Ливерпуль - Интер онлайн трансляция матча

Лига Чемпионов - 08 марта 2022, 22:00 - Энфилд
Главный судья: Антонио Матеу Лаос
Ливерпуль
0 - 1
Милан
40' Диого Жота 45' Артуро Видаль 45' Алексис Санчес
46' Де Ври, Стефан Вышел: Д`Амбросио, Данило 47' Эндрю Робертсон 61' Лаутаро Мартинес 63' Алексис Санчес 65' Кертис Джонс Вышел: Наби Кейта 66' Тьяго Алькантара Вышел: Джордан Хендерсон 71' Садио Мане 75' Дензел Думфрис Вышел: Маттео Дармиан 75' Марцело Брозович Вышел: Гаглиардини, Роберто 76' Лаутаро Мартинес Вышел: Хоакин Корреа 83' Диого Жота Вышел: Луис Густаво Диас 83' Хакан Чалханоглу Вышел: Матиас Весино 85' Алессандро Бастони 90' Гаглиардини, Роберто
  • Ливерпуль имеет выигрышную серию из 12 матчей.
  • Ливерпуль не проигрывает в последних 15 играх.
  • Ливерпуль выиграл 7 домашних матчей подряд.
  • Ливерпуль не проигрывает в последних 29 домашних матчах.
  • Интер без побед в последних 5 играх.
  • Интер не проиграл ни в одном из последних 5 выездных матчей.
  • Интер без побед над Ливерпуль в последних 3 играх.
  • Результат первой игры Интер - Ливерпуль 0-2.
  • Интер не забивает в последних 4 матчах.
  • Ливерпуль выигрывает первый тайм в 53% матчей, Интер выигрывает в 46% матчей.
  • Ливерпуль выигрывает первую половину матча в 53% случаев, Интер выигрывает в 46%.
  • Победителем прошлой встречи была команда Ливерпуль.
  • В их последнюю встречу команда Ливерпуль победила в 2 гол(а).
  • Когда Ливерпуль лидирует 1-0 дома, они побеждают в Ливерпуль% своих матчей.
  • Когда Интер лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в Интер% своих матчей.
  • Когда Ливерпуль проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Ливерпуль% своих матчей.
  • Когда Интер проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в Интер% своих матчей.
  • Недавнее выступление команды Ливерпуль в "Лига Чемпионов УЕФА" лучше, чем у команды Интер.
  • Ливерпуль's performance of the last 5 matches is better than Интер's.
  • У команды Интер серия из 4 матчей с 0 забитых мячей.
  • Команда Ливерпуль проиграла лишь 0 из последних 3 встреч против команды Интер (во всех соревнованиях).
  • Из последних 3 встреч команда Ливерпуль выиграла 3, команда Интер выиграла 0, 0 ничьи.
  • Команда Ливерпуль проиграла лишь 0 из последних 3 встреч в "Лига Чемпионов УЕФА" против команды Интер.
  • Команда Интер выиграла лишь 0 из последних 3 встреч в "Лига Чемпионов УЕФА" против команды Ливерпуль.
  • Ливерпуль забивает 1.67 гола за матч против команды Интер, а Интер забивает 0 гола против команды Ливерпуль (в среднем).
  • Среднее количество голов во встречах между командами Ливерпуль и Интер - 1.67.
  • Ливерпуль забивает 2.28 гола, играя дома, а Интер забивает 1.64 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Интер не пропускает в 3 матчах подряд.
  • Обе команды не проиграли в своем последнем матче.
Последние матчи - Интер
90'
Гаглиардини, Роберто
85'
Алессандро Бастони
Диого Жота
Вышел: Луис Густаво Диас
83'
83'
Хакан Чалханоглу
Вышел: Матиас Весино
76'
Лаутаро Мартинес
Вышел: Хоакин Корреа
75'
Дензел Думфрис
Вышел: Маттео Дармиан
75'
Марцело Брозович
Вышел: Гаглиардини, Роберто
Садио Мане
71'
Тьяго Алькантара
Вышел: Джордан Хендерсон
66'
Кертис Джонс
Вышел: Наби Кейта
65'
63'
Алексис Санчес
61'
Лаутаро Мартинес ГООЛ!
