Ньюкасл - Ливерпуль онлайн трансляция матча

Чемпионат Англии - 30 апреля 2022, 14:30 - Сент-Джеймс Парк
Главный судья: Марринер, Андре
Ньюкасл
0 - 1
Ливерпуль
19' Наби Кейта 43' Диого Жота 43' Жоэлинтон
51' Джозеф Гомес 61' Фабиан Шер Вышел: Ласкеллес, Джамаал 67' Джозеф Уиллок Вышел: Крис Вуд 68' Садио Мане 69' Садио Мане Вышел: Мохамед Салах 69' Джордан Хендерсон Вышел: Фабиньо 78' Джеймс Милнер Вышел: Тьяго Алькантара 86' Эмиль Крафт Вышел: Мерфи, Джакоб
  • Наиболее популярный результат в играх между Ньюкасл Юнайтед иЛиверпуль, когда Ньюкасл Юнайтед играет дома, 1- 1. 4 игры закончились с этим результатом
  • Наиболее популярный счет между Ньюкасл Юнайтед и Ливерпуль 1-1. 7 игры закончились с этим результатом.
  • За последние 26 встреч когда команда Ньюкасл Юнайтед играла дома, команда Ньюкасл Юнайтед выиграла 10 раз, 7 сыграла в ничью и 9 победы команды Ливерпуль. Разница голов 43-34 в пользу команды Ливерпуль.
  • Во время последних 54 встреч, команда Ньюкасл Юнайтед выиграла 11 раз, 12 раз сыграла вничью, в то время как команда Ливерпуль выиграла 31 раз. Разница забитых и пропущенных голов 110-58 в пользу команды Ливерпуль
  • Последняя домашняя победа Ньюкасл Юнайтед над Ливерпуль была в 2015
  • Игры прошлого года: 0-0 (Ньюкасл Юнайтед дома) и 1-1 (Ливерпуль дома).
  • Ньюкасл Юнайтед выиграл последние 4 матчи в Премьер-лига.
  • В Премьер-лига, Ньюкасл Юнайтед одержала 6 домашних побед подряд.
  • Вы знали, что Ньюкасл Юнайтед забил 38% голов между минутами 31-45? Это лучший процент в лиге.
  • Вы знали, что Ньюкасл Юнайтед забил 5% голов между минутами 16-30? Это худший процент в лиге.
  • Вы знали, что Ливерпуль забил 24% голов между минутами 76-90?
  • Ньюкасл Юнайтед имеет выигрышную серию из 4 матчей.
  • Ньюкасл Юнайтед выиграл 6 домашних матчей подряд.
  • Ньюкасл Юнайтед не проигрывает в последних 7 домашних матчах.
  • Ливерпуль не проигрывает в последних 11 играх.
  • Ливерпуль не проиграл ни в одном из последних 10 выездных матчей.
  • Ньюкасл Юнайтед не забивает в 2 из их 17 домашних матчах в Премьер-лига в этом сезоне
  • Ливерпуль не забивает в 1 из их 16 выездных матчах в Премьер-лига в этом сезоне
  • Выездная статистика Ливерпуль в сезоне 10-4-2
  • Callum Wilson лучший бомбардир Ньюкасл Юнайтед с 6 голами. Mohamed Salah забил 22 раз за Ливерпуль
  • Joelinton получил больше всего желтых карточек (7) в Ньюкасл Юнайтед. Fabinho получил 6 в Ливерпуль.
  • Год назад, Ньюкасл Юнайтед была на 17 месте в таблице с 36 очками. Сейчас они на 9 месте с 43 очками.
  • Ливерпуль забивал хотя бы раз в последних 11 матчах.
  • Ньюкасл Юнайтед выигрывает первый тайм в 30% матчей, Ливерпуль выигрывает в 53% матчей.
  • Ньюкасл Юнайтед выигрывает первую половину матча в 30% случаев, Ливерпуль выигрывает в 53%.
