Олімпіада
Олимпиада

Олімпіада - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Олімпіада 2020: повний календар змагань


Не загубіться в списку всіх спортивних подій, які будуть проходити в Японії

Олімпіада 2020: повний календар змагань

фото - EPA-EFE


21 липня матчами з софтболу і футболу починаються Літні Олімпійські ігри 2020 в Токіо. Церемонія відкриття відбудеться тільки 23 числа, проте це не стало перепоною спортсменам почати змагальну програму раніше. UA-Футбол для вашої зручності представляє в максимально повному обсязі календар змагань. Прямо в цій новині нижче ви зможете знайти розклад усіх фіналів по днях, в одній таблиці побачити розклад всієї Олімпіади, а в ще одній - ознайомитися із загальною інформацією по кожній дисципліні.

Олімпіада 2021: наш анонс

Читайте такожПрогноз UA-Футбол на виступ України в Токіо. Частина I. Фаворити
Читайте такожПрогноз UA-Футбол на виступ України в Токіо. Частина II. Претенденти
Читайте такожПрогноз UA-Футбол на виступ України в Токіо. Частина III. Вони готові здивувати

Олімпіада 2021 календар фіналів

Першим вказано місцевий час. (У дужках) - київський час

23 липня, п`ятниця
20:00 (14:00) Церемонія відкриття Олімпійських ігор в Токіо

Читайте такожУсі новини з Олімпіади 2020 в одному розділі тут!

24 липня, субота
8:30 (02:30) Стрільба (жінки - гвинтівка, чоловіки - пістолет 10 м)
11:00 (05:00) Велоспорт (чоловіки - групова шосейна гонка)
12:50 (06:50) Важка атлетика (жінки 49 кг)
14:15 (08:15) Стрільба з лука (мікст, командна першість)
17:00 (11:00) Дзюдо (жінки 48 кг, чоловіки 60 кг)
17:30 (11:30) Фехтування (жінки - шпага, чоловіки - шабля)
19:00 (13:00) Тхеквондо (жінки до 49 кг, чоловіки до 58 кг)

25 липня, неділя
09:00 (03:00) Стрільба (жінки - пістолет, чоловіки - гвинтівка 10 м)
09:00 (03:00) Скейтбординг (чоловіки, стріт)
10:30 (04:30) Плавання (чоловіки - вільний стиль 400 м, комплексне плавання 400 м, жінки - комплексне плавання 400 м, естафета вільним стилем 4х100 м)
13:00 (07:00) Велоспорт (жінки - групова шосейна гонка)
13:45 (07:45) Стрільба з лука (жінки, командна першість)
15:00 (09:00) Стрибки у воду (синхронний трамплін, жінки)
17:00 (11:00) Дзюдо (жінки 52 кг, чоловіки 66 кг)
18:00 (12:00) Фехтування (жінки - рапіра, чоловіки - шпага)
19:00 (13:00) Тхеквондо (жінки 49-57 кг, чоловіки 58-68 кг)
19:50 (13:50) Важка атлетика (чоловіки, 61 і 67 кг)

26 липня, понеділок
07:30 (01:30) Тріатлон (чоловіки, індивідуальна першість)
09:00 (03:00) Стрільба (жінки і чоловіки - круглий стенд)
09:00 (03:00) Скейтбординг (жінки, стріт)
10:30 (04:30) Плавання (чоловіки - брас 100 м, вільний стиль 4х100 м, жінки - вільний стиль 400 м, батерфляй 100 м)
13:45 (07:45) Стрільба з лука (чоловіки, командна першість)
14:00 (08:00) Гребля на байдарках і каное (чоловіки, слалом - каное-одиночки)
15:00 (09:00) Велоспорт (чоловіки - маунтінбайк)
15:00 (09:00) Стрибки у воду (синхронна вишка, чоловіки)
17:00 (11:00) Дзюдо (жінки 57 кг, чоловіки 73 кг)
18:00 (12:00) Фехтування (жінки - шабля, чоловіки - рапіра)
19:00 (13:00) Спортивна гімнастика (чоловіки - командне багатоборство)
19:00 (13:00) Тхеквондо (жінки 57-67 кг, чоловіки 68-80 кг)
19:50 (13:50) Важка атлетика (жінки, 55 кг)
20:00 (14:00) Настільний теніс (змішані пари)

27 липня, четвер
07:30 (01:30) Тріатлон (жінки, індивідуальна першість)
09:50 (03:50) Академічне веслування (жінки і чоловіки, четвірка парна)
09:00 (03:00) Стрільба (мікст, пістолет і гвинтівка 10 м)
10:30 (04:30) Плавання (чоловіки - вільний стиль 200 м, спина 100 м, жінки - спина 100 м, брас 100 м)
14:00 (08:00) Гребля на байдарках і каное (жінки, слалом - байдарки-одиночки)
15:00 (09:00) Стрибки у воду (синхронна вишка, жінки)
15:00 (09:00) Велоспорт (жінки - маунтінбайк)
15:50 (09:50) Важка атлетика (жінки 59 кг і 64 кг)
17:00 (11:00) Дзюдо (жінки 63 кг, чоловіки 81 кг)
17:30 (11:30) Кінний спорт (виїздки, командна першість)
18:30 (12:30) Фехтування (жінки - командна шпага)
19:00 (13:00) Тхеквондо (жінки 67+ кг, чоловіки 80+ кг)
19:45 (13:45) Спортивна гімнастика (жінки - командне багатоборство)
20:00 (14:00) Софтбол (жінки)

