ЄВРО-2024 - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.
Відбір до Євро-2020. Таблиця, розклад та результати усіх матчів
До вашої уваги календар та результати усіх матчів кваліфікації до фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу, що відбудеться в 2020-му році. Матчі розбиті по групах, також вказано час початку поєдинків відбору до Євро-2020.
З кожної групи до фінальної частини Євро вийдуть по дві кращі збірні. Ще чотири учасника будуть визначені за підсумками Ліги Націй. Додамо, що фінальний турнір пройде в 12 великих містах Європи з 12 червня по 12 липня 2020-го року.
Група А
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Англия | 2 | 2 | 0 | 0 | 10-1 | +9 | 6 |
2 | Болгария | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | 0 | 2 |
3 | Косово | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 0 | 1 |
4 | Черногория | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-6 | -4 | 1 |
5 | Чехия | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | -5 | 0 |
22 березня Болгарія – Чорногорія 1:1 25 березня Чорногорія - Англія 0:4 ВІДЕО 7 червня Чорногорія 21:45 Косово 10 червня Чехія 21:45 Чорногорія 7 вересня Косово 16:00 Чехія |
10 вересня Чорногорія 21:45 Чехія 11 жовтня Чехія 21:45 Англія 14 жовтня Косово 21:45 Чорногорія 14 листопада Чехія 21:45 Косово 17 листопада Косово 19:00 Англія |
Група В
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Украина | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | +1 | 4 |
2 | Люксембург | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 0 | 3 |
3 | Португалия | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | 0 | 2 |
4 | Сербия | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 0 | 1 |
5 | Литва | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | -1 | 0 |
22 березня Португалія – Україна 0:0 ВІДЕО 25 березня Люксембург - Україна 1:2 ВІДЕО 7 червня Україна 21:45 Сербія 10 червня Україна 21:45 Люксембург 7 вересня Литва 19:00 Україна |
10 вересня Люксембург 21:45 Сербія 11 жовтня Україна 21:45 Литва 14 жовтня Україна 21:45 Португалія 14 листопада Сербія 21:45 Люксембург 17 листопада Сербія 16:00 Україна |
Група С
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Північна Ірландія | 2 | 2 | 0 | 0 | 4-1 | +3 | 6 |
2 | Німеччина | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-2 | +1 | 3 |
3 | Нідерланди | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-3 | +3 | 3 |
4 | Естонія | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | -2 | 0 |
5 | Білорусь | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-6 | -5 | 0 |
21 березня Пів.Ірландія – Естонія 2:0 24 березня Пів.Ірландія – Білорусь 2:1 8 червня Естонія 19:00 Пів.Ірландія 11 червня Німеччина 21:45 Естонія 6 вересня Естонія 19:00 Білорусь |
9 вересня Пів.Ірландія 21:45 Німеччина 10 жовтня Білорусь 19:00 Естонія 13 жовтня Білорусь 19:00 Нідерланди 16 листопада Німеччина 21:45 Білорусь 19 листопада Нідерланди 21:45 Естонія |
Група D
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ірландія | 2 | 2 | 0 | 0 | 2-0 | +2 | 6 |
2 | Швейцарія | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-3 | +2 | 4 |
3 | Данія | 1 | 0 | 1 | 0 | 3-3 | 0 | 1 |
4 | Гібралтар | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | -1 | 0 |
5 | Грузія | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-3 | -3 | 0 |
23 березня Грузія – Швейцарія 0:2 26 березня Швейцарія - Данія 3:3 ВІДЕО 7 червня Грузія 19:00 Гібралтар 10 червня Ірландія 21:45 Гібралтар 5 вересня Ірландія 21:45 Швейцарія |
8 вересня Швейцарія 19:00 Гібралтар 12 жовтня Грузія 16:00 Ірландія 15 жовтня Швейцарія 21:45 Ірландія 15 листопада Данія 21:45 Гібралтар 18 листопада Ірландія 21:45 Данія |
Група E
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Вельс | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | +1 | 3 |
2 | Словаччина | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-1 | +1 | 3 |
3 | Угорщина | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | -1 | 3 |
4 | Хорватія | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 0 | 3 |
5 | Азербайджан | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | -1 | 0 |
21 березня Словаччина – Угорщина 2:0 24 березня Вельс – Словаччина 1:0 8 червня Хорватія 16:00 Вельс 11 червня Азербайджан 19:00 Словаччина 6 вересня Вельс 21:45 Азербайджан |
9 вересня Азербайджан 19:00 Хорватя 10 жовтня Словаччина 21:45 Вельс 13 жовтня Угорщина 19:00 Азербайджан 16 листопада Азербайджан 19:00 Вельс 19 листопада Вельс 21:45 Угорщина |
Група F
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Іспанія | 2 | 2 | 0 | 0 | 4-1 | +3 | 6 |
2 | Швеція | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-4 | +1 | 4 |