  • Победителем прошлой встречи была команда Ливерпуль.
  • В их последнюю встречу команда Ливерпуль победила в 2 гол(а).
  • Когда Ньюкасл Юнайтед лидирует 1-0 дома, они побеждают в Ньюкасл Юнайтед% своих матчей.
  • Когда Ливерпуль лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в Ливерпуль% своих матчей.
  • Когда Ньюкасл Юнайтед проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Ньюкасл Юнайтед% своих матчей.
  • Когда Ливерпуль проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в Ливерпуль% своих матчей.
  • Недавнее выступление команды Ливерпуль в "Премьер-лига" лучше, чем у команды Ньюкасл Юнайтед.
  • Ливерпуль's performance of the last 5 matches is better than Ньюкасл Юнайтед's.
  • Команда Ливерпуль проиграла лишь 0 из последних 5 встреч против команды Ньюкасл Юнайтед (во всех соревнованиях).
  • Из последних 5 встреч команда Ньюкасл Юнайтед выиграла 0, команда Ливерпуль выиграла 3, 2 ничьи.
  • Команда Ливерпуль проиграла лишь 0 из последних 5 встреч в "Премьер-лига" против команды Ньюкасл Юнайтед.
  • Команда Ньюкасл Юнайтед выиграла лишь 0 из последних 5 встреч в "Премьер-лига" против команды Ливерпуль.
  • Ньюкасл Юнайтед забивает 0.8 гола за матч против команды Ливерпуль, а Ливерпуль забивает 2 гола против команды Ньюкасл Юнайтед (в среднем).
  • Среднее количество голов во встречах между командами Ньюкасл Юнайтед и Ливерпуль - 2.8.
  • Среднее количество голов за первый тайм в стречах между Ньюкасл Юнайтед и Ливерпуль - 1.8.
  • Обе команды не проиграли в своем последнем матче.
  • Ньюкасл Юнайтед забивает 1.35 гола, играя дома, а Ливерпуль забивает 2.5 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Ньюкасл Юнайтед забивал хотя бы раз в последних 5 матчах.
  • Ньюкасл Юнайтед's performance of the last 5 matches is better than Ливерпуль's.
  • Ливерпуль имеет выигрышную серию из 4 матчей.
  • Allan Saint-Maximin отдал больше всего передач в Ньюкасл Юнайтед с 4 передачами. Mohamed Salah лучший распасовщик Ливерпуль (13 передач)
  • Ливерпуль не пропускает в 3 матчах подряд.
Вышел: Мерфи, Джакоб
86'
78'
Джеймс Милнер
Вышел: Тьяго Алькантара
69'
Садио Мане
Вышел: Мохамед Салах
69'
Джордан Хендерсон
Вышел: Фабиньо
68'
Садио Мане
Джозеф Уиллок
Вышел: Крис Вуд
67'
Фабиан Шер
Вышел: Ласкеллес, Джамаал
61'
51'
Джозеф Гомес
43'
Диого Жота
Жоэлинтон
43'
19'
4
Мерсисайдці доклали до цього результату рівно стільки зусиль, скільки було потрібно. Вартувало забивати більше, аби уникнути нервових останніх хвилин, проте Ньюкасл нічим претендента на титул в АПЛ здивувати не зміг. П'ята поспіль перемога Ліверпуля в усіх турнірах.
90+'
От і все. Дива не сталося. Ліверпуль здобув перемогу в один гол.
90+4'
Фабіньо пробив над воротами.
90+4'
Жоелінгтон відверто порушив правила на Жоті перед штрафним майданчиком. Крім фолу це ще й жовта мала бути. Але рефері пожалів андердога. Для гостей стандарт. 25 метрів до воріт.
90+3'
Дуже в'язкий футбол у ці хвилини. Ліверпуль просто тримає результат. Ньюкасл старається, але нині важко конкурувати йому з мерсисайдцями.