Читайте такожЗ Олімпіади почали знімати спортсменів через коронавірус

28 липня, середа
09:18 (03:18) Академічне веслування (жінки, чоловіки - двійка парна, четвірка орні без рульового)
10:30 (04:30) Плавання (чоловіки - батерфляй - 200 м, вільний стиль 4х200 м, жінки - вільний стиль 200 м і 1500 м, комплексне плавання 200 м)
11:30 (03:18) Велоспорт (жінки і чоловіки - шосейні гонки з роздільним стартом)
15:00 (09:00) Стрибки у воду (синхронний трамплін, чоловіки)
16:30 (10:30) Регбі (чоловіки)
17:00 (11:00) Дзюдо (жінки 70 кг, чоловіки 90 кг)
17:30 (11:30) Кінний спорт (виїздки, індивідуальна першість)
18:30 (12:30) Фехтування (чоловіки - командна шабля)
19:15 (13:15) Спортивна гімнастика (чоловіки - індивідуальне багатоборство)
19:50 (13:50) Важка атлетика (чоловіки, 73 кг)
20:45 (14:45) Баскетбол 3х3 (чоловіки, жінки)

29 липня, четвер
08:00 (02:00) Серфінг (жінки і чоловіки - шортборд)
08:30 (02:30) Академічне веслування (чоловіки і жінки - двійка парна легка вага, двійка орні без рульового)
09:00 (03:00) Стрільба (чоловіки і жінки - траншейний стенд)
14:00 (08:00) Гребля на байдарках і каное (жінки, слалом - каное-одиночки)
17:00 (11:00) Дзюдо (жінки 78 кг, чоловіки 100 кг)
18:20 (12:20) Фехтування (жінки - командна рапіра)
18:50 (12:50) Спортивна гімнастика (жінки - індивідуальне багатоборство)
19:00 (13:00) Плавання (чоловіки - вільний стиль 800 м, брас 200 м, жінки - батерфляй 200 м, естафета вільним стилем 4х200 м)
20:00 (14:00) Настільний теніс (жінки одиночний розряд)

30 липня, п`ятниця
09:00 (03:00) Стрільба (жінки - пістолет 25 м)
09:30 (03:30) Академічне веслування (чоловіки і жінки - одинак ​​і вісімка з рульовим)
10:00 (04:00) Велоспорт (жінки і чоловіки - BMX)
12:00 (06:00) Теніс (жінки одиночний розряд)
13:00 (07:00) Стрибки на батуті (жінки)
14:00 (08:00) Гребля на байдарках і каное (чоловіки, слалом - байдарки-одиночки)
14:45 (08:45) Стрільба з лука (жінки, індивідуальна першість)
15:30 (09:30) Бадмінтон (змішана пара)
17:00 (11:00) Дзюдо (жінки +78 кг, чоловіки +100 кг)
18:20 (12:20) Фехтування (чоловіки - командна рапіра)
19:00 (13:00) Плавання (чоловіки - спина 200 м, комплексне плавання 200 м, жінки - вільний стиль 100 м, жінки - вільний стиль 800 м, брас 200 м)
19:00 (13:00) Легка атлетика (чоловіки 10000 м)
20:00 (14:00) Настільний теніс (чоловіки одиночний розряд)

31 липня, субота
08:00 (02:00) Тріатлон (змішана естафета)
09:00 (03:00) Стрільба (жінки - гвинтівка з трьох положень, мікст - траншейний стенд)
10:30 (04:30) Плавання (чоловіки - батерфляй 100 м, жінки - спина 200 м, змішана - комбінована естафета 4х100 м)
12:00 (06:00) Вітрильний спорт (чоловіки і жінки - віндсерфінг)
12:00 (06:00) Теніс (чоловіки одиночний розряд, жіноча і чоловіча пара)
13:00 (07:00) Стрибки на батуті (чоловіки)
14:45 (08:45) Стрільба з лука (чоловіки, індивідуальна першість)
16:30 (10:30) Регбі (жінки)
17:00 (11:00) Дзюдо (змішані команди)
18:00 (12:00) Бадмінтон (чоловіча пара)
18:20 (12:20) Фехтування (жінки - командна шабля)
19:00 (13:00) Легка атлетика (чоловіки - 10000 м, диск, жінки - 100 м, змішана естафета 4х400 м)
20:00 (14:00) Важка атлетика (чоловіки 81 і 96 кг)

Читайте такожСтало відомо, як UA: Перший покаже Олімпіаду в Токіо

1 серпня, субота
07:30 (01:30) Гольф (чоловіки)
10:00 (04:00) Велоспорт (жінки і чоловіки - BMX-фристайл)
10:30 (04:30) Плавання (чоловіки - вільний стиль 50 м, вільний стиль 1500 м, естафета комбінована 4х100 м, жінки - вільний стиль 50 м, естафета комбінованим стилем 4х100 м)
12:00 (06:00) Вітрильний спорт (чоловіки - Лазер, жінки - Лазер Радикал)
15:00 (09:00) Стрибки у воду (трамплін, жінки)
17:00 (11:00) Спортивна гімнастика (чоловіки - вільні вправи, кінь, жінки - опорний стрибок, бруси)
18:20 (12:20) Фехтування (чоловіки - командна рапіра)
19:00 (13:00) Легка атлетика (чоловіки - 100 м, стрибок у висоту, жінки - потрійний стрибок, ядро)
20:00 (14:00) Важка атлетика (жінки 76