Саутгемптон - Эвертон онлайн трансляция матча

Чемпионат Англии - 19 февраля 2022, 17:00 - Сент-Мэри
Главный судья: Энди Медли
Саутгемптон
2 - 0
Ливерпуль
15' Аллан 40' Калверт-Левин, Доминик
46' Аллан Вышел: Андре Гомиш 52' Армстронг, Стьюарт 65' Ивоби, Алекс Вышел: Таунсенд, Андрос 75' Энтони Гордон Вышел: Деле Алли 83' Broja, Armando Вышел: Шейн Лонг 84' Шейн Лонг 90' Че Адамс Вышел: Адам Армстронг 90' Армстронг, Стьюарт Вышел: Дьенепо, Мусса
  • Наиболее популярный результат в играх между Саутгемптон иЭвертон, когда Саутгемптон играет дома, 2- 0. 5 игры закончились с этим результатом
  • За последние 21 встреч когда команда Саутгемптон играла дома, команда Саутгемптон выиграла 12 раз, 5 сыграла в ничью и 4 победы команды Эвертон. Разница голов 34-20 в пользу команды Саутгемптон.
  • Во время последних 44 встреч, команда Саутгемптон выиграла 13 раз, 12 раз сыграла вничью, в то время как команда Эвертон выиграла 19 раз. Разница забитых и пропущенных голов 60-48 в пользу команды Эвертон
  • Игры прошлого года: 2-0 (Саутгемптон дома) и 1-0 (Эвертон дома).
  • Вы знали, что Саутгемптон забил 20% голов между минутами 0-15?
  • Вы знали, что Эвертон забил 25% голов между минутами 61-75?
  • Саутгемптон не проигрывает в последних 4 играх.
  • Саутгемптон не проигрывает в последних 9 домашних матчах.
  • Саутгемптон не забивает в 2 из их 11 домашних матчах в Премьер-лига в этом сезоне
  • Эвертон не забивает в 3 из их 11 выездных матчах в Премьер-лига в этом сезоне
  • Домашняя статистика Саутгемптон в сезоне 3-7-1
  • Выездная статистика Эвертон в сезоне 1-3-7
  • Nathan Redmond отдал больше всего передач в Саутгемптон с 5 передачами. Abdoulaye Doucoure лучший распасовщик Эвертон (4 передач)
  • Mohammed Salisu получил больше всего желтых карточек (7) в Саутгемптон. Richarlison получил 5 в Эвертон.
  • Саутгемптон пропускает в каждом из последних 15 матчах.
  • Саутгемптон забивал хотя бы раз в последних 10 матчах.
  • Саутгемптон выигрывает первый тайм в 36% матчей, Эвертон выигрывает в 20% матчей.
  • Саутгемптон выигрывает первую половину матча в 36% случаев, Эвертон выигрывает в 20%.
  • Победителем прошлой встречи была команда Эвертон.
  • В их последнюю встречу команда Эвертон победила в 2 гол(а).
  • Когда Саутгемптон лидирует 1-0 дома, они побеждают в Саутгемптон% своих матчей.
  • Когда Эвертон лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в Эвертон% своих матчей.
  • Когда Саутгемптон проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Саутгемптон% своих матчей.
  • Когда Эвертон проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в Эвертон% своих матчей.
  • Недавнее выступление команды Саутгемптон в "Премьер-лига" лучше, чем у команды Эвертон.
  • Саутгемптон's performance of the last 5 matches is better than Эвертон's.
  • Команда Эвертон проиграла лишь 1 из последних 5 встреч против команды Саутгемптон (во всех соревнованиях).
  • Из последних 5 встреч команда Саутгемптон выиграла 1, команда Эвертон выиграла 3, 1 ничьи.
  • Команда Эвертон проиграла лишь 1 из последних 5 встреч в "Премьер-лига" против команды Саутгемптон.
  • Команда Саутгемптон выиграла лишь 1 из последних 5 встреч в "Премьер-лига" против команды Эвертон.