90+4'
Чотири хвилини залишається у Ньюкасла на сенсацію.
90'
Ех. Салах ледь не знайшов свій момент сьогодні. Після дальньої передачі Мо опинився перед Дубравкою, але воротаря переграти не зміг.
87'
Ооот! Нарешті є ще удар в площину в Ньюкасла. Гімараеш метрів з двадцяти цілив під ліву стійку, але Аліссон забрав.
85'
Мерфі міняє Крафта. Третя заміна у господарів сьогодні.
85'
Ліверпуль втік у свою швидку атаку. Діаз з лівому краю штрафного переграв одного та з гострого кута пробивав, але Дубравка рукою парирував. Одначе арбітри кутовий не помітили.
82'
Шість поспіль перемог у Ньюкасла в рідних стінах. Востаннє "сороки" поступались на Сент-Джеймс Парк в рамках АПЛ у грудні, коли звідси вивіз три очки інший претендент на титул - Ман Сіті.
80'
Класична історія для Ліверпуля при подачах від прапорця. Не зважаючи на зміну гравця, що виконує подачі. Цього разу Тьяго навісив, "сороки" відбилися, Гомес з підбору жахнув повз рамку.
79'
Жота стріляв під поперечину з лінії штрафного - Дубравка перевів на кутовий.
78'
Ще одна заміна у Ліверпуля. Мілнер залишає поле та капітанську пов'язку. Замість нього вийшов Тьяго.
77'
Сен-Максімен вивів Вуда тет-а-тет з голкіпером, але новозеландець у ближньому бою переграти Аліссона не зміг. До того ж, опинився у офсайді.
76'
Нарешті Ньюкасл перейшов середину поля та спробував якось загострити гру, проте захист мерсисайдців разом із Аліссоном справляються.
73'
Жота! Класний шанс мав, вийшовши віч-на-віч під кутом по зоні правого напівсереднього, та пробив прямо в голкіпера.
72'
Салах тепер уже приймав м'яч після кросу зліва у правому краю штрафного. Прийняв, пробив - Дубравка на місці.
70'
Ух! Салах з лівого краю штрафного прострілював, серія рикошетів та свічка над воротарським майданчиком Ньюкасла, Дубравка встиг зорієнтуватись та забрати м'яча.
69'
Дві заміни від Юргена Клоппа. Мане та Гендерсон залишають поле, Салах та Фірміно виходять замість них.
68'
Вже коли Дубравка м'яч зафіксував, у нього врізався Мане. Жовта за атаку на голкіпера для сенегальця.
68'
Ван Дейк виграв верхове єдиноборство у штрафному Ньюкасла під час ще одного кутового, однак удар вийшов несильним, тому Дубравка легко м'яч до рук забрав.
67'
Вуд виходить замість Віллока у господарів. Схоже, спроба прислухатися до моїх слів від Едді Гау та якось активізувати гру попереду.
66'
Менш ніж півгодини до фінального свистка, а у Ньюкасла все ще один удар в площину. Звісно, можна забити й другим, але поки справи до голу однозначно не йдуть. Хіба що "червоні" самі собі привезуть проблеми та не встежать за суперниками.
63'
Мане! Потрібно було забивати! Садіо перед штрафним віддав праворуч на Гомеса, який набігав, Джо повернув м'яч партнеру прострілом з флангу, сенегалець в дотик пробив поруч із правою стійкою!
61'
Ще одна пауза у грі. Шер отримав пошкодження в одному з попередніх епізодів та ледь-ледь залишає поле. Замість центрбека виходить Ласселс.
59'
Довелося понервувати вболівальникам Ньюкасла! Гендерсон закинув м'яч від центральної лінії до чужого штрафного на Жоту, проте його випереди Дубравка. На підбиранні першим опинився Робертсон, одначе його удар в дотик з лівого кута штрафного забрав голкіпер.
