Лилль - Пари Сен-Жермен онлайн трансляция матча

Чемпионат Франции - 06 февраля 2022, 21:45 - Пьер Моруа
Главный судья: Летексье, Франсуа
Лилль
1 - 5
10' Данилу 28' Свен Ботман 32' Кимпембе, Преснель 38' Лионель Месси 45' Анхель Ди Мария Вышел: Юлиан Дракслер 45' Леандро Паредес
51' Данилу 67' Килиан Мбаппе 70' Тимоти Веа Вышел: Домагой Брадарич 70' Хатем Бен Арфа Вышел: Гомес, Эйнджел 75' Celik Zeki 78' Кимпембе, Преснель Вышел: Тило Керер 83' Домагой Брадарич 85' Леандро Паредес Вышел: Simons, Xavi 86' Бомба, Жонатан Вышел: Жегрова, Эдон
  • Наиболее популярный результат в играх между Лилль иПари Сен-Жермен, когда Лилль играет дома, 0- 0. 6 игры закончились с этим результатом
  • За последние 26 встреч когда команда Лилль играла дома, команда Лилль выиграла 10 раз, 7 сыграла в ничью и 9 победы команды Пари Сен-Жермен. Разница голов 22-21 в пользу команды Лилль.
  • Во время последних 58 встреч, команда Лилль выиграла 14 раз, 15 раз сыграла вничью, в то время как команда Пари Сен-Жермен выиграла 29 раз. Разница забитых и пропущенных голов 74-45 в пользу команды Пари Сен-Жермен
  • Игры прошлого года: 0-0 (Лилль дома) и 0-1 (Пари Сен-Жермен дома).
  • Вы знали, что Лилль забил 30% голов между минутами 31-45?
  • Вы знали, что Пари Сен-Жермен забил 30% голов между минутами 76-90?
  • Лилль не проигрывает в последних 13 домашних матчах.
  • Пари Сен-Жермен не проигрывает в последних 11 играх.
  • Пари Сен-Жермен не проиграл ни в одном из последних 6 выездных матчей.
  • Лилль не забивает в 2 из их 10 домашних матчах в Лига 1 в этом сезоне
  • Пари Сен-Жермен не забивает в 2 из их 11 выездных матчах в Лига 1 в этом сезоне
  • Домашняя статистика Лилль в сезоне 5-4-1
  • Выездная статистика Пари Сен-Жермен в сезоне 6-4-1
  • Jonathan David лучший бомбардир Лилль с 12 голами. Kylian Mbappe забил 11 раз за Пари Сен-Жермен
  • Год назад, Лилль была на 1 месте в таблице с 48 очками. Сейчас они на 11 месте с 32 очками.
  • Лилль пропускает в каждом из последних 6 матчах.
  • Пари Сен-Жермен забивал хотя бы раз в последних 9 матчах.
  • Лилль выигрывает первый тайм в 41% матчей, Пари Сен-Жермен выигрывает в 56% матчей.
  • Лилль выигрывает первую половину матча в 41% случаев, Пари Сен-Жермен выигрывает в 56%.
  • Победителем прошлой встречи была команда Пари Сен-Жермен.
  • В их последнюю встречу команда Пари Сен-Жермен победила в 1 гол(а).
  • Когда Лилль лидирует 1-0 дома, они побеждают в Лилль% своих матчей.
  • Когда Пари Сен-Жермен лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в Пари Сен-Жермен% своих матчей.
  • Когда Лилль проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Лилль% своих матчей.
  • Когда Пари Сен-Жермен проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в Пари Сен-Жермен% своих матчей.
  • Недавнее выступление команды Пари Сен-Жермен в "Лига 1" лучше, чем у команды Лилль.
  • Пари Сен-Жермен's performance of the last 5 matches is better than Лилль's.
  • Из последних 5 встреч команда Лилль выиграла 2, команда Пари Сен-Жермен выиграла 2, 1 ничьи.
  • Команда Пари Сен-Жермен проиграла лишь 1 из последних 5 встреч в "Лига 1" против команды Лилль.
  • Команда Лилль выиграла лишь 1 из последних 5 встреч в "Лига 1" против команды Пари Сен-Жермен.
  • Лилль забивает 0.6 гола за матч против команды Пари Сен-Жермен, а Пари Сен-Жермен забивает 1 гола против команды Лилль (в среднем).
  • Среднее количество голов во встречах между командами Лилль и Пари Сен-Жермен - 1.6.
  • Среднее количество голов за первый тайм в стречах между Лилль и Пари Сен-Жермен - 1.
  • Лилль забивает 1.12 гола, играя дома, а Пари Сен-Жермен забивает 2.06 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Пари Сен-Жермен не пропускает в 3 матчах подряд.