  • Саутгемптон забивает 1 гола за матч против команды Эвертон, а Эвертон забивает 1.4 гола против команды Саутгемптон (в среднем).
  • Среднее количество голов во встречах между командами Саутгемптон и Эвертон - 2.4.
  • Среднее количество голов за первый тайм в стречах между Саутгемптон и Эвертон - 1.4.
  • Саутгемптон забивает 1.43 гола, играя дома, а Эвертон забивает 0.96 гола, играя на выезде (в среднем).
Вышел: Адам Армстронг
90'
Армстронг, Стьюарт
Вышел: Дьенепо, Мусса
90'
ГООЛ! Шейн Лонг
84'
Broja, Armando
Вышел: Шейн Лонг
83'
75'
Энтони Гордон
Вышел: Деле Алли
65'
Ивоби, Алекс
Вышел: Таунсенд, Андрос
ГООЛ! Армстронг, Стьюарт
52'
46'
Аллан
Вышел: Андре Гомиш
40'
Калверт-Левин, Доминик
15'
2
"Евертон" у другому таймі ледь не зник з поля. "Саутгемптон" переважав майже на всіх його ділянках. Власне, після перерви господарі змогли конвертувати свою перевагу у два голи і забрати три очки собі в скарбничку.
Матч завершено!
90+4'
Дженепо поміняв Стюарта Армстронга (Саутгемптон).
90+1'
Адам Армстронг замінив Адамса (Саутгемптон).
Чотири хвилини додав арбітр до другого тайму.
88'
Пікфорд забрав до рук навіс Ворда-Прауса (Саутгемптон) зі стандарту з лівого флангу.
Перший гол для Лонга у цьмоу сезоні.
84'
ГОООЛ! Лонг відразу відзначається! Лівраменто навісив з парвого флангу, а нападник головою перевів м'яч повз голкіпера.
83'
Лонг вийшов замість Брої (Саутгемптон).
80'
Спроба вдало виконати кутовий від гостей завершилася простим виносом. Таунсен погано навісив.
79'
Вокер-Пітерс (Саутгемптон) знову активний у чужому штрафному майданчику. Лівий захисник змістився в центр і пробив в лівий кут - Пікфорд витягнув!
78'
"Іриски" відбилися від наступу господарів. Двічі поспіль прострілювали "святі", але спроби були винесені.
75'
Замість Гордона вийшов Аллі (Евертон).
74'
"Святі" вибігли в контратаку, але Броха не зумів віддати вдалу передачу на забігаючого у штрафний майданчик Ельюнуссі - Холгейт виніс м'яч.
73'
Дальній удар Вокера-Пітерса (Саутгемптон) виявився занадто легким для Пікфорда.
70'
Багато боротьби в центрі поля. В тому числі і грубих порушень. Поки без жовтих у другому таймі.
65'
Таунсенд замінив Івобі (Евертон).
64'
Знову небезпека біля воріт Пікфорда. Ворд-Праус навісив зі стандарту з правого флангу, Ельюнуссі пробив головою, замикаючи дальню стійку, але запустив м'яч вище воріт.
62'
Армстронг (Саутгемптон) пробивав дальнім ударом на виконання, але м'яч полетів вище воріт.
58'
Ельюнуссі (Саутгемптон) з-за меж штрафного майданчика пробив у правий кут, але це було занадто легко для Пікфорда.
58'
Ворд-Праус (Саутгемптон) закинув на Адамса у штрафний майданчик, але шотландець в дотик не зміг пробити повз голкіперу - влучив йому в руки.
56'
Івобі (Евертон) запустив м'яч у штрафний майданчик, але Калверт-Льюїн не зміг дістатися до круглого головою і завдати удару - занадто високо.
55'
Ван де Бек (Евертон) пробив з підбирання з-за меж штрафного майданчика, але влучив в захисника.
52'
ГОООЛ! Самі собі привезли "іриски". Довго "Евертон" розігрував позиційну атаку, і зрештою догрався, втративши м'яч. "Саутгемптон" швидко збудував свій наступ і Армстронг з метрів 14-ти поклав м'яч у правий кут воріт.
