Последние матчи - Фарерские острова
Последние матчи - Украина
Международные товарищеские матчи 23-25
Евро U-21 2023/2024
Другий тайм Україна розпочала з третього забитого голу, після чого залишалося лише добити суперника, який майже не чинив опір. Хлопці повністю контролювали події на футбольному полі, тому не мали жодних проблем із утриманням результату в завершальній частині гри.
Усе! Матч завершено! 0:4! Важливий успіх!
90+2'
Суперники завершують гру з м'ячем біля наших воріт.
90'
Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще 3 хв.
89'
Бардарсон зупинив фолом просування Сича правим флангом.
86'
Пострибав м'яч по спині Боля під час подачі штрафного від суперників із правого флангу, після чого Трубін забрав відскок.
85'
Калльсберг у воротарському завершував скидку партнера з дальньої стійки під час подачі з лівого флангу, проте запустив м'яча над воротами.
84'
Трубін забрав відскок м'яча від Йоенсена на завершення подачі з лівого флангу на центральних вхід до штрафного.
83'
Йоенсен замінив Гіссінга.
81'
Кулієв вийшов замість В'юнника.
80'
Спроба Русборга подати з правого флангу була невдалою.
78'
Продовжує тримати м'яча Україна під власним контролем.
76'
Калльсберг замінив Самуельсена.
76'
Ванат гратиме замість Судакова.
75'
Олавссона-Єнсена випустили замість Скіпанеса.
72'
Трохи більше 600 уболівальників на трибунах.
71'
В'юнника збили на правому фланзі, проте фолу не дали, о той він сам і пішов відповідати супернику порушенням правил.
69'
Михайленко збив Сьоренсена на чужій половині поля.
67'
Желізко завершуватиме гру замість Бондаренка.
66'
Супрягу змінив Кухаревич.
65'
Підкатом на жовту зупинив Ерегор просування до центру штрафного збоку Сича.
64'
Соульгейма замінив Сьоренсен.
64'
Бардарсон гратиме замість Якобсена.
62'
ГОЛ! Судаков самотужки вирішив завершувати просування до лівого кута штрафного пострілом у під ближню стійку низом, і зробив це вдало!
61'
Над воротами запустив м'яча Михайленко під час спроби завершити передачу з лівого флангу у відтяжку від Вівчаренка.
59'
Штанга! В'юннік зіграв прихованим пасом на правий фланг штрафного на Сича, а потім відкрився під зворотній із завершальним ударом у дальній кут, проте голкіпер перевів у каркас!
58'
Трубін забрав подачу з правого флангу від Русборга.
57'
Під час контратаки Фарер закинули м'яча на лівий фланг штрафного для Гіссінга, проте пробити низом Трубіна в дальній кут йому не вдалося.
55'
Судаков не мав змоги встигнути до м'яча під час швидкої передачі на лівий фланг штрафного.
53'
ГОЛ! М'яка подача з правого флангу від Сича для Супряги перед воротарським була зависокою, проте Вівчаренко вдало замкнув дальню стійку!
52'
Чергова порція тримання м'яча від України.
50'
Фолом проти Сича на правому фланзі нашого захисту зустріли суперники вихід до атаки.
48'
Засильний пас на лівий фланг від Михайленка на хід Судакову.
46'
Замість Дідика в другому таймі гратиме Боль.
46'
Почали з помилки Скіпанеса на лівому фланзі захисту, проте В'юнник не розгорнув контрнаступ.
Було розпочато другий тайм!
Перша половина зустрічі точно буде записана до активу нашої збірної, бо суперники не мали навіть натяків на загрозу для українських воріт, тоді як пропустили двічі. Гарна культура пасу та швидкість роботи з м'ячем — наче й не було цієї вимушеної павзи.
Ідемо на перерву. 0:2 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+2'
Супряга в офсайді під час передачі на лівий фланг штрафного.
45+1'
Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме 2 хв.
45+1'
Пострілом зі штрафного все той же Радосавлевич запустив м'яча над воротами.
45'
Фол від Вівчаренка проти Радосавлевича на лівому фланзі захисту біля нашого штрафного.
44'
Україна тримає м'яча на біля центральної лінії.
42'
Самуельсен отримав картку за фол проти Вівчаренка на правому фланзі захисту.
41'
Вівчаренко пострілом зі штрафного влучив у захисника в стінці.
40'
Штрафний перед чужими володіннями заробив Бондаренко під час дриблінгу.
37'
Закручував у дальній кут із лівого флангу штрафного Криськів, проте Рейнатред потягнув важкий м'яч!
36'
Михайленко вирішив не заходити до штрафного під час просування з лівого флангу, проте низом пробив повз ближню стійку.
34'
Контроль м'яча збоку України продовжуються, у той час як суперники не ладні з'єднати навіть три передачі.
32'
ГОЛ! Удалося зберегти м'яча перед чужим штрафним Бондаренку, після чого він тонко зіграв за спини захисникам на Супрягу, той спочатку кволо пробив низом у захисника, а потім із підбору вже більш вдало розстріляв лівий кут.
29'
Продовжуємо тримати темп гри під власним контролем.
27'
ГОЛ! Бондаренко низом влучив у ближній кут на завершення передачі Сича з правого флангу до штрафного!
26'
На кутовий перевів захисник простріл Вівчаренка з лівого флангу.
24'
Заблокована спроба від Радосавлевича завершити простріл із правого флангу під час контратаки з меж нашого штрафного.
22'
Поперечина! Верхній каркас воріт прийняв на себе потужний дальній постріл із центральної зони від Бондаренка Рейнатред в правий верхній кут!
20'
В'юнник ефектно п'ятою замикав подачу з лівого флангу від Судакова перед чужим воротарським, проте голкіпер зреагував.
18'
У підсумку затяжний розіграш завершився пострілом у дотик над ближньою дев'яткою від Міхайленка з лівого напівфлангу штрафного.
18'
Дуже гарно комбінує наша команда на чужій половині поля.
17'
Потужна підтримка для нашої команди є навіть у Фарерах.
15'
Простріл із правого флангу від Сича на ближньому боці штрафного зупинив В'юнник, проте пробити йому не дали.
13'
Фол Бондаренка в штрафному завершив простріл із лівого флангу.
12'
Зайшов на лівий фланг штрафного Судаков, проте з його скидання Супряга так і не пробив із-під захисника.
10'
Українці перші 10 хвилини гри провели на чужій половині поля, проте вичавили з цього лише один невдалий постріл Судакова.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Україна в групі йде другою з 13 очками за шість матчів, а Фарери — четверті, назбиравши за вісім матчів 9 балів.
Запасні: Нещерет, Боль, Кухаревич, Желізко, Брагару, Капінус, Кулієв, Ванат, Хлань.
Україна: Трубін — Сич, Таловеров, Дідик, Вівчаренко — Криськів, Михайленко, Бондаренко — В'юнник, Супряга, Судаков.
Запасні: Мерк, Йоганнесен, Олавссон-Єнсен, Йоенсен, Бардарсон, Сьоренсен, Нілсен, Калльсберг.
Фарерські острови: Рейнатред — Русборг, Самуельсен, Ерегор, Скіпанес — Скала, Мненей, Якобсен, Соульхейм — Радосавлевич, Гіссінг.
Стали відомі стартові склади:
Крістоффер Гагенес (Норвегія) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 7-го туру групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи U-21 у рамках групи H. На полі стадіону Гундадалур (Торсгавн, Фарерські острови) зіграють Фарерські острови та Україна.