинг Лиссабон's performance of the last 5 matches is better than Боруссия Дортмунд's.
  • Победителем прошлой встречи была команда Боруссия Дортмунд.
  • Спортинг Лиссабон забивает 1.87 гола, играя дома, а Боруссия Дортмунд забивает 2 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Спортинг Лиссабон выиграл 6 домашних матчей подряд.
  • Когда Боруссия Дортмунд лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в Боруссия Дортмунд% своих матчей.
  • Среднее количество голов за первый тайм в стречах между Спортинг Лиссабон и Боруссия Дортмунд - 1.33.
  • Спортинг Лиссабон выигрывает первую половину матча в 54% случаев, Боруссия Дортмунд выигрывает в 44%.
  • Из последних 3 встреч команда Спортинг Лиссабон выиграла 0, команда Боруссия Дортмунд выиграла 3, 0 ничьи.
  • Спортинг Лиссабон забивает 0.33 гола за матч против команды Боруссия Дортмунд, а Боруссия Дортмунд забивает 1.33 гола против команды Спортинг Лиссабон (в среднем).
  • Спортинг Лиссабон без побед над Боруссия Дортмунд в последних 3 играх.
  • Когда Спортинг Лиссабон лидирует 1-0 дома, они побеждают в Спортинг Лиссабон% своих матчей.
  • Спортинг Лиссабон не пропускает в 3 матчах подряд.
  • Когда Боруссия Дортмунд проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в Боруссия Дортмунд% своих матчей.
  • Спортинг Лиссабон выигрывает первый тайм в 54% матчей, Боруссия Дортмунд выигрывает в 44% матчей.
  • Команда Боруссия Дортмунд проиграла лишь 0 из последних 3 встреч против команды Спортинг Лиссабон (во всех соревнованиях).
  • В их последнюю встречу команда Боруссия Дортмунд победила в 1 гол(а).
  • Среднее количество голов во встречах между командами Спортинг Лиссабон и Боруссия Дортмунд - 1.67.
  • Спортинг Лиссабон имеет выигрышную серию из 9 матчей.
  • Когда Спортинг Лиссабон проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Спортинг Лиссабон% своих матчей.
  • Спортинг Лиссабон забивал хотя бы раз в последних 9 матчах.
  • Боруссия Дортмунд забивал хотя бы раз в последних 6 матчах.
Антонио Адан
90'
90'
Мален, Дониэлл ГООЛ!
Порро, Педро
Вышел: Ugarte, Manuel
88'
Гонсалвес, Педро
Вышел: Nazinho, Flavio
88'
Жозе Паулиньо
Вышел: Gimenez Santiago Tomas
83'
ГООЛ! Порро, Педро
81'
75'
Эмре Джан
74'
Дан-Аксель Загаду
74'
Нуньес, Матеус Луис
74'
74'
74'
Марко Ройс
Пабло Сарабия
Вышел: Нуно Сантос
68'
Матеус Рейс де Лима
Вышел: Эсгайо, Рикардо
67'
67'
Марин Понграчич
Вышел: Тиггес, Штеффен
67'
Reinier
Вышел: Дан-Аксель Загаду
66'
Аксель Витсель
Вышел: Махмуд Дауд
Себастьян Коатес
58'
Жоау Пальинья
55'
46'
Нико Шульц
Вышел: Эмре Джан
ГООЛ! Гонсалвес, Педро
39'
30'
1
У другому таймі "Спортінг" довів свою перемогу до кінця. Дортмундці остаточно здалися, і надзвичайно мало ходили в атку, тільки вже при рахунку 3:0 змігши відзначитися хоча б голом престижу. Тепер на "Боруссію" чекає Ліга Європи.
Більше дортмундці нічого не створили. Фінальний свисток! Спортінг у плей-оф Ліги чемпіонів!
90+3'
ГООООЛ! Жива інтрига! Мален замкнув подачу з кількома рикошетами з лівого флангу.
90'
Аж сім хвилин додав арбітр до другого тайму.
88'
Порро і Гонсалвеш покинули поле. Замість них вийшли Назіньо і Угарте.
87'
Брандт (Боруссія Д) пробив вище воріт з-за меж штрафного майданчика.
82'
Томас вийшов замість Паулінью (Спортінг).
81'
Педро Порро відразу ж зіграв на добиванні і влучив у ліий кут воріт!
81'
Незабитый пенальти
Не забиває пенальті Педру Гонсалвеш! Кобель відгадав напрямок польоту м'яча!
80'
Арбітр призначає пенальті у ворота "Борусіії Д"!
79'
Жовту отримав наставник гостей Марко Розе за емоції.
79'
Арбітр пішов дивитися VAR!
78'
Отримав передачу Паулінью у штрафному майданчику і відразу ж впав після дотику Загаду. Грубо зіграв захисник, можна ставити пенальті.
74'
Також жовта для Загаду (Боруссія Д).
74'
Красная карточка
Вилучення у дортмундців! Емре Джан залишає поле! Не по-спортивному зіграв німець.
73'
Досить неприємна сутичка на полі. Зараз арбітр буде заспокоювати картками.
70'
Антоніо Адану (Спортінг) надають медичну допомогу - постраждав голкіпер господарів у боротьбі за м'яч. Але поєдинок продовжити зможе.
69'
Тіггес (Боруссія Д) відразу ж вийшов на ударну позицію, але Коатес заблокував спробу від молодого нападника.