46'
Гомеш замінив Аллана (Евертон).
Другий тайм розпочався!
Старт тайму був однозначно за "ірисками", але потім вони, немов би під силою всіх своїх постійних атак, втомилися і дали зіграти свою партію господарям. "Саутгемптон" діяв більш різко та гостро, і в тому числі це заслуга оборонців: гості в захисті грають менш компактніше. Хоча рахунок та табло підтверджує, що поки оборонні редути обох колективів витримують натиск.
Перерва. Нічого не компенсував арбітр.
43'
Ворд-Праус (Саутгемптон) гостро навісив з правого флангу, але Пікфорд, нехай і з другого разу, але забрав м'яч до рук.
41'
Ох як невдало... Ромеу (Саутгемптон) скинули під удар, а він пробив вище воріт.
39'
Вокер-Пітерс (Саутгемптон) на дриблінгу намагався зміститися з лівого флангу і підлаштуватися під удар, але з-за меж штрафного майданчика пробив повз ліву стійку воріт. Потужно, але рикошет допоміг гостям.
36'
Знову момент для Брої (Саутгемптон). Класно забіг 20-річний албанець за спини захисникам, отримав м'яч, прибрав опонента на замасі, але пробивши влучив у оборонця.
33'
Брою (Саутгемптон) знайшли довгою передачею попереду, нападник вибіг на ударну позицію у штрафному майданчику, але пробити не вдалося - Кін заблокував удар і м'яч полетів в руки Пікфорду.
32'
Ворд-Праус (Саутгемптон) прострілив від кутового прапорця, Лівраменто вдало зіграв на випередження, але з меж воротарського майданчика пробив у голкіпера.
28'
М'яч влучив в руки і гравцю "Евертона" Холгейту, але арбітр навіть не зупиняв поєдинок для перегляду VAR. Хоча епізод дуже суперечливий.
26'
Ельюнуссі (Саутгемптон) несильно пробив з меж штрафного майданчика - в руки голкіперу.
24'
Гордон (Евертон) увірвався в оперативний простір у штрафному майданчику, намагався прострілити, але м'яч рикошетом від підкату Беднарека дійшов до рук Форстера.
22'
Адамс (Саутгемптон) опинився з м'ячем на лівому фланзі штрафного майданчика, але не зміг пройти Холгейта - захисник у підкаті відібрав сферу.
20'
Кін (Евертон) зі своєї половині запустив м'яч вперед, але ніхто з партнерів на передачу відкликнутися на встиг - круглий дійшов до рук Форстера.
18'
Ворд-Праус (Саутгемптон) пробив зі стандарту з метрів 23-х точно в лівий нижній кут, але Пікфорд витягнув м'яч з свого ж воротарського кута.
15'
Аллан (Евертон) отримав жовту картку.
13'
"Евертон" більш активний на старті зустрічі. Господарі поки працюють мажйе без м'яча.
11'
Гордон (Евертон) прострілив у штрафний майданчик, але пас був перехоплений.
5'
Ромеу (Саутгемптон) зіграв рукою у власному штрафному, але після перегляду VAR арбітри вирішили не призначати пенальті.
4'
Удар Ван де Бека (Евертон) пролетів трохи ліворуч від воріт.
2'
"Евертон" атакував, але Лівраменто розрядив ситуацію своїм виносом.
Матч розпочався!
Українець Віталій Миколенко повернувся з лазарету після коронавірусу, проте розпочне матч з лави для запасних.
"Евертон": Пікфорд - Коулмен, Холгейт, Кін, Кенні - Гордон, Аллан, ван де Бек, Івобі - Калверт-Льюїн, Рішарлісон.
"Саутгемптон": Форстер - Вокер-Пітерс, Беднарек, Салісу, Лівраменто - Армстронг, Ворд-Праус, Ромеу, Ельюнуссі - Броя, Адамс.
Стали відомі стартові склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу 26-го туру АПЛ, в якому "Саутгемптон" прийме "Евертон".