Эндрю Робертсон
47'
46'
Де Ври, Стефан
Вышел: Д`Амбросио, Данило
45'
Артуро Видаль
45'
Диого Жота
40'
1
У другому таймі команди більше атакували, і все-таки Інтер зміг забити. Ліверпуль у свою чергу ще двічі потривожив каркас воріт - дуже пощастило сьогодні гостям не пропустити. Мерсісайдці грали більше на утримання рахунку, сповідуючи спокійний футбол, і досягли свого.
Матч завершено! Ліверпуль виходить у чвертьфінал Ліги чемпіонів за сумою двох зустрічей (2:1)!
90+5'
Отримали шанс на стандарт гості, проте він призвів лише до втрати м'яча. Навіть Ханданович не ішов у штрафну...
90+4'
Жовта для Гальярдіні (Інтер).
90+2'
Трент (Ліверпуль) віддав асист в центр, а Діас прийняв м'яч і пробив в правий кут, але... звідкись з'явився Відаль і встиг у підкаті виконати справжній сейв!
90'
І до другого тайму арбітр додав п'ять хвилин.
88'
Ох яке неправильне рішення ухвалив Робертсон (Ліверпуль)! Шотландець міг навісом з лівого флангу знайти вільного Салаха у штрафному майданчику, але виконав пас низом і влучив у захисника.
87'
Господарі контролюють м'яч. Інтер іде в пресинг, проте без особливого результату.
85'
Салах (Ліверпуль) увімкнув свою техніку на правому фланзі атаки і змусив сфолити на собі Бастоні - жовта для італійця.
84'
Весіно замінив Чалханоглу (Інтер). Замість Жоти вийшов Діас (Ліверпуль).
83'
Інтер намагається будувати атаки, але поки безуспішно.
79'
Кейта (Ліверпуль) дальнім ударом влучив просто в найближчого опонента.
Ліверпуль обстріляв усі точки в каркасі воріт: ліву і праву стійки та поперечку.
76'
Знову каркас воріт рятує міланців! Салах з лету замикав навіс Мане, але влучив у ліву стійку!
75'
Потрійна заміна від гостей. Замість Брозовича, Думфріса і Мартінеса вийшли Гальярдіні, Дарміан і Корреа.
73'
Ханданович (Інтер) привіз кутовий, а потім сам і виправив свою помилку, винісши м'яч після подачі Робертсона.
71'
Тепер і жовта для Мане (Ліверпуль). Не витримали нерви у сенегальця - у боротьбі штовхнув він сильно Бастоні.
67'
Щось новеньке: офсайд від господарів. Не витримав лінію Мане.
65'
Клопп вирішив освіжити центр поля. Замість Джонс вийшов Кейта (Ліверпуль).
Дивно, але факт. Мартінес забив перший гол у Лізі чемпіонів цього сезону. Для цього йому знадобилося вісім матчів.
63'
Друга жовта для Санчеса (Інтер)! Не прибрав чилієць ногу у підкаті проти Фабінью!
61'
ГООООООООООЛ! Який м'яч забиває Мартінес! Це шедевр! Аргентинець з межі лівої частини штрафного маданичка пробив в хід точно у праву дев'ятку! Точно в кутик!
61'
Спроба удару Д'Амброзіо - м'яч полетів значно ви ще воріт.
60'
Лаутаро (Інтер) з меж штрафного майданчика в лівий кут, але м'яч рикошетом від ноги Робертсона покотився поруч із лівою стійкою.
59'
Перішич (Інтер) скотив під удар Чалханоглу, котрий з меж штрафного майданчика пробив у ногу Матіпу.
56'
Після такого супершансу темп гри збився. Поки м'яч у центрі поля.
52'
Найкращий момент у матчі! Ханданович помилився на виході і не зміг вдало вибити м'яч. Круглий опинився в Салаха, перед яким була стіна із трьох захисників. Єгиптянин спробував пробити у кут, але влучив у ліву стійку!
51'
Двічі з різних флангів вантажили подачі Трент і Робертсон на Мане, проте сенегалець в обох випадків до м'яча не добрався.
48'
Санчес (Інтер) головою замикав навіс зі стандарту, але знову опинився в офсайді. Сьогодні він там прописаний.
