Погана прикмета для Пайєта, або чому Марсель програв фінал Ліги Європи ᐉ UA-Футбол
Останні записи в блогах
Ось і не вір після цього в прикмети.
16.05.2018
середа
23:14
Погана прикмета для Пайєта, або чому Марсель програв фінал Ліги Європи
Читайте на русском: Плохая примета для Пайета, или почему Марсель проиграл финал Лиги Европы

Для хавбека Марселя Дімітрі Пайєта фінальний матч Ліги Європи проти Атлетика закінчився достроково.

Уже в першому таймі Пайєт отримав травму і на 32-й хвилині зі сльозами на очах покинув поле. А перед цим епізодом жахлива помилка Замбо-Ангісса привела до голу Грізманн.

А починалося все з того, що виходячи на матч, Дімітрі порушив негласне футбольне правило і доторкнувся до кубка, який після фінального свистка буде вручений переможцю. Ось і не вір після цього в прикмети.

Погана прикмета для Пайєта, або чому Марсель програв фінал Ліги Європи - изображение 1

Нагадаємо, що на 75-й хвилині Марсель програє Атлетіко з рахунком 0:2.

Дивитися текстовий онлайн матчу Марсель - Атлетіко.