Бавария - Зальцбург онлайн трансляция матча

Лига Чемпионов - 08 марта 2022, 22:00 - Альянц Арена
Главный судья: Клеман Тюрпен
Мюнхен
7 - 1
Зальцбург
12' Роберт Левандовски 21' Роберт Левандовски 23' Роберт Левандовски 31' Гнабри, Серже
46' Гнабри, Серже Вышел: Сарр, Боуна 46' Оумар Солет Вышел: Piatkowski, Kamil 46' Seiwald, Nicolas Вышел: Sucic Luka 54' Томас Мюллер 60' Лукас-Франсуа Эрнандес Вышел: Упамекано, Дайот 62' Adamu, Chikwubuike Вышел: Kjaergaard, Maurits 62' Адейеми, Карим Вышел: Sesko, Benjamin 66' Musiala, Jamal Вышел: Марк Рока 66' Кингсли Коман Вышел: Эрик-Максим Шупо-Мотинг 67' Мохамед Камара Вышел: Tijani, Samson 67' Никлас Зюле Вышел: Куасси, Ньянзу Тангуй 70' Kjaergaard, Maurits 83' Томас Мюллер 86' Лерой Сане
  • Во время последних 5 встреч, команда Бавария Мюнхен выиграла 2 раз, 2 раз сыграла вничью, в то время как команда РБ Зальцбург выиграла 1 раз. Разница забитых и пропущенных голов 10-7 в пользу команды Бавария Мюнхен
  • РБ Зальцбург не проигрывает в последних 10 играх.
  • Результат первой игры РБ Зальцбург - Бавария Мюнхен 1-1.
  • Бавария Мюнхен забивал хотя бы раз в последних 20 матчах.
  • РБ Зальцбург забивал хотя бы раз в последних 9 матчах.
  • Бавария Мюнхен выигрывает первый тайм в 57% матчей, РБ Зальцбург выигрывает в 47% матчей.
  • Бавария Мюнхен выигрывает первую половину матча в 57% случаев, РБ Зальцбург выигрывает в 47%.
  • Последняя встреча завершилась в ничью. (1-1)
  • Когда Бавария Мюнхен лидирует 1-0 дома, они побеждают в Бавария Мюнхен% своих матчей.
  • Когда РБ Зальцбург лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в РБ Зальцбург% своих матчей.
  • Когда Бавария Мюнхен проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Бавария Мюнхен% своих матчей.
  • Когда РБ Зальцбург проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в РБ Зальцбург% своих матчей.
  • Недавнее выступление команды Бавария Мюнхен в "Лига Чемпионов УЕФА" лучше, чем у команды РБ Зальцбург.
  • РБ Зальцбург's performance of the last 5 matches is better than Бавария Мюнхен's.
  • Команда Бавария Мюнхен проиграла лишь 1 из последних 5 встреч против команды РБ Зальцбург (во всех соревнованиях).
  • Из последних 5 встреч команда Бавария Мюнхен выиграла 2, команда РБ Зальцбург выиграла 1, 2 ничьи.
  • Бавария Мюнхен забивает 2 гола за матч против команды РБ Зальцбург, а РБ Зальцбург забивает 1.4 гола против команды Бавария Мюнхен (в среднем).
  • Среднее количество голов во встречах между командами Бавария Мюнхен и РБ Зальцбург - 3.4.
  • Среднее количество голов за первый тайм в стречах между Бавария Мюнхен и РБ Зальцбург - 1.6.
  • Обе команды не выиграли свой последний матч в "Лига Чемпионов УЕФА".
  • Обе команды не проиграли в своем последнем матче.
  • Бавария Мюнхен забивает 2.88 гола, играя дома, а РБ Зальцбург забивает 1.96 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Бавария Мюнхен не проигрывает в последних 4 играх.
  • РБ Зальцбург не пропускает в 3 матчах подряд.
ГООЛ! Лерой Сане
86'
ГООЛ! Томас Мюллер
83'
70'
Kjaergaard, Maurits ГООЛ!