57'
Після перехоплення на чужій половині "сороки" хотіли розвинути наступ по правому флангу, проте навіть до подачі справа не дійшла: м'яч викотився за лицьову. Варто зазначити, що в останні хвилини Ньюкасл непогано підняв темп гри.
55'
Стандарт для "сорок". Метрів 30 до воріт, п'ять гравців у стінці та один лежить під нею. Шелві влучив у голову Мілнеру, який як раз стояв крайнім у стінці. Джеймс без допомоги медиків гру продовжити не може. Едді Гау та Юрген Клопп вирішили заповнити цю паузу діалогом.
53'
Перспективно розвинули господарі сороки через правий фланг, проте вже у штрафному Ліверпуля Матіп виграв єдиноборство у Сен-Максімена та загрозу ліквідував.
51'
Гомес на фланзі випустив Віллока та зупинив його з фолом, за що отримав жовту.
50'
Четвертий кутовий у грі для гостей. Знову боротьбу за подачу виграли "сороки", проте підбирання вкотре вже за Ліверпулем. І пішла підготовка до іще одного позиційного наступу.
49'
Тайм розпочинається так само, як йшов і перший: Ліверпуль тримає гру під контролем та не дає змоги Ньюкаслу загострити.
46'
Друга половина стартувала. Обидва наставники замінами поки вирішили не користуватись.
Поки складається враження, що Ліверпуль навіть не увімкнувся у гру. Команда Клоппа веде в рахунку лише в один гол, але контролює усі процеси на полі. Ньюкаслу потрібно запропонувати щось цікавіше, до чого мерсисадйці будуть не готові. Інакше інтриги ми сьогодні так і не побачимо.
45+'
Абсолютно нічого цікавого не сталося й у доданий час. Йдемо на перерву.
45+1'
Дуже спокійні останні хвилини. Андре Маррінер тим часом додав дві хвилини до першого тайму.
43'
Жота та Жоелінгтон вирішили влаштувати розбірки у центрі поля після свистка арбітра. Перемогла дружба: обом виписано по жовтій картці.
42'
Ще один кутовий для Ліверпуля, знову Ньюкасл відбивається і вчергове підбирання за мерсисайдцями. Мілнер потужно пробивав із п'ятнадцяти метрів. Потужно та невлучно.
41'
Жота! Крос Гендерсона зправа, Жота, у верховій дуелі із захисником переправляв снаряд під поперечину, але Дубравка зреагував та відбив важкий м'яч!
39'
Альмірон нарешті потрапив у кадр і навіть забив! Нападник Ньюкасла отримав передачу за спинами захисників, обійшов у боях Аліссона і котнув м'яча у порожню рамку. Проте лайнсмен вказав на півтораметровий офсайд у форварда.
37'
Хендерсон зі штрафного на радість публіці на трибунах закрутив м'яч навкруги стінки та повз ворота.
35'
Здорово пружина Ліверпуля розтягнулася у контратаку від свого штрафного "три в три". На завершення Мане отримав передачу у зоні лівого напівсереднього, проте пробив занадто легко для Дубравки.
33'
Робертсон непогано закрутив на лінію воротарського, але верхова боротьба залишилась за господарями. Щоправда, підбирання за Ліверпулем, тож володіння мерсисайдців продовжується.
32'
Гомес двічі з правого крила атаки закидав м'яч до штрафного Ньюкаслу, і з другої спроби заробив для своїх кутовий.
31'
Гра дещо заспокоїлася. Ліверпуль, який після голу Кейта вийшов на першу сходинку таблиці, не бачить сенсу активно йти вперед, але і Ньюкасл не підпускає до своїх володінь.
28'
Сен-Максімен прийняв м'яч перед штрафним та бив метрів з 22-х - повз рамку. До слова, за ударами у площину в нас поки 1:1.
