Конте: Не тільки Мората винен в тому, що Челсі не забиває
Чемпіонат Англії
Головний тренер Челсі прокоментував матч з Лестером
Англія Таблиця Матчі Новости Команди Бомбардири Асистенти Гол+пас Відвідуваність
13.01.2018
субота
19:46
Читайте на русском: Конте: Не только Мората виноват в том, что Челси не забивает

Головний тренер "Челсі" Антоніо Конте прокоментував матч з "Лестером" (0:0). "Сині" не можуть виграти вже чотири матчі поспіль, а в останніх трьох іграх взагалі не забивали.

"Ми зіграли гравцями основи з "Арсеналом", а сьогодні знову протистояли дуже хорошій команді. Багато наших гравців втомилися.

У першому таймі "Лестер" більше переміщався по полю і грав краще нас. Ми знали, що протистояли хорошому опонентові, напевно, самому неприємному для нас в даний момент. Було непросто.

АПЛ. Челсі вдома не зміг обіграти Лестер, Вест Бромвіч перервав рекордну серію без перемог

Не думаю, що це тільки проблема Морати, що ми не забиваємо, також і інших гравців. Ми не забиваємо, ми не пропускаємо, але не створюємо моменти.

Кехілл зараз з лікарями, але думає нічого серйозного", - сказав Конте BBC після матчу на "Стемфорд Брідж".