67'
Також дві заміни провели і господарі. Замість Рейса і Сарабії вийшли Есгаю і Сантос.
66'
Відразу потрійна заміна від дортмундців. Замість Вітселя, Рейньєра і Понгранчича вийшли Дауд, Загаду і Тіггес.
65'
Адан забрав до рук навіс Брандта (Боруссія Д) від кутового прапорця.
61'
Беллінгем (Боруссія Д) несильно пробив з-за меж карної зони, але Адан зміг зафіксувати м'яч тільки з другого разу.
60'
Коатес (Спортінг) отримав жовту карточку.
59'
Брандт (Боруссія Д) навісив з правого флангу на дальню стійку, але засильно.
57'
Беллінгем (Боруссія Д) б'є з меж штрафного майданчика, а м'яч після рикошету до рук забрав Адан.
55'
Жовта для Пальїньї (Спортінг).
54'
Забили все-таки гості, але офсайд все зіпсував.
53'
Мален віддав ліворуч на Брандта (Боруссія Д), а той заробив лише кутовий.
51'
Джан (Боруссія Д) з лівого флангу пішов відразу на трьох і зрештою втратив м'яч.
48'
Педру Гонсалвеш з Сарабією вибігли в котратаку, в якій на ударній позиції опинився саме іспанець, але Кобель парирував цей постріл.
46'
Джан вийшов замість Шульца. Трохи збільшили атакуючі редути гості.
Другий тайм стартував.
Не має аж такої надзвичайної переваги "Спортінг", проте завдяки двом використаним моментам господарі пішли на перервою з двома м'ячами в активі. Так, дортмундці перебили суперника (5:4), але всі удари були безпечними для Адана. А ось індивідальні дії Педру Гонсалвеша допомогли португальцям двічі відзначитися у першому таймі. Але загалом гра проходила в центрі поля з поодинокими випадами в контратаки.
Неточним дальнім ударом Малена (Боруссія Д) завершився перший тайм.
44'
Мален віддавав в хід на Ройса, але капітан дортмундців засильно прокинув вперед - м'яч вийшов за лицьову дінію.
41'
Рейньєр (Боруссія Д) головою пробив вище воріт після подачі Брандта від кутового прапорця.
40'
Який ШАНС втрачає Мален! Нападник гостей пройшов опонента, обіграв голкіпера, але не зміг забити в напів порожні ворота - Інасіу коліном виніс зі стрічки воріт.
39'
ГООООООЛ! Педру Гонсалвеш оформлює дубль! Португалець після рикошету в дотик пробив з-за меж штрафного майданчику в лівий верхгній кут. Дуже красивий і важливий гол!
37'
Проривався Порро (Спортінг) правим флангом, прострілював на партнера у штрафному майданчику, але Рейньєр перервав передачу.
34'
Сарабія в дотик пробив з меж штрафного майданчика, але влучив у Вітселя. А летіло-то в кут.
Для Педру Гонсалвеша цей гол став шостим в останніх чотирьох матчах.
30'
ГОООООЛ! "Спортінг" відкриває рахунок! Довгий виніс вперед дійшов до Педру Гонсалвеша, який при виході сам на сам влучив між ноги Кобелю. Махнув повз м'яч Шульц, ну і Погранчич програв боротьбу нападнику господарів. Жахлива гра від оборонців гостей.
Відзначимо, що Ройс проводить 55-й матч у Лізі чемпіонів за "джмелів". Це рекорд серед гравців "Боруссії Д".
29'
Черговий стандарт від Ройса. Цього разу навіс німця був винесений одразу ж.
25'
Взагалі не загострюють колективи. Поки дуже спокійна гра, яка переважно проходить у центрі поля.
21'
Довга передача вперед від Адана дійшла до його партнера по амплуа Кобеля.
18'
Позиційна атака дортмундців завершилася офсайдом Ройса. Поки знизили і так неспішний темп команди.
14'
Мален (Боруссія Д) підбирав момент для удару з-за меж штрафного майданчика, і зрештою пробив низом - Адан на місці.
13'
Кобель (Боруссія Д) забрав до рук навіс з лівого флангу після розіграшу кутового удару.
12'
Сарабія (Спортінг) з лівого флангу прострілював у штрафний майданчик, але влучив в ближнього ж опонента.
9'
Навіс Брандта (Боруссія Д) від кутового прапорця завершився виносом м'яча.
7'
Ройс (Боруссія Д) навісив зі стандарту з правого флангу - Адан кулаками вибив подачу.
4'
Адан забрав до рук удар Ройса (Боруссія Д).
1'
Коатес (Спортінг) головою пробив повз ворота після подачі від кутового прапорця.
Матч розпочався!
Перед матчем в обох команд по шість очок. Наразі вони ділять другу і третю позицію в групі.
Стали відомі склади команд:
"Спортінг": Адан - Феддаль, Коатес, Інасіу - Порро, Пальїнья, Матеус, Рейс - Сарабія, Паулінью, Педру Гонсалвеш.
"Боруссія" Дортмунд: Кобель - Меньє, Понгранчич, Аканджі, Шульц - Рейньєр, Вітсель, Беллінгем - Ройс, Брандт - Мален.
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу п'ятого раунду групового етапу Ліги чемпіонів, у якому "Спортінг" у Лісабоні прийме "Боруссію" Дортмунд.