26'
Могло вийти небезпечно. Ліверпуль пройшов все поле в дві-три вертикальні передачі. Діаз на правому краю штрафного був з м'ячем, вже готував план із прострілом, проте захисник завадив зробити точну передачу.
25'
Після пропущеного Ньюкасл взяв м'яч під контроль. Проте гра поки навіть до воріт Аліссона не доходить, не говорячи вже про небезпеку.
22'
Шер лише з медиками залишає поле, кульгаючи. Але гол зараховано, адже Мілнер на якусь долю секунди випередив захисника. 0:1 на табло Сент-Джеймс Парк!
Кейта загострив на правому фланзі, обігрався з партнером, змістився до центру штрафного та пробив повз Дубравку! Ідеальний розіграш! Але зараз арбітри ще будуть вирішувати щодо підкату Мілнера, який відібрав м'яч та з якого розпочалась атака. Чи не було там порушення?
19'
Ліверпуль відкриває рахунок!
17'
Сен-Максімен з правого краю закидав до ліверпульського штрафного, Аліссон впевнено на виході забрав до рук, випередивши Жоелінтона.
16'
Знайшли мерсисайдці вільного Гомеса на правому фланзі, той прострілював на дальню на Мане, проте Крафт випередив форварда. Лінійний одразу після епізоду ще й офсайд зафіксував у Садіо, тому для Ліверпуля за підсумком епізоду навіть кутового не буде.
15'
Господарі вже й центр поля майже не переходять, але й Ліверпуль до своїх володінь не підпускають. Гра точиться на половині поля Ньюкасла, проте до його воріт не доходить.
12'
Ліверпуль продовжує шукати шляхи до воріт Дубравки. Поки виходить важкувато. Гомес підключився до атаки і хотів виконати подачу до штрафного, а у підсумку запустив у вболівальників за воротами.
10'
Ван Дейк прийшов на подачу кутового, виборов позицію і з середини штрафного в дотик з правої пробивав, проте над поперечиною.
8'
Ух! Кейта здорово пробивав з району правого кута штрафного по діагоналі у дальню шістку, але трішечки не влучив у площину!
7'
Робертсон вирізав низом на Мане, але не надто акуратна передача вийшла: Дубравка на виході м'яч забрав.
5'
Штрафний для мерсисайдців на чужій половині. Від подачі "сороки" відбилися, але на підбиранні був Жота. Його удар метрів з п'ятнадцяти пішов повз рамку.
3'
Господарі бадьоро розпочинають поєдинок та більше працюють на м'ячі у перші хвилини. Ліверпуль ще не добирався до чужих воріт.
1'
Андре Маррінер дав стартовий свисток. Погнали!
Отож, що у таблиці? Ман Сіті очолює АПЛ, проте перевага над Ліверпулем лише в один бал. Сьогодні команду Гвардіоли очікує зустріч із Лідсом - вона закриватиме ігровий день у Англії. Ньюкасл ще у грудні йшов останнім у таблиці, а нині у нього чотири поспіль перемоги та дев'яте місце. У це важко повірити, але у "сорок" ще є теоретичні шанси навіть поборотися за єврокубки. Для цього, щоправда, мають статися дива: лише перемоги Ньюкаслу та лише поразки з одним виключенням у Вулвз і Вест Гему.
Ліверпуль (старт): Аліссон - Робертсон, ван Дейк, Матіп, Гомес - Кейта, Хендерсон, Мілнер - Діаз, Мане, Жота.
Ньюкасл (старт): Дубравка - Таргетт, Берн, Шер, Крафт - Віллок, Шелві, Гімараеш - Сен-Максімен, Жоелінтон, Альмірон.
Усім привіт и ласкаво просимо на текстову трансляцію стартового матчу 35-го туру АПЛ! Ліверпуль продовжує гонитву за Ман Сіті у боротьбі за титул і сьогодні зіграє проти Ньюкаслу, який у першому півріччі 2022-го набрав дуже потужний хід.