MLS. Портленд у серії пенальті вириває путівку у фінал Західної конференції ᐉ UA-Футбол
MLS
MLS Новини
09.11.2018
п'ятниця
08:56
MLS. Портленд у серії пенальті вириває путівку у фінал Західної конференції
Читайте на русском: MLS. Портленд в серии пенальти вырывает путевку в финал Западной конференции

В MLS стартували матчі-відповіді у півфіналах конференцій. Першими визначали фіналіста Заходу «Сіетл Саундерз» і «Портленд Тімберз».

«Портленд» їхав у Сіетл з мінімальною перевагою після домашньої перемоги з рахунком 2:1. Команди почали тішити глядачів справжнім футболом у другому таймі. На 68-й хвилині змінив цифри на табло Рауль Руїдіас. Але гол екс-гравця «Металіста» Себастьяна Бланко за 10 хвилин після цього змусив господарів будь-що йти в наступ.

«Сіетл» зусиллями того ж Руїдіаса у компенсований час зрівняв загальний рахунок у протистоянні, перевівши матч в овертайм. Щоправда, розпочався він для «Саундерз» з пропущеного голу. Дайрон Аспрілья вдало замкнув передачу з флангу. Але вже за 4 хвилини «Сіетл» здобув право на пенальті, який реалізував Ніколас Лодейро.

Згідно з регламентом MLS, поєдинок перейшов у серію пенальті, де міцнішими виявилися «Тімберз». У такий спосіб «Портленд» став першим фіналістом Західної конференції.

Сіетл Саундерз – Портленд Тімберз 3:2 (2:4 пен.)

Голи: Руїдіас 68, 90+3, Лодейро 97 (пен.) – Бланко 78, Аспрілья 93

Перший матч: 1:2