Ліга Чемпіонів

Ліга Чемпіонів - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Ювентус - Валенсія 1:0. Гол Манджукич - і вихід до 1/8

Ювентус виходить до наступного раунду Ліги чемпіонів

Ось для цього "Ювентус" і купував Кріштіану Роналду. Не можна сказати, що матч з "Валенсією" був вже дуже складним для команди Массіміліано Аллегрі, але в першому таймі для реалізації своєї переваги "Ювентусу" не вистачало чогось особливого. Атаки були, простріли були, навіси були, удари були, але гол з цього створити не виходило. А на 59-й хвилині міні-диво створили Кріштіану Роналду. Португалець отримав м'яч від партнера на фланзі в штрафний, перед ними було два суперника і мало простору. Однак Роналду зробив спритний фінт - раз, два, суперники відіграні, простріл, а дальній штанзі випередив всіх Манджукич. 1:0. Так виграються матчі.

"Валенсія" приїхала в Турин для того, щоб не програти. З перших хвилинах команда Марселіно нав'язувала супернику боротьбу на кожній ділянці поля, і діяла жорстко, але без зайвої грубості. У той же час гості сподівалися на стандартні положення і, по правді кажучи, могли забивати першими. Це захисник Діакабі головою пробивав з кутового в упор, але Щенсни встиг продемонструвати неймовірну реакцію.

На другий тайм Аллегрі випустив Куадрадо замість Алекса Сандро. "Ювентус" став грати ширше і "розхитав" суперника. Потім вже прийшов перший гол, і після нього "бьянконері" спокійно довели матч до переможного результату.

А тим часом "Манчестер Юнайтед" зміг вимучити вдома перемогу над "Янг Бойзом". Команди Аллегрі і Моуріньо разом виходять до 1/8.

Ювентус - Валенсія 1:0. Гол Манджукич - і вихід до 1/8 - изображение 1