67'
Мохамед Камара
Вышел: Tijani, Samson
Никлас Зюле
Вышел: Куасси, Ньянзу Тангуй
67'
Musiala, Jamal
Вышел: Марк Рока
66'
Кингсли Коман
Вышел: Эрик-Максим Шупо-Мотинг
66'
62'
Adamu, Chikwubuike
Вышел: Kjaergaard, Maurits
62'
Адейеми, Карим
Вышел: Sesko, Benjamin
Лукас-Франсуа Эрнандес
Вышел: Упамекано, Дайот
60'
54'
Гнабри, Серже
Вышел: Сарр, Боуна
46'
46'
Оумар Солет
Вышел: Piatkowski, Kamil
46'
Seiwald, Nicolas
Вышел: Sucic Luka
ГООЛ! Гнабри, Серже
31'
ГООЛ! Роберт Левандовски
23'
21'
12'
2
Що ми могли отримати після настільки результативного першого тайму? Звісно, що тільки ще більше голів! Один із них навіть був на рахунку гостей, проте вже мало на що впливав. Зальцбург було безсоромно розтрощено, а Баварія вчергове залякує своїх конкурентів у боротьбі за трофей. Машина!
Вот и все! Матч завершен! 7:1! Баварія мчить далі!
90'
Сане був збитий біля лівого кута штрафного майданчика.
89'
Кімміх подав штрафний на голову суперникові.
87'
Куассі було сбито на правому фланзі атаки фолом від Капальдо.
85'
ГОЛ! Левандовські біля чужого штрафного притримав м'яча, після чого п'ятою відкинув його на Сане, а той уже з гострого кута пробив голкіпера!
83'
ГОЛ! Мюллер відіграв на правий фланг штрафного на Сане, після чого відкрився в центрі для зворотного пасу, і пробив у дальній!
80'
Укидання ауту на правий фланг штрафного Чупо-Мотінг вирішив прийняти на руку.
78'
Утримання м'яча на своїй половині від Зальцбургу.
75'
К'єргор вирішив штовхнути Павара в центрі поля у спину, не наздогнавши до цього суперника.
73'
На Шешко з лівого фланга робили закидання на хід, проте він так і не зміг поладнати з м'ячем.
70'
ГОЛ! К'єргор із усієї сили запустив м'яча у ближню дев'ятку, отримавши передачу на лівий фланг штрафного від Аронсона у контратаці!
67'
Тіджані вийшов замість Камара.
66'
Чупо-Мотінг вийшов замість Комана.
66'
Замість Зюле вийшов Куассі.
66'
Мусіала замінений на Року.
64'
Заблоковано простріл Левандовські з правого флангу штрафного.
62'
К'єргор змінив Адаму.
62'
Шешко вийшов замість Адейємі.
61'
Постріл від Левандовські зі штрафного на лівому фланзі пройшов над воротами.
60'
Упамекано вийшов замість Ернандеса.
59'
Мюллер хоч якось забрав подачу кутового з лівого флангу на ближній стійці, проте скинув м'яча у руки голкіпера.
58'
Коман стріляв від лицьової на лівому фланзі, проте захисник перевів на кутовий.
56'
Закидання від центру поля на хід Адейємі перехопив Нойер.
54'
ГОЛ! Сане зі входу на правий фланг штрафного відіграв на Мюллера в центр, а той розвернувся, і одразу пробив у правий нижній кут!
52'
Нагельсманн контролем м'яча намагається змусити займатися свою команду, а та вже почала дуркувати.
50'
Аронсон відкривався на правий фланг швидкої атаки, проте заліз у офсайд.
48'
Левандовські бив із лівого флангу штрафного, проте Вебе блокував його спробу. Кутовий.
46'
Сучич гратиме замість Зайвальда.
46'
Пентковські вийшов замість Соле.
46'
Гнабрі замінив Сарр.
Другий тайм розпочався!
За великим рахунком, Зальцбург уже награвся на сьогодні в футбол. Гості не зуміли забити у своїй першій атаці, проте за лічені секунди щей примудрилися не пропустити. А потім уже було відкрита гра, проте тільки в одні ворота. Левандовські вже з хет-триком, серед якого два м'яча прийшлися з пенальті. Ніяких проблем для команди Нагельсманна.
Перерва. 4:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45'
Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме 1 хв.
45'
Капальдо вже з-за бокової виконував пас уперед по правому флангу.
42'
Простріл від Гнабрі з правого флангу, після закидання Зюле, відправив м'яча за лицьову.
39'
Удар потилицею від Павара завершував подачу кутового з правого флангу, проте м'яч пройшов повз дальню стійку.
38'
Кутовий на правому фланзі заробив Гнабрі своїм прострілом у контратаці.
