Автоспорт
Автоспорт

Автоспорт - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Итоги Гран-при Китая: третий этап, второй победитель благодаря машине безопасности


Даніель Ріккардо з Red Bull прорвався на вершину завдяки появі Safety Car

Итоги Гран-при Китая: третий этап, второй победитель благодаря машине безопасности


На старті гонки Феттель рушив із місця трохи гірше за Райкконена. Фінський пілот намагався атакувати напарника перед першим поворотом, проте той перекрив йому траєкторію. Через це Райкконен трохи втратив і його пройшов Боттас.

У цей момент Ферстаппен, який стартував на Ultrasoft (Ferrari та Mercedes були на Soft), у другому повороті пройшов Гемілтона, а перед наступною шпилькою пішов у вдалу атаку на Райкконена та став третім.

Позаду групи фаворитів найбільший провал був у Переса, який із восьмого стартового місця провалився на 14-те ще на першому колі. Таким чином, Гюлькенберг та Сайнс стали найкращими у середній групі, а за ними були два боліда Haas - Ґрожан та Маґнуссен.

Помилка Ferrari

Після перших кіл розпочалася відносно спокійна позиційна боротьба. Вже на 11-му колі відбувся перший плановий піт-стоп. Це зробив Окон на Force India, а ось фаворити вирішили трохи з цим зачекати.

На 17-му колі першими із топ-6 одночасно зупинилися пілоти Red Bull – Ферстаппен та Ріккардо, які перевзулися у Medium. У цей момент Боттас програвав Феттелю 3,5 секунди. Фін вирішив перевзутися у Medium на 18-му колі та одразу поїхав дуже швидко.

Ferrari змушена була на це реагувати, але навіть на одному колі Боттас відіграв багато часу та після зупинки Феттеля випередив його. У лідери гонки вийшов Райкконен, який затримався на трасі, щоб спробувати стримати Боттаса.

На 27-му колі Боттас вже вперся у Райкконена, а Феттель був на хвості. Проте Кімі довго не протримався і пропустив пілота Mercedes. Одразу після цього він пропустив уперед Феттеля, якому не вдалося піти в успішну атаку на Боттаса. У свою чергу Райкконен поїхав на піт-стоп і виїхав на трасу лише шостим.

Хаос на користь Ріккардо

На 30-му колі у хвості пелотону стався епізод, який змінив всю гонку. Зіштовхнулися пілоти Toro Rosso - Гаслі у шпильці зачепив Гартлі. На трасі з’явилися уламки, тому вже за коло після цього судді випустили машину безпеки на трасу. Цим скористалися пілоти Red Bull, які перевзулися у Soft.У цей момент лідирував Боттас, за ним були Феттель, Гемілтон, Ферстаппен, Райкконен та Ріккардо.

На 35-му колі був даний рестарт гонки. Пілоти Red Bull майже одразу почали атакувати конкурентів. На 37-му колі Ріккардо пройшов Райкконена та почав наздоганяти Ферстаппена.

На 39-му колі Ферстаппен посеред кола пішов в атаку на Гемілтона, порівнявся з ним, але Максу не вистачило місця на трасі і він опинився за її межами. Його пройшов Ріккардо, який почав атакувати Гемілтона.

Вже на 41-му колі Ріккардо пройшов Гемілтона, а за коло після цього британець пропустив ще й Ферстаппена, який швидко повернувся до атак. І водночас із цим Ріккардо вже успішно атакував Феттеля та вийшов на друге місце.

У цей момент Ріккардо почав наздоганяти Боттаса, а Ферстаппен вже мріяв про атаки на Феттеля. На 44-му колі Макс у шпильці пішов в атаку на Себа – і зачепив його. Обох гонщиків розвернуло: цим скористався Райкконен, який вийшов на третє місце, а Гемілтон став четвертим.

Ферстаппен за свій невдалий маневр отримав 10-секундний штраф, але Феттель взагалі став сьомим - він пропустив уперед ще й Гюлькенберга. Проблема була в тому, що Себастьян не міг тримати високий темп та навіть не скорочував відставання від пілота Renault.

На 45-му колі Ріккардо пішов в атаку на Боттаса перед шостим поворотом. Фін намагався захиститися, але Даніель був наполегливішим та вийшов у лідери, після чого швидко збільшував перевагу над Валттері.

Проблеми Феттеля

На останніх десяти колах боротьба у групі лідерів продовжилася, хоча Ріккардо впевнено лідирував. Боттасу менше секунди програвав Райкконен, а потім до них приєднався Ферстаппен - Макс на 48 колі пройшов Хемілтона, але над ним висів ще й штраф 10 секунд.

Позаду цієї групи проблеми продовжувалися у Феттеля. Лідер чемпіонату не лише відставав від Гюлькенберга, але й підпускав до себе Алонсо. І пілот McLaren на передостанньому колі жорстким маневром у першому повороті пройшов Феттеля та став сьомим. Феттель фінішував лише восьмим.

У боротьбі за подіум змін на останніх колах не відбулося – Боттас став другим, а Райкконен - третім.

Дмитро Левчук, Motorsport.com

Ґран-прі Китаю. Результати гонки

1. Даніель Ріккардо (Австралія, Red Bull)
2. Валттері Боттас (Фінляндія, Mercedes) - +8,894
3. Кімі Райкконен (Фінляндія, Ferrari) - +9,637
4. Льюїс Гемілтон (Великобританія, Mercedes) - +16,985
5. Макс Ферстаппен (Нідерланди, Red Bull) - +20,436
6. Ніко Гюлькенберг (Німеччина, Renault) - +21,052
7. Фернандо Алонсо (Іспанія, McLaren) - +30,639
8. Себастьян Феттель (Німеччина, Ferrari) - +35,286
9. Карлос Сайнс-мол. (Іспанія, Renault) - +35,763
10. Кевін Маґнуссен (Данія, Haas) - +39,594

Загальний залік

1. Себастьян Феттель (Німеччина, Ferrari) – 54
2. Льюїс Гемілтон (Великобританія, Mercedes) – 45
3. Валттері Боттас (Фінляндія, Mercedes) – 40
4. Даніель Ріккардо (Австралія, Red Bull) – 37
5. Кімі Райкконен (Фінляндія, Ferrari) – 30
6. Фернандо Алонсо (Іспанія, McLaren) – 22
7. Ніко Гюлькенберг (Німеччина, Renault) – 22
8. Макс Ферстаппен (Нідерланди, Red Bull) – 18
9. П’єр Ґаслі (Франція, Toro Rosso) – 12
10. Кевін Маґнуссен (Данія, Haas) – 11

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...