Ліга націй УЄФА - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.
Ліга націй УЄФА: повний календар і результати всіх матчів
UA-Футбол пропонує до вашої уваги повний календар Ліги націй УЄФА - нового європейського турніру для національних збірних, який стартує у вересні 2018 року. В цій новині ви знайдете повний розклад з датами і часом матчів.
Нагадаємо, що збірна України зіграє в групі 1 Ліги В. Детальніше про турнір читайте тут:
Перший тур
Четвер, 6 вересня
Ліга А
21:45 Група А1 Німеччина - Франція 0:0
Ліга B
21:45 Група B1 Чехія - Україна 1:2
21:45 Група B4 Уельс - Ірландія 4:1
Ліга C
21:45 Група С3 Словенія - Болгарія 1:2
21:45 Група С3 Норвегія - Кіпр 2:0
Ліга D
17:00 Група D1 Казахстан - Грузія 0:2
21:45 Група D1 Латвія - Андорра 0:0
21:45 Група D4 Вірменія - Ліхтенштейн 2:1
21:45 Група D4 Гібралтар - КЮР Македонія 0:2
П'ятниця, 7 вересня
Ліга А
21:45 Група A3 Італія - Польща 1:1
Ліга B
21:45 Група D2 Туреччина - Росія 1:2
Ліга C
21:45 Група C1 Албанія - Ізраїль 1:0
21:45 Група С4 Литва - Сербія 0:1
21:45 Група С4 Румунія - Чорногорія 0:0
Ліга D
19:00 Група D3 Азербайджан - Косово 0:0
21:45 Група D3 Фарерські острови - Мальта 3:1
Субота, 8 вересня
Ліга А
19:00 Група A2 Швейцарія - Ісландія 6:0
21:45 Група A4 Англія - Іспанія 1:2
Ліга B
16:00 Група B3 Північна Ірландія - Боснія і Герцеговина 1:2
Ліга C
19:00 Група С2 Фінляндія - Угорщина 1:0
21:45 Група С2 Естонія - Греція 0:1
Ліга D
19:00 Група D2 Білорусь - Сан-Марино 5:0
21:45 Група D2 Люксембург - Молдова 4:0
Другий тур
Неділя, 9 вересня
Ліга А
21:45 Група A1 Франція - Нідерланди 2:1
Ліга B
16:00 Група B1 Україна - Словаччина 1:0
19:00 Група B4 Данія - Уельс 2:0
Ліга C
19:00 Група C3 Болгарія - Норвегія 1:0
21:45 Група C3 Кіпр - Словенія 2:1
Ліга D
19:00 Група D1 Грузія - Латвія 1:0
19:00 Група D4 КЮР Македонія - Вірменія 2:0
21:45 Група D4 Ліхтенштейн - Гібралтар 2:0
Понеділок, 10 вересня
Ліга А
21:45 Група A3 Португалія - Італія 1:0 ВІДЕО
Ліга B
21:45 Група B2 Швеція - Туреччина 2:3 ВІДЕО
Ліга C
21:45 Група C1 Шотландія - Албанія 2:0
21:45 Група C4 Сербія - Румунія 2:2
21:45 Група C4 Чорногорія - Литва 2:0
Ліга D
21:45 Група D1 Андорра - Казахстан 1:1
21:45 Група D3 Косово - Фарерські острови 2:0
21:45 Група D3 Мальта - Азербайджан 1:1
Вівторок, 11 вересня
Ліга А
21:45 Група A2 Ісландія - Бельгія 0:3
21:45 Група A4 Іспанія - Хорватія
Ліга B
21:45 Група B3 Боснія і Герцеговина - Австрія 1:0
Ліга C
21:45 Група C2 Угорщина - Греція
21:45 Група C2 Фінляндія - Естонія
Ліга D
21:45 Група D2 Сан-Марино - Люксембург 0:3
21:45 Група D2 Молдова - Білорусь 0:0