36'
Над воротами запустив м'яча Левандовські, завершуючи передачу Мюллера з правого флангу.
36'
Найшвидші хет-трики в історії Ліги чемпіонів (час між першим та третім голом): Бафетімбі Гоміс (8 хв. проти Динамо Загреб), Майк Ньюелл (9 хвилин проти Русенборга), Роберт Левандовський (10 хвилин проти Зальцбурга).
35'
Лідер за кількістю голів у ЛЧ цього сезону: Роберт Левандовські (12).
35'
Лідер за кількістю голів у топ-5 лігах Європи цього сезону: Роберт Левандовські (28).
34'
Ульмер вистрілив із дальньої дистанції з лівого флангу, проте м'яч прилетів прямісінько в руки Нойєру.
33'
Сім сезонів поспіль поляк забиває 40+ голів
32'
Роберт Левандовські став першим гравцем у вищих лігах європейського футболу, який забив 40 голів у всіх клубних турнірах у сезоні 2021/22.
31'
ГОЛ! Передачу Комана на правий фланг штрафного Гнабрі завершив пострілом під голкіпером у дальній кут!
30'
Гнабрі прострілом із правого флангу відправив м'яча прямісінько на ногу Соле, що повертався до захисту.
28'
Фол від Ульмера проти Сане на чужій половині поля.
25'
Баварія втримує темп гри під своїм контролем.
23'
ГОЛ! І миттєво Левандовські робить рахунок уже 3:0, скориставшись помилкою голкіпера, який ударив по ньому м'ячем, коли перехоплював закидання Мюллера від центру поля!
22'
ГОЛ! Знов у лівий кут, знову низом, знову Левандовські.
21'
VAR! Пенальті!
19'
Левандовські на оберті отримував передачу з лівого флангу, проте Вебер його збив.
18'
Коман зумів із боротьби против Крістенсена на лівому фланзі заробити аут.
16'
Наближення Сане до штрафного з правого флангу було перехоплено захисником.
15'
Нойєру довелося із ближньої дев'ятки доставати потужний постріл Зайвальда з лівого флангу штрафного.
14'
Чергову порцію контролю м'яча спостерігаємо від господарів.
12'
ГОЛ! Левандовські без шансів пробив у лівий кут із пенальті!
11'
Пенальті! Левандовські тільки почав розвертатися у центрі штрафного, після подачі Комана з лівого флангу, як його збив Вебер.
9'
Капальдо агресивним фолом біля чужого кутового прапорця на правому фланзі відправив на газон Ернандеса.
7'
Вистріл Сане з лівого флангу з-за меж штрафного відправив м'яча вбік від дальньої стійки.
7'
Кімміх невдало виконав навіс зі стандарту.
6'
Капальдо на кутовий перевів подачу Комана з лівого флангу.
5'
Простріл із правого флангу від Адаму винесли зі штрафного.
3'
Крістенсен замкнув подачу з кутового на лівому фланзі пострілом головою поруч із дальнюю стійкою.
2'
Капальдо завершував передачу з лівого флангу в дотик у центрі штрафного, проте пробив поруч із ближньою стійкою!
1'
Левандовські другим дотиком бив із центру штрафного, після передачі з глибини, проте голкіпер парирував!
Арбітр дав стартовий свисток. Матч розпочався!
Запасные: Мантль, Вальке, ван дер Бремпт, Пентковські, Бернеде, Кьєргор, Юнузович, Сучич, Шешко, Гіндо, Тиджані, Бернардо.
РБ Зальцбург: Кен — Крістенсен, Соле, Вебер, Ульмер — Камара — Капальдо, Зайвальд — Ааронсон — Адаму, Адейємі.
Запасные: Ульрайх, Упамекано, Річардс, Чупо-Мотінг, Ваннер, Забітцер, Сарр, Рока, Куассі, Відович, Тілльман, Станішич.
Баварія: Нойєр — Павар, Зюле, Ернандес — Гнабрі, Кімміх, Мусіала, Коман — Мюллер, Сане — Левандовські.
Стали відомі стартові склади команд:
Першу гру команди завершили нічиєю — 1:1.
Клеман Тюрпен (Уллен, Франція) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Здрастуйте, шановні любителі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. На полі стадіону "Альянц Арена" (Мюнхен, Німеччина) зіграють мюнхенська Баварія та австрійський РБ Зальцбург.