Ювентус - Аякс 1:2. Відео голів та огляд матчу ᐉ UA-Футбол
23:56
Ювентус - Аякс 1:2. Відео голів та огляд матчу
Читайте на русском: Ювентус – Аякс 1:2. Видео голов и обзор матча

"Ювентус" в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів програв "Аяксу".

Здавалося, що "Юве" після голу Кріштіану Роналду на 28-й хвилині зніме всі питання щодо майбутнього півфіналіста, однак "Аякс" буквально за 5 хвилин зрівняв рахунок і повернув все на круги своя (перший матч в Амстердамі завершився внічию 1:1).

Ну а після перерви гості продовжували шукати щастя в атаці, при цьому цілком закономірно забили другий гол після подачі з кута поля.

Ювентус - Аякс 1:2

Голи: Роналду (28) - ван де Бек (34), Де Лігт (67)