Третій тур
Четвер, 11 жовтня
Ліга А
21:45 Група A3 Польща - Португалія 2:3
Ліга B
21:45 Група B2 Росія - Швеція 0:0
Ліга C
21:45 Група C1 Ізраїль - Шотландія 2:1
21:45 Група C4 Литва - Румунія 1:2
21:45 Група C4 Чорногорія - Сербія 0:2
Ліга D
21:45 Група D3 Фарерські острови - Азербайджан 0:3
21:45 Група D3 Косово - Мальта 3:1
П'ятниця, 12 жовтня
Ліга А
21:45 Група A2 Бельгія - Швейцарія 2:1
21:45 Група A4 Хорватія - Англія 0:0
Ліга B
21:45 Група B3 Австрія - Північна Ірландія 1:0
Ліга C
21:45 Група C2 Греція - Угорщина 1:0
21:45 Група C2 Естонія - Фінляндія 0:1
Ліга D
21:45 Група D2 Білорусь - Люксембург 1:0
21:45 Група D2 Молдова - Сан-Марино 2:0
Субота, 13 жовтня
Ліга А
21:45 Група A1 Нідерланди - Німеччина 3:0. ВІДЕО
Ліга B
16:00 Група B1 Словаччина - Чехія 1:2. ВІДЕО
21:45 Група B4 Ірландія - Данія 0:0
Ліга C
19:00 Група C3 Норвегія - Словенія 1:0
21:45 Група C3 Болгарія - Кіпр 2:1
Ліга D
19:00 Група D1 Грузія - Андорра 3:0
19:00 Група D1 Латвія - Казахстан 1:1
19:00 Група D4 Вірменія - Гібралтар 0:1
21:45 Група D4 КЮР Македонія - Ліхтенштейн 4:1
Четвертий тур
Неділя, 14 жовтня
Ліга А
21:45 Група A3 Польща - Італія 0:1. ВІДЕО
Ліга B
19:00 Група B2 Росія - Туреччина 2:0
Ліга C
16:00 Група C4 Румунія - Сербія 0:0
21:45 Група C1 Ізраїль - Албанія 2:0
21:45 Група C4 Литва - Чорногорія 1:4
Ліга D
19:00 Група D3 Азербайджан - Мальта 1:1
19:00 Група D3 Фарерські острови - Косово 1:1
Понеділок, 15 жовтня
Ліга А
21:45 Група A2 Ісландія - Швейцарія 1:2
21:45 Група A4 Іспанія - Англія 2:3
Ліга B
21:45 Група B3 Боснія і Герцеговина - Північна Ірландія 2:0
Ліга C
21:45 Група C2 Естонія - Угорщина 3:3
21:45 Група C2 Фінляндія - Греція 2:0
Ліга D
21:45 Група D2 Білорусь - Молдова 0:0
21:45 Група D2 Люксембург - Сан-Марино 3:0
Вівторок, 16 жовтня
Ліга А
21:45 Група A1 Франція - Німеччина 2:1
Ліга B
16:00 Група B1 Україна - Чехія 1:0
21:45 Група B4 Ірландія - Уельс 0:1
Ліга C
21:45 Група C3 Норвегія - Болгарія 1:0
21:45 Група C3 Словенія - Кіпр 1:1
Ліга D
17:00 Група D1 Казахстан - Андорра 4:0
21:45 Група D1 Латвія - Грузія 0:3
19:00 Група D4 Вірменія - Македонія 4:0
21:45 Група D4, Гібралтар - Ліхтенштейн 2:1
П'ятий тур
Четвер, 15 листопада
Ліга А
21:45 Група A2 Бельгія - Ісландія 2:0. ВІДЕО
21:45 Група A4 Хорватія - Іспанія 3:2. ВІДЕО
Ліга B
21:45 Група B3 Австрія - Боснія і Герцеговина 0:0
Ліга C
21:45 Група C2 Греція - Фінляндія 1:0
21:45 Група C2 Угорщина - Естонія 2:0
Ліга D
17:00 Група D1 Казахстан - Латвія 1:1
21:45 Група D1 Андорра - Грузія 1:1
21:45 Група D2 Сан-Марино - Молдова 0:1
21:45 Група D2 Люксембург - Білорусь 0:2
