Чемпионат Германии - 29 сентября 2017, 21:30
Гельзенкирхен
1 - 1
Леверкузен
24' Бастиан Очипка 34' Леон Горецка
46' Леон Бэйли 46' Карим Беллараби 46' Кай Хавец 46' Чарлес Арангис 54' Гвидо Бургшталлер 54' Брил Эмболо 61' Леон Бэйли 68' Лукас Аларио 77' Венделл 79' Кай Хавец 82' Доминик Кор 82' Юлиан Брандт 84' Франко Ди Санто 84' Евгений Коноплянка 86' Матия Настасич
Уэстон Маккенни
90+1'
Матия Настасич
86'
Евгений Коноплянка
84'
82'
Юлиан Брандт
79'
Кай Хавец
77'
Венделл
68'
Лукас Аларио
61'
Леон Бэйли ГООЛ!
Брил Эмболо
54'
46'
Карим Беллараби
46'
Чарлес Арангис
ГООЛ! Леон Горецка
34'
Бастиан Очипка
24'
Мачт завершено! Нічия!
90+4'
Бейлі пробиває - знову Ферманн рятує Шальке
90+4'
Непогана передача в розрахунку на швидкість Бургшталлера, але австрієць не встиг на передачу
90+1'
Остання заміна в матчі. Уестон Маккенні залишає поле, завершить зустріч Макс Майєр Факундо Бертольо
Шість хвилин компенсував головний арбітр зусрічі
90'
Бейлі намагався обіграти всю оборону Шальке, але не зумів, а передачу на Фолланда віддав занадто слабку
89'
Більше атакує Байєр, Шальке обороняється і шукає можливість для атак
87'
Бейлі зі штрафного пробиває в ближній нижній кут - Ферманн просто чудово сьогодні грає!
86'
Матія Настасіч грубо спинив прохід Аларіо. Ганелли Имбула Ванга : Марио Лемина
85'
Налдо пробиває по воротам - Лено на місці
85'
Розіграш кутового з подальшою комбінацією завершився ще одним кутовим
84'
Аріт пробивав, але тільки кутовий
84'
Євген Коноплянка завершив поєдинок. Франко Ді Санто вступає у гру Николя Н'Кулу
83'
Бургшталлер заробив кутовий після подачі від Коноплянки
82'
Остання заміна гостей. Юліан Брандт пішов з поля. Домінік Кор завершить поєдинок Стофилла Сунзу
82'
Брандт виконав м'яку подачу на Аларіо, але аргентинець пробив вище воріт
80'
Аріт пробиває з-за меж штрафного майданчика - повз ворота
79'
Кай Хавец порушив правила на Каліджурі Стофилла Сунзу
78'
Господарі намагаються перехопити ініціативу, але поки що нічого не дається Коноплянці і партнерам
77'
Венделл отримує попередження за порушення правил на Каліджурі Флорьян Маранж
76'
Гості володіють ініціативою, але не можуть довести справу до ударів по воротам
75'
Венделл виконав передачу зі стандарту, але Ферманн виграв боротьбу за м'яч
74'
Бастіан Очіпка отримав попередження (відкладене) після перегляду відеоасистента Жиль Суну : Жереми Алядьер
71'
Бургшталлер увірвався у штрафний майданчик і впав. Джонатан Та заважав форварду господарів. Чекаємо рішення відеоасистента
70'
Аларіо забиває у швидкій атаці Байєра, але за допомогою відеоасистента було зафіксовано офсайд у аргентинця
69'
Очіпка пішов у обіграш в штрафній Байєра і впав, але арбітр пенальті не призначив
68'
Лукас Аларіо отримав першу жовту картку за відкидання м'яча Жереми Алядьер
66'
Шальке продовжує атакувати, але після закидання в штрафний Байєра, Лено був першим на м'ячі
66'
Очіпка подав, але ніхто з партнерів не зумів пробити по воротах
65'
Коноплянка заробив ще один штрафний для своєї команди
63'
Пожвавилася гра, але суперники поки все ж таки не можуть дійти і завдати удару по воротам
61'
ГОЛ! Леон Бейлі отримав передачу на фланзі при швидкій контратаці "аптекарів", хитнув Настасіча і пробив. М'яч після рикошету влетів у дальню дев'ять воріт Ферманна Грегори Бурийон
59'
Коноплянка увірвався до штрафного, але захисники не дали йому пробити
Відновилася гра
Пауза у грі Прямо на полі зашивають голову Ларсу Бендеру
56'
Після подачі зі штрафного, Горецка пробивав метрів з 9-ти - вище воріт
55'
Коноплянка обіграв суперника на фланзі і заробив штрафний для своєї команди
55'
Право на кутовий отримав Байєр, але після подачі Ферманн кулаком вибив м'яч подалі від воріт
54'
Перша заміна у Шальке. Бріл Емболо йде відпочивати,а виходить Гвідо Бургшталлер Гаэтен Шарбонье
52'
Основні події матчу зосереджені в центрі поля без особливого просування вперед
50'
Після розіграшу кутового пішла ще одна навісна передача на володіння Ферманна, але голкіпер Шальке грає просто неперевершено
49'
Шикарний момент у Байєра і шикарний момент у Аларіо. Аргентинець прийняв передачу у штрафному майданчику Шальке і пробив - Ферманн грає просто чудово
48'
Байер атакував правим флангом, але Коноплянка і Очіпка не дали пробити по воротам своїм суперникам
47'
Шальке контролює м'яч і не намагається форсувати події зі старту другої половини гри
46'
Чарлес Арангіс також йде з поля - виходить Кай Хавец Элиран Атар
46'
Замість Каріма Белларабі виходить на поле Леон Бейлі Гжегож Крыховяк
Второй тайм начинается с замен!