  • Обе команды проиграли их последние матчи.
  • Burak Yilmaz получил больше всего желтых карточек (7) в Лилль. Marco Verratti получил 8 в Пари Сен-Жермен.
Вышел: Жегрова, Эдон
86'
85'
Леандро Паредес
Вышел: Simons, Xavi
Домагой Брадарич
83'
78'
Кимпембе, Преснель
Вышел: Тило Керер
Celik Zeki
75'
Тимоти Веа
Вышел: Домагой Брадарич
70'
Хатем Бен Арфа
Вышел: Гомес, Эйнджел
70'
67'
Килиан Мбаппе ГООЛ!
51'
Данилу ГООЛ!
45'
Анхель Ди Мария
Вышел: Юлиан Дракслер
45'
38'
Лионель Месси ГООЛ!
32'
Кимпембе, Преснель ГООЛ!
ГООЛ! Свен Ботман
28'
10'
1
Скористалися гості помилками суперника і довели рахунок до розгромного. У другому таймі Лілль ще більш пасивно захищався, та ще й мало атакував. Не без долі удачі, але ПСЖ трощить чинного чемпіона Франції.
Матч завершено!
90'
Дві хвилин додав арбітр до другого тайму.
88'
Гомес (Лілль) в дотик пробив з меж штрафного майданчика, але м'яч пролетів поруч з правою стійкою! Досить небезпечно.
86'
Жегрова замінив Бамба. Дебютує 22-річний нападник у складі Лілля.
85'
18-річний Хаві Сімонс замінив Леандро Паредеса (ПСЖ).
84'
Відразу момент для господарів. Бамба з меж штрафного майданчика пробив вище воріт.
84'
Мессі слабко перекинув стінку зі стандарту з метрів 20-ти - Грбич легко забрав м'яч до рук.
83'
Жовта для Брадарича (Лілль), котрий сфолив на Мбаппе поблизу власного штрафного майданчика.
80'
Мендеш (ПСЖ) навісив у штрафний майданчик точно в зону Маркіньюша, але капітан парижан в дотик пробив вище воріт. Хороший був момент.
78'
Керер замінив травмованого Кімпембе. У автора другого гола травма вуха, яку він отримав у попередньому моменті. Почеттіно вирішив не ризикувати своїм захисником.
Відзначимо, що гол Мбаппе став 20-ю результативною дією у поточному чемпіонаті (11+9).
75'
Навала на ворота ПСЖ завершилася фолом в атаці Челіка (Лілль), котрий намагався пробити через себе, але влучив по голові Кімбембе. Жовта для гравця господарів.
70'
Подвійна заміна від господарів. Замість Веа та Бен Арфа вийшли Брадарич і Ейнджел Гомес.
69'
Бамба (Лілль) намагався обігратися з Девідом поблизу штрафного майданчика парижан, проте зрештою вони втратили м'яч.
67'
ОХХХ! Яка краса від Мбаппе! Кіліан з-за меж штрафного майданчика ледь не з місця поклав м'яч у дальній верхній правий кут. 5:1 на користь гостей!
62'
Паредес (ПСЖ) з метрів 23-х пробив над поперечкою.
61'
Веа (Лілль) пролетів правим флангом, і вже без сил у падінні виконував навіс до штрафного майданчика, але Бен Арфа у складній ситуації не зміг обробити м'яч, скинувши грудьми на суперника.
60'
Доннарумма забрав до рук несильний удар Бамба (Лілль) з меж штрафного майданчика.
Вперше у кар'єрі Данілу Перейра оформив дубль!
56'
Двічі Хакімі (ПСЖ) невдало прострілив в центр штрафного майданчика.
54'
Доннарумма вдало зіграв на виході і не дав дістатися до м'ячу Девіду (Лілль) після закидання у штрафний майданчик.
51'
ГООООЛ! Данілу Перейра оформлює дубль! Грбич витягнув шалений удар впритул від Мессі, але через кілька секунд м'яч пішов до португальського опорника, який з метрів 23-х за допомогою рикошету відправив круглий снаряд у лівий кут воріт.
50'
Мессі віддав розрізну передачу на Мбаппе у штрафний майданчик суперника, Кіліан протягнув м'яч, але з гострого кута влучив у зовнішню сітку воріт.
49'
Мбаппе (ПСЖ) з лету пробив вище воріт з меж штрафного майданчика. Не зміг правильно спіймати м'яч.
47'
Мессі тягнув м'яч, пройшов майже до штрафного майданчика, але передача ліворуч на партнера точною не вийшла.
Другий тайм розпочався!
Багато атак проводять обидві команди, майже не граючи в центрі поля. ПСЖ більш активний попереду, а ось Ліллю проявити себе наповну біля воріт Доннарумми не дає опорна зона парижан. Дві результативні помилки до свого пасиву записав голкіпер господарів Грбич, а без них перевага ПСЖ не надто велика.
