Другие виды
Другие виды

Другие виды - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Жданов: Я не могу физически запретить поездки спортсменов и тренеров на соревнования за границу


Міністр спорту розповів, навіщо переписав наказ

Жданов: Я не могу физически запретить поездки спортсменов и тренеров на соревнования за границу


Сьогодні UA-Футбол розповсюдив інформацію про те, що міністр спорту підкоригував власний наказ від 14 березня 2018 року про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської федерації.

Основна поправка стосувалася першого пункту наказу, де фразу «заборонити планування та проведення» замінено на «заборонити здійснювати фінансування за кошти держбюджету».

Ввечері пан Жданов на наш матеріал відреагував. Виявляється, суттєвої різниці у формулюваннях міністр не бачить.

«Шановні друзі, в мережі Інтернет розповсюджується недостовірна інформація щодо нібито скасування Наказу Міністерства молоді та спорту про заборону участі національних збірних команд України у змаганнях на території країни агресора, - сказав пан Жданов. - Враховуючи автономію спорту та Олімпійську хартію, я не можу фізично заборонити поїздки спортсменів і тренерів на змагання закордон. Тому ми юридично уточнили цей момент в наказі і заборонили державне фінансування участі збірних команд України у змаганнях на території країни агресора. Наголошую - суті рішення це не міняє. Жодних коштів українських платників податків не буде витрачено на такі поїздки. Жодних виплат державних преміальних за участь в таких змаганнях не буде нараховано.

Міністерство, і як міністр, незмінні у своїй позиції - ми категорично проти участі збірних команд у будь-яких змаганнях в Росії. Усю моральну відповідальність за самовільну участь в цих змаганнях, безпеку та усі інші наслідки - несуть відповідні федерації та персонально ті атлети й тренери, які ризикнуть поїхати до країни агресора. Вони про це попереджені».

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Astor Astor (Одесса)
Прикидывается дурачком. В первом приказе четко говорилось о запрете. Но, видно, где-то в международных федерациях просекли и замаячила вероятность дисквалификации сборной на сезон, а то и два. А значит - пролет на следующую летнюю Олимпиаду. Вот теперь и приходится изворачиваться и лгать. Типа мы и не хотели, так просто получилось.
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...