46'
Замість Де Врея вийшов Д'Амброзіо (Інтер).
Другий тайм розпочався!
Не дуже інтенсивний перший тайм. Інтер більше атакує, а Ліверпуль сподівається на стандарти. Багато грубостей від господарів, котрі намагаються збити темп атаки. Поки це в них виходить.
Перерва!
45+7'
Александер-Арнольд (Ліверпуль) зі стандарту пробив поруч з лівою дев'яткою. Небезпечно!
45+6'
Жовта для Відаля (Інтер). Двома хвилинами швидше її отримав і Санчес.
45+4'
Александер-Арнольд (Ліверпуль) черпачком закинув у штрафний майданчик, але влучив у Брозовича.
45+3'
І знову офсайд. Цього разу Перішич (Інтер).
45'
П'ять хвилин додав арбітр до першого тайму. Багато зупинок було у грі.
41'
Підступно прострілив Чалханоглу (Інтер) зі стандарту з правого флангу. М'яч пострибав по штрафному, але Аліссон перевів круглий снаряд подалі від площини воріт.
40'
Жовта для Жоти (Ліверпуль). Грубо нападник заїхав в ноги Шкріньяру.
39'
Ох як класно зіграв Ван Дейк (Ліверпуль)! Санчес забігав за спину захисникам гостей, а Вірджилу достатньо було зупинитися на секунду, щоб завести чилійця в офсайдну пастку.
38'
Чалханоглу (Інтер) подав м'яч від кута поля, але господарі впоралися з цим навісом.
36'
Тікали в контратаку "мерсісайдці", але Жота все зіпсував своєю неточною передачею.
35'
3(1) - 2(1) за ударами на даний момент.
31'
І ще небезпека завдяки навісу Александера-Арнольда. Правий захисник подав від лівого кутвого прапорця, а Ван Дейк пробив у площину - влучив у голову Шкріньяру.
31'
Матіп (Ліверпуль) після радіокерованої подачі Трента зі стандарту з лівого флангу влучив головою в поперечку!
29'
Матч відновлено.
Клопп вказував арбітру, що щось трапилося на трибунах. Можливо, комусь з вболівальників стало погано.
25'
Матч перервано. Футболісти підійшли до тренерів. Поки невідомо через що.
24'
Підопічні Клоппа окупували підступ до штрафного майданчика суперника, але зрештою Фабінью через свій жахливий прийом втратив м'яч.
22'
Проривався Лаутаро (Інтер) до штрафного майданчика, але наткнувся відразу на двох гравців.
21'
"Мерсісайдці" грають грубо, а іспанський арбітр фіксує фоли на користь гостей. Стадіон англійський, але футбол не англійський.
18'
Санчес (Інтер) намагався розрізати оборону передачею на забігання у штрафний майданчик Перішичу, але Трент вчасно вставив свою ногу.
16'
Ван Дейк (Ліверпуль) головою пробив після навісу Александера-Арнольда від кута поля. Вийшло м'яко і у руки голкіперу.
14'
Інтер створює більше атак, задіючи в основному фланги. Ліверпуль поки без загострень.
13'
Чергова спроба Перішича прострілити, але цього разу ну дуже невдало: м'яч вилетів за лицьову лінію.
9'
Робертсон (Ліверпуль) забіг лівим флангом і намагався загострити прострільною передачею, але влучив у ногу Де Врею.
7'
Після навісу Перішича (Інтер) з лівого флангу з лету пробив Думфріс, але цей удар по центру воріт без проблем забрав Аліссон.
3'
Спроба Салаха (Ліверпуль) пройти крізь захисників завершилася втратою м'яча.
Матч розпочався!
Інтер: Ханданович - Шкріняр, Де Врей, Бастоні - Думфріс, Відаль, Брозович, Чалханоглу, Перішич - Мартінес, Санчес.
Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Матіп, Ван Дейк, Робертсон - Джонс, Фабінью, Тьяго - Салах, Жота, Мане.
Стали відомі стартові склади команд:
У першому поєдинку "мерсісайдці" взяли верх у Мілані з рахунком 2:0.
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрінуться англійський Ліверпуль та італійський Інтер.