Дві хвилини компенсува арбітр, але нічого під час них не трапилося. Перший тайм завершено!
45'
Жовта для Паредеса (ПСЖ).
45'
Мессі! Лео зі стандарту з метрів 24-х пробив у ліву хрестовину!
45'
Травмувався Ді Марія. Замість нього вийшов Дракслер.
44'
Ботман збив Мессі поблизу штрафного майданчика. Буде небезпечний стандарт - точка для Лео.
41'
Лілль намагається іти в атаку, проте в до завершальної стадії господарям поки не вдається довести.
Другий гол Мессі у Лізі 1.
38'
ГОООЛ! Мессі! Ботман у падінні намагався вибити м'яч, але влучив в ноги Лео, а далі круглий снаряд полетів вперед перед аргентинцем. Мессі залишилося тільки переграти голкіпера при виході сам на сам - нападник перекинув Грбича.
37'
Мбаппе з меж штрафного майданчика у падінні пробив вище воріт.
Сьомий асист для Мессі у поточному сезоні Ліги 1. Кімпембе ж забив вперше у чемпіонаті Франції за всю свою кар'єру.
32'
ГООООЛ! І знову помилка голкіпера Лілля... Мессі подав від кутового прапорця, Грбич не дотягнувся до м'яча, а Кімпембе замкнув пас аргентинця у порожні ворота.
31'
Хакімі (ПСЖ) з меж штрафного майданчика пробив низом - м'яч пролетів упритул з лівою стійкою.
Всього другий матч проводить Бен Арфа за дев'ять місяців! У француза у першому частині сезону не було команди.
28'
ГОООООЛ! Лілль відновлює паритет! Але яка ж краса від Бен Арфа! З мертвої точки від лівого флангу він пройшов Ді Марію, увійшов у штрафний майданчик і прострілив у центр, звідки Ботман пробив повз Доннарумму. Італійський голкіпер доторкнувся до м'яча, але не зміг парирувати удар.
Відзначимо, що Данілу забив третій гол за останні три матчі ПСЖ.
25'
Андре (Лілль) переводив м'яч ліворуч на Гудмунссона, але зробив це занадто сильно - круглий вийшов за бокову лінію.
22'
Ботман (Лілль) небезпечно пробив під поперечку після подачі від кута поля - м'яч пролетів трохи вище поперечки! Ще й допоміг йому туди полетіти Доннарумма.
21'
Після перехоаленої передачі Мессі господарі полетіли в контратаку, але відразу ж змарнували її неточним прострілом.
20'
Удар Ді Марії (ПСЖ) з-за меж штрафного майданчика пролетів вище правої дев'ятки.
18'
Мессі! Лео з 22-х метрів цілив лівою у лівий верхній кут, але м'яч пролетів поруч із стійкою.
16'
Мбаппе (ПСЖ) подав з правого флангу в напрямку Ді Марії, але Фонте перехопив простріл.
14'
Шалені вболівальники Лілля на трибунах! Красиво і гучно підтримують свою команду.
11'
Амаду Онана (Лілль) в дотик з лету пробив з підбирання в лівий кут, але Доннарумма зреагував на цей удар, забравши м'яч до рук.
10'
Як ж помиляється голкіпер Лілля! Мендеш прострілив з лівого флангу, але Грбич не зміг зафіксувати не дуже важкий простріл, випустивши м'яч. Данілу просто добив м'яч у порожні ворота.
7'
Веа (Лілль) знайшов у штрафному майданчику передачею Бен Арфа, а удар останнього заблокував Кімпембе.
6'
Краса від Мессі! Прокинув між ноги супернику, виконавши передачу п'ятою, проте далі вперед атака не пішла.
3'
Бамба (Лілль) пройшов Хакімі на лівому фланзі, але потім невдало виконав простріл.
2'
Довга передача від захисника парижан у сторону Мбаппе, але Грбич вийшовв і забрав м'яч до рук.
Матч розпочався!
Перед початком поєдинку Лілль посідає 11 місце в чемпіонаті Франції, вв той час як ПСЖ лідирує у турнірній таблиці.
Парі Сен-Жермен: Доннарумма, Верратті, Данілу, Ді Марія, Кімпембе, Марікіньюш, Мбаппе, Мендеш, Мессі, Паредес, Хакімі.
Лілль: Грбич, Бамба, Андре, Бен Арфа, Ботман, Веа, Гудмундссон, Девід, Онана, Фонте, Челік.
Стали відомі стартові склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу 23-го туру чемпіонату Франції, в якому Лілль прийме Парі Сен-Жермен.