3 | Румунія | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-3 | +2 | 3 |
4 | Мальта | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | -1 | 3 |
5 | Норвегія | 2 | 0 | 1 | 1 | 4-5 | -1 | 1 |
6 | Фарерські острови | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-6 | -4 | 0 |
23 березня Швеція – Румунія 2:1 26 березня Румунія - Фарерські острови 4:1 7 червня Швеція 21:45 Мальта 10 червня Іспанія 21:45 Швеція 5 вересня Румунія 21:45 Іспанія |
8 вересня Румунія 19:00 Мальта 12 жовтня Фарерські острови 19:00 Румунія 15 жовтня Швеція 21:45 Іспанія 15 листопада Норвегія 19:00 Фарерські острови 18 листопада Швеція 21:45 Фарерські острови |
Група G
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Польща | 2 | 2 | 0 | 0 | 3-0 | +3 | 6 |
2 | Ізраїль | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-3 | +2 | 4 |
3 | Македонія | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-2 | +2 | 4 |
4 | Словенія | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | 0 | 2 |
5 | Австрія | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-5 | -3 | 0 |
6 | Латвія | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-5 | -4 | 0 |
21 березня Ізраїль – Словенія 1:1 24 березня Словенія – Македонія 1:1 7 червня Латвія 21:45 Ізраїль 10 червня Польща 21:45 Ізраїль 5 вересня Ізраїль 21:45 Македонія 6 вересня Словенія 21:45 Польща |
9 вересня Польща -21:45 Австрія 10 жовтня Латвія 21:45 Польща 13 жовтня Словенія 21:45 Австрія 15 жовтня 16 листопада Словенія 19:00 Латвія 19 листопада Польща 21:45 Словенія |
Група H
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Франция | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-1 | +7 | 6 |
2 | Турция | 2 | 2 | 0 | 0 | 6-0 | +6 | 6 |
3 | Албания | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-2 | +1 | 3 |
4 | Исландия | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-4 | -2 | 3 |
5 | Андорра | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-5 | -5 | 0 |
6 | Молдова | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-8 | -7 | 0 |
22 березня Молдова – Франція 1:4 ВІДЕО 25 березня Туреччина - Молдова 4:0 8 червня Ісландія 16:00 Албанія 11 червня Ісландія 21:45 Туреччина 7 вересня Ісландія 19:00 Молдова |
10 вересня Молдова 21:45 Туреччина 11 жовтня Туреччина 21:45 Албанія 14 жовтня Молдова 21:45 Албанія 14 листопада Туреччина 19:00 Ісландія 17 листопада Молдова 21:45 Ісландія |
Група I
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Бельгія | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-1 | +4 | 6 |
2 | Росія | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-3 | +2 | 3 |
3 | Казахстан | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-4 | -1 | 3 |
4 | Кіпр | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-2 | +3 | 3 |
5 | Шотландія | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | -1 | 3 |
6 | Сан-Марино | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-7 | -7 | 0 |
21 березня Казахстан – Шотландія 3:0 ВІДЕО 24 березня Казахстан – Росія 0:4 8 червня Росія 19:00 Сан-Марино 11 червня Казахстан 17:00 Сан-Марино 6 вересня Кіпр 19:00 Казахстан |
9 вересня Шотландія 21:45 Бельгія 10 жовтня Казахстан 17:00 Кіпр 13 жовтня Казахстан 16:00 Бельгія 16 листопада Кіпр 16:00 Шотландія 19 листопада Бельгія 21:45 Кіпр |
Група J
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Італія | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-0 | +8 | 6 |
2 | Греція | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-2 | +2 | 4 |
3 | Боснія і Герцеговина | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-3 | +1 | 4 |
4 | Фінляндія | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 0 | 3 |
5 | Вірменія | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-4 | -3 | 0 |
6 | Ліхтенштейн | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-8 | -8 | 0 |
23 березня Ліхтенштейн – Греція 0:2 26 березня Вірменія - Фінляндія 0:2 8 червня Фінляндія 19:00 Боснія і Герцеговина 11 червня Ліхтенштейн 21:45 Фінляндія 5 вересня Вірменія 19:00 Італія |
8 вересня Вірменія 16:00 Боснія і Герцеговина 12 жовтня Боснія і Герцеговина 19:00 Фінляндія 15 жовтня Фінляндія 19:00 Вірменія 15 листопада Фінляндія 19:00 Ліхтенштейн 18 листопада Ліхтенштейн 21:45 Боснія і Герцеговина |
Популярне зараз
- ФК Львів може повернутися в український футбол - ЗМІ
- Дер-Класікер, Забарний vs Миколенко, Артета vs Пеп. Розклад футболу на 25 – 31 березня
- "Це честь". У списку легенд Барселони - поповнення
- Україна - Ісландія. Дивитися онлайн LIVE пряму відеотрансляцію матчу плей-офф за вихід на Євро-2024
- Скандальна Ванда Ікарді шокувала фанатів черговою відвертою фотосесією. ФОТО
- Красуня дня. Яскрава наречена молодої зірки збірної Боснії. ФОТО
Коментарі 6