Манчестер Сіті встановив рекорд АПЛ, забивши 104 голи за сезон ᐉ UA-Футбол
Англія Таблиця Матчі Новини Команди Бомбардири Асистенти Гол+пас Відвідуваність
09.05.2018
середа
23:04
Манчестер Сіті встановив рекорд АПЛ, забивши 104 голи за сезон
Читайте на русском: Манчестер Сити установил рекорд АПЛ, забив 104 гола за сезон

«Манчестер Сіті» забив на 16-й і 34-й хвилинах матчу з «Брайтоном» (2:1 після першого тайму).

Команда тренера Пепа Гвардіоли оновила рекорд прем'єр-ліги за голами на сезон. «Городяни» забили 104 м'ячі. «Челсі» в сезоні-2009/10 вдалося провести 103 результативні атаки.

Прем'єр-ліга була заснована в 1992 році. Якщо враховувати всю історію чемпіонату Англії, то в останній раз одна команда забивала більше 104 м'ячів в найсильнішому дивізіоні в сезоні-1962/63. Тоді «Тоттенхем» провів 111 результативних атак.