Тоттенхэм - Интер онлайн трансляция матча

Лига Чемпионов - 28 ноября 2018, 22:00 - Уэмбли
Главный судья: Джюнейт Чакыр (Турция)
1 - 0
Милан
28' Тоби Алдервейрелд 44' Борха Валеро 44' Раджа Найнгголан 45' Эрик Ламела
62' Сон Хин Мин 62' Лукас Моура 70' Кристиан Эриксен 70' Эрик Ламела 70' Де Врей Стефан 73' Сон Хин Мин 80' Кристиан Эриксен 82' Миранда 82' Де Врей Стефан 83' Кейта Бальде 83' Маттео Политано 87' Эрик Дайер 87' Гарри Уинкс
Последние матчи - Интер
87'
Гарри Уинкс
83'
Маттео Политано
82'
Де Врей Стефан
ГООЛ! Кристиан Эриксен
80'
Сон Хин Мин
73'
Эрик Ламела
70'
70'
Лукас Моура
62'
Эрик Ламела
45'
44'
Раджа Найнгголан
Тоби Алдервейрелд
28'
Кінець матчу!
90+3'
Вже й Хандановіч пішов на подачу кутового. У підсумку сильного удару завдав Асамоа, але влучив у гравців Тоттенхема
90+2'
Господарі тримають м'яч в себе, затягуючи час - їх влаштовує все у цій грі
Арбітр до основного часу матчу додав три хвилини
88'
Уже Тоттенхем відійшов всією командою на свою половину поля, а Інтер намагається грати першим номером
87'
Отсання заміна в матчі. Ерік Дайєр замінює Гаррі Вінкса
84'
Д'Амброзіо сильно пробив по діагоналі - ще один сейв від Льоріса
83'
І відразу ж ще одна заміна від Спаллетті. Бальде виходить на поле, замінюючи Політано
82'
Де Врей йде з поля, а замінює його Марінда
80'
Сіссоко дуже легко пройшов двох гравців Інтера, і віддав на Деле Алі, той розвернувся і відпасував під удар Еріксену - удар данця і гол. "Шпори" виходять вперед
79'
Тоттенхем за рахунок дрібного пасу дійшов до штрафного Хандановіча, але Валеро відпрацював в обороні і забрав м'яч
77'
Подача від кутового прапорця від Валеро, але гравці господарів вибивають м'яч подалі від воріт
76'
Як зупинив Валеро м'яч на незручній висоті і як він віддав передачу на Перішича незрозуміло, але хорват сильно пробив у ближній кут - тільки реакція Льоріча врятувала Тоттенхем
73'
Брозовіч намагався розігнати атаку Інтера, але його зупинив Сон, схопивши за футболку
72'
Політано намагався вийти на вільний простір по флангу, але потрапив у офсайд
70'
Ламела одразу ж пішов на лаву запасних, а у гру вступив Крістіан Еріксен
70'
Де Врей не влучив по м'ячу, а вдарив по нозі Ламелу, за що і отримав попередження
68'
Сон увійшов в штрафний Інтера, після серії рикошетів м'яч потрапив до Деле Аллі, який пробив, але повз ворота
65'
Активно у гру увійшов Сон Хин Мін, кореєць явно загострив гру попереду у господарів
62'
Лукас Моура пішов відпочивати - на поле вийшов Сон
62'
Шкріньяр пробив головою - неточно
61'
Небезпечна прострільна передача від Перішича на Ікарді, але Вертонген вибив на кутовий
60'
Вертонген скинув головою на дальню стійку, але Де Врей не дав змоги Кейну пробити по воротах
59'
Орьє навішував футболіст, а Інтера головою вибив м'яч на кутовий
58'
Атака Інтера у відповідь. Ікарді міг пробивати, але вирішив віддати передачу, яка була дуже неточна
57'
Швидка контратака господарів поля, яку зруйнував неточний пас
56'
Невдалий розіграш від гостей
56'
Політано сильно пробиває зі стандарту - влучає у захисника і м'яч йде на кутовий
56'
Аллі порушив правила в метрі від лінії штрафного майданчика Тоттенхема
55'
Вінкс пробив після подачі зі штрафного, але м'яч не ліг, як слід, на ногу хавбеку
54'
Політано порушив правила поблизу штрафного майданчика. Перспективний стандарт для "шпор"
53'
Невдалий розіграш кутового від господарів поля
53'
Орьє пробив по воротах після кутового, але влучив у захисника - ще один кутовий
52'
Моура легко увійшов до штрафного майданчика Інтера і прострілив, але м'яч у підсумку був вибитий на кутовий
51'
Кейн прийняв передачу, трохи змістився до центру і пробив метрів з 25-ти - Хандановіч на місці і впевнено забирає м'яч до рук
49'
Валеро віддав загострюючу передачу, Весіно пробив - дуже неточно
48'
Інтер намагається контролювати м'яч, але поки не відбувається просування вперед
46'
Знову вперед пішов Тоттенхем, але Орьє порушив правила на Шкріньярі. Хандановіч готується виконати стандарт
Другий тайм розпочався!