П'ятниця, 16 листопада
Ліга А
21:45 Група A1 Нідерланди - Франція 2:0
Ліга B
21:45 Група B1 Словаччина - Україна 4:1. ВІДЕО
21:45 Група B4 Уельс - Данія 1:2
Ліга C
21:45 Група C3 Кіпр - Болгарія 1:1
21:45 Група C3 Словенія - Норвегія 1:1
Ліга D
19:00 Група D4 Ліхтенштейн - КЮР Македонія 0:2
21:45 Група D4 Гібралтар - Вірменія 2:6
Субота, 17 листопада
Ліга А
21:45 Група A3 Італія - Португалія 0:0
Ліга B
19:00 Група B2 Туреччина - Швеція 0:1
Ліга C
21:45 Група C1 Албанія - Шотландія 0:4
16:00 Група C4 Сербія - Чорногорія 2:1
21:45 Група C4 Румунія - Литва 3:0
Ліга D
19:00 Група D3 Азербайджан - Фарерські острови 2:0
19:00 Група D3 Мальта - Косово 0:5
Шостий тур
Неділя, 18 листопада
Ліга А
16:00 Група А4 Англія - Хорватія 2:1
21:45 Група А2 Швейцарія - Бельгія 5:2
Ліга B
19:00 Група B3 Північна Ірландія - Австрія 1:2
Ліга C
21:45 Група C2 Угорщина - Фінляндія 2:0
21:45 Група C2 Греція - Естонія 0:1
Ліга D
21:45 Група D2 Сан-Марино - Білорусь 0:2
21:45 Група D2 Молдова - Люксембург 1:1
Понеділок, 19 листопада
Ліга А
21:45 Група A1 Німеччина - Нідерланди 2:2
Ліга B
21:45 Група B1 Чехія - Словаччина 1:0
21:45 Група B4 Данія - Ірландія 0:0
Ліга C
21:45 Група C3 Кіпр - Норвегія 0:2
21:45 Група C3 Болгарія - Словенія 1:1
Ліга D
19:00 Група D1 Андорра - Латвія 0:0
19:00 Група D1 Грузія - Казахстан 2:1
21:45 Група D4 Ліхтенштейн - Вірменія 2:2
21:45 Група D4 КЮР Македонія - Гібралтар 4:0
Вівторок, 20 листопада
Ліга А
21:45 Група A3 Португалія - Польща 1:1
Ліга B
21:45 Група B2 Швеція - Росія 2:0
Ліга C
21:45 Група C1 Шотландія - Ізраїль 3:2
21:45 Група C4 Сербія - Литва 4:1
21:45 Група C4 Чорногорія - Румунія 0:1
Ліга D
19:00 Група D3 Косово - Азербайджан 4:0
19:00 Група D3 Мальта - Фарерські острови 1:1
Фінальний етап
Фінальна стадія (серед переможців груп Ліги А): 5-9 червня 2019 року
Жеребкування стикових матчів ЄВРО-2020: 22 листопада 2019 року
Стикові матчі ЄВРО-2020: 26-31 березня 2020 року
Популярне зараз
- Ель Класіко вже в неділю. Розклад футболу на 15 – 21 квітня
- Сейв Трубіна потрапив до п'ятірки найкращих у матчах-відповідях 1/4 фіналу Ліги Європи. ВІДЕО
- Саттон: Чомусь уболівальники вважають, що саме Зінченко має взяти на себе всю провину за погану форму Арсеналу
- Фрідман: Чому тільки Дніпру-1 ставлять питання про переїзд, хоча небезпечно також і в Кривому Розі, і в Олександрії
- Секрет успіху. Як дружина Андрія Луніна підтримувала свого чоловіка на трибунах у матчі із Ман Сіті. ВІДЕО
- "Раніше був келишок, тепер - книга". Мілевський показав, як зараз проводить вільний час. ФОТО
Коментарі 69