Кінець першого тайму! Перерва!
Одну хвилину компенсував арбітр зустрічі
45'
Сейв від Ферманна! Белларабі прострілив через увесь штрафний майданчик, Брандт бив у ближній нижній кут, але Ферманн зреагував
44'
Простріл від Белларабі, але навіть рикошет не дезорієнтував Ферманна,який впевнено забрав до рук шкіряну кулю
42'
Швидка атака Шальке. Коноплянка кинув у прорив Очіпку, той прострілив на Горецку, але удар хавбека був неточним
40'
Фолланд пробиває в отвір воріт - сейв від Ферманна
39'
Настасіч в боротьбі з Белларабі зечепив обличчя "аптекаря". Штрафний для "Байєра"
37'
Коноплянка подає кутовий, Налдо пробиває головою, але м'яч після відскоку від газону полетів вище перекладини
36'
Коноплянка пробиває в дальній кут - Лено рятує Байєр
34'
ГОЛ! Шальке отримав право на штрафний в метрах 23-х від воріт. Налдо обманув стінку, а побив Горецка з зовнішнього боку стінки і м'яч влетів у ближню дев'ятку Жонатан Мартинс Перейра
32'
Трохи заспокоїлася гра, обидві команди не форсують події. Крім того, достатньо браку у діях футболістів обох команд
31'
Ферманн прекрасно прочитав ситуацію, вийшов за межі штрафної і головою вибив м'яч, випередивши Аларіо
29'
Коноплянка виконав ще один кутовий, але м'яч в=у підсумку дійшов аж до Ферманна
28'
Каліджурі увірвався в штрафний майданчик, але йому не дали пробити по воротам
27'
Очіпка виконав передачу зі штрафного на Горецку, але м'яч після удару хавбека Шальке пройшов вище воріт
25'
Кутовий від Коноплянки... Гості вибігли в контратаку, але і вони зуміли створити гостроту
24'
Очіпка прийняв пас від Маккенні і пробив -Лено кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий
23'
Коноплянка прийняв передачу від партнера, розхитав суперника, але ніхто з партнерів не пішов на його передачу
22'
Керер розганяв атаку Шальке, проте був збитий Фолландом поблизу центральної лінії поля. Арбітр поки не попереджує картками
20'
Аріт увірвався в штрафний майданчик Байєра і впав від контракту з Свеном Бендером, але фолу не було
19'
Простріл від Брандта в розрахунку на Аларіо - Ферманн чітко грає на виході
18'
Непогана передача в розрахунку на ривок гравців нападу Байєра, але знову ніхто крім Феманна не зустрічає м'яч
17'
Белларабі пробіг правим флангом і виконав простріл, але крім Ферманна на м'яч ніхто не пішов
16'
Кутовий від Байєра завершився неточним пасом на ближню стійку
14'
Байєр продовжує атакувати, Фолланд пробивав з-за меж карного майданчика, але його удар був заблокований
12'
Випад Байєра завершився неточним пасом в штрафний майданчик, а атака Шальке одразу ж і завершилася неточним пасом на Коноплянку
10'
Поки що у Шальке нічого не виходить,Байєр веде гру, намагаючись підібратися до воріт господарів
8'
Останні декілька хвилин ініціативою володіє Байєр. Горецка, щоб не підпустити суперника до своїх воріт порушує правила в центрі поля
6'
Боротьба зосереджена в центрі поля, команди використовують незначні фоли, щоб зривати атаки суперників
5'
Венделл виконував передачу в штрафний майданчик, але захисники Шальке винесли м'яч в аут
4'
Коноплянка обігрався з Емболо, але швейцарця одразу ж збили , зірвавши атаку
3'
Маккенні прийняв передачу і пробив метрів з 20-ти - повз ворота
2'
Шальке намагається перехопити ініціативу, але поки безрезультатно
1'
Гравці Байєра пішли в атаку, але порушили правила поблизу штрафного майданчика Шальке
Байєр розіграв м'яч з центру поля. Матч розпочався!
Як ми бачимо Доменіко Тедеско не забув про день народження Євгена Коноплянки
Зі стартовими складами Ви можете ознайомитися у відповідній вкладці нашої трансляції
Доброго вечора, шановні читачі! Розпочинаємо нашу текстову онлайн-трансляцію матчу 7-го туру Бундесліги між Шальке і Байєром