Кінець першого тайму! Перерва!
45+1'
Була можливість пробити у Валеро, але він дуже довго приймав рішення і момент втрачено
45'
Ламела порушує правила і отримує покарання
44'
Найнголлан невдало сьогодні грав і залишає поле, а його змінює Борха Валеро
Ще один кутовий від Ламели, і ще дин без загрози воротам Інтера
43'
Кейн прийняв передачу партнера і пробив, але влучив у Де Врея
42'
Тоттенхем отримав право на кутовий. Стандарт виконав Ламела, проте захисники відбилися
41'
Одна з небагатьох атак, коли гравцям Інтера вдалося підійти до воріт Тоттенхема, але і тут не змогли пробити гості
40'
Декілька підряд подач йде в штрафний майданчик Інтера, але захисники італійської команди нейтралізують загрозу
38'
Довго комбінують гравці господарів поля. М'яч підхопив Вінкс і пробив метрів з 25-ти - поперечка рятує гостей
36'
Тоттенхем повністю контролює гру у цій зустрічі, проте захист Інтера не дає можливостей загострювати
35'
Д'Амброзіо грубо спиняє прохід Моури, проте арбітр не вбачає потреби у жовтій карточці для гравця Інтера
29'
Політано дуже невдало виконав удар зі стандарту
32'
Тиснуть "шпори", Сіссоко знайшов можливість для удару, але м'яч на себе прийняв Шкріньяр
28'
Ікарді увімкнув швидкість і побіг до воріт Льоріса, але його збив Алдейверельд. Попередження для захисника
31'
Господарі атакують великими силами, а Інтер практично всією командою відійшов в оборону і відбивається
26'
Найнгголан пробивав з далекої відстані - дуже невдалий удар вийшов у бельгійця
30'
Швидка атака Тоттенхему. Аллі відкинув під удар Моурі, який пробив у дальній кут - сейв Хандановіча
25'
Небезпечний момент собі створили захисники Тоттенхему і Льоріс, м'яч підхопив Брозовіч, але його передача була блокована
24'
Весіно в боротьбі з захисниками намагався виконати подачу в штрафний Тоттенхема, але не вийшло
22'
Кутовий від Інтера. Захисники та Льоріс відвели загрозу від власних воріт
21'
Ламела виконав м'яку подачу зі стандарта, але ніхто з партнерів на неї не пішов і шкіряна куля вийшла за межі поля
20'
Розігрався Ламела, який знову взяв ініціативу на себе, але його збив Борозові. Хорвата арбітр знову пробачив
19'
Ламела підхопив м'яч в центрі поля, трохи просунувся вперед і сильно пробив - лише трохи не вистачило влучності аргентинцю
18'
Пройшла майже половина першого тайму, а Інтер ще й навіть по воротах не бив
16'
Кейн по флангу обійшов Брозовіча, але хорват зфолив. Арбітр обмежився усним попередженням
14'
Інтеру вдалося трохи відтіснити гру від власних воріт, але атакують гості малими силами і не можуть підійти до володінь Льоріса
12'
Ще одна атака Тоттенхема, Аллі пробиває метрів з 20-ти - трохи вище воріт
11'
Господарі повністю володіють ініціативою в матчі, проте поки не доводять атаки до небезпечних моментів
8'
Моура увійшов в штрафний майданчик Інтера та впав - суддя показує, що потрібно продовжувати гру
7'
Кейна у боротьбі з двома захисниками пробиває з гострого кута - Хандановіч рятує
7'
Пішоло довге закидання в розрахунку на Ікарді, але його захисники відтіснили і не дали пробити по воротах
6'
Кутовий від господарів поля. Хандановіч впевнено грає у воротах і забирає до рук м'яч після верхової подачі
4'
Тоттенхем володіє ініціативою у стартові хвилини зустрічі, проте позиційну атаку зіпсував неточним пасом Алдервейрельд
2'
Ламела намагався пройти самотужки в штрафний майданчик гостей, але не зміг переграти Шкріньяра
Матч розпочався
Зазначимо, що перемога "Інтера" виводить італійський клуб в 1/8 фіналу, а перемога господарів зберігає шанси на вихід в плей-офф турніру
Запасні гостей: Паделлі, Кандрева, Валеро, Раноккья, Міранда, Бальде, Мартінес
Запасні "шпор": Гаццаніга, Роуз, Дайєр, Волкер-Пітерс, Льренте, Еріксен, Сон
Інтер: Хандановіч, Асамоа, Де Врей, Д'Амброзіо, Шкріньяр, Перішич, Найнгголан, Брозовіч, Весіно, Політано, Ікарді
Тоттенхем: Льоріс, Вертонген, Алдервейрельд, Орьє, Девіс, Сиссоко, Ламела, Моура, Аллі,Вінкс, Кейн
Стартові склади команд:
Доброго вечора, шановні читачі! Розпочинаємо нашу текстову онлайн-трансляцію матчу 5-го туру групи В Ліги Чемпіонів, в якому Тоттенхем прийматиме Інтер