Контрольные матчи клубов УПЛ и ПФЛ 2021/2022
Последние матчи - Динамо
Последние матчи - Широки Бриег
Лига конференций 2021/2022
Клубные товарищеские матчи 2019/2020
В другому таймі перевага була на боці Динамо, проте гру в захисті не можна назвати достатньо злагодженою. Варто особливо відзначити Шапаренка та Циганкова - вся гра в атаці була побудована на їхніх зусиллях.
90+2'
Арбітр дає свисток про завершення нашого поєдинку! Динамо перемагає з рахунком 4:1!
90'
Одну хвилину додано до другого тайму нашого матчу. Команди вже просто дограють.
86'
Циганков зі штрафного навісив на Шкуріна, а той в штрафному не зміг якісно влучити по м'ячу. Класна можливість була в форварда!
82'
Ще одна заміна від Луческу: Моргун виходить замість Бойка.
80'
Як же класно розіграли м'яч Циганков та Шапаренко! Віктор покотив на Миколу, а той з 15 метрів покотив у дальній кут.
75'
Динамо намагалося протиснути суперника зліва, але Караваєву не вдалося виконати якісний простріл.
71'
Обрізається захист номінальних гостей. Українці мають можливість провести небезпечну атаку правим флангом.
67'
Реалізовує удар з точки Муджан! Нападник розвів м'яч і голкіпера Динамо по різних кутах.
66'
Порушення правил від захисту Динамо! Буде пенальті для боснійського клубу.
64'
Широки Бріег намагається перехопити та розпочати свою атаку. Поки що безуспішно, але динамівцям треба бути обачнішими.
60'
Динамо дуже високо пресингує боснійців. Звісно, за такого рахунку можна собі дозволити таку тактику.
56'
Динамівці розіграють в захисті та намагаються переміститися до центру поля. Досить високо зараз грає суперник.
53'
Широкі Бріег атакував центром поля та майже дістався до штрафного Динамо. Боль блокує в останній момент!
48'
Забиває третій м'яч Динамо! Циганков обіграв двох захисників на межі штрафного та пробив у дальній кут. Голкіпер відбив прямо в ноги Ванату, і той добив у порожні ворота.
46'
Заміни в перерві в складі Динамо: виходять Юойко, Бражко, Ванат, Циганков, Боль, Кендзьора, Сидорчук, Вітіньо та Караваєв.
46'
Розпочинається другий тайм!
В першій половині поєдинку українська команда однозначно домінувала. Підопічні Луческу змогли провести кілька небезпечних атак, результатом яких стали два забиті м'ячі. Чекаємо, що для нас підготувала друга 45-хвилинка!
45'
Лунає свисток про завершення першого тайму! Динамо перемагає з рахунком 2:0!
43'
Вербіч падає в штрафному! Здається, був удар ззаду. Проте суддя не да свистка - гра триває.
39'
Де Пена класно розігнався на фланзі. На межі штрафного уругвайця зупиняє захиск Широкі Бріега.
35'
Гармааааш! Який же гол від Дениса! Півзахисник Динамо з 15 метрів відправляє круглого в дальній кут з льоту після навісу Вербіча. Без шансів для голкіпера!
31'
Кияни володіють м'ячем в центрі поля. Клуб Луческу намагається знайти вільні зони для просування вперед.
27'
Антюх непогано покотив на Кулача в штрафний майданчик. Владислав не зміг якісно прийняти.
24'
Дубінчак завантажив на Де Пену по флангу. Уругваєць намагався обробити м'яч та зміститися в центр, але техніка підвела.
20'
Київський клуб продовжує притискати суперника до їхніх воріт. Захисник боснійської команди ледь не дарує м'яч Динамо на межі штрафного.
16'
Шапаренко бездоганно реалізовує 11-метровий! Микола відправляє круглого в правий кут, а голкіпер завалився вліво. 1:0 на табло!
15'
Порушення правил в штрафному! Буде пенальті для Динамо!
13'
Досить непогано справляється з пресингом українців Широкі Бріег. Гравці намагаюься розпасовуватися короткими передачами.
9'
Поки що ніякої небезпеки ми не бачимо. Воротар боснійського клубу виконає вільний удар після невдалого проходу флангом Кулача.
5'
Динамо комбінує в центрі поля, проте поки що без просування вперед. Шапаренко розіграє з Гармашем та Антюхом.
1'
Лунає стартовий свисток! Наш матч розпочався!
Вже відомі стартові склади. Динамо: Бущан, Дубінчак, Сирота, Забарний, Тимчик, Шапаренко, Гармаш, Де Пена, Антюх, Вербіч, Кулач. Широкі Бріег: Мішкіч, Чуляк, Ікіч, Юріч, Лукіч, Медіч, Муджан, Муса, Обсівач, Вукоя, Чавар.
Доброго ранку, шановні читачі! Пропонуємо вашій увазі текстову транслцію товариського матчу Динамо Київ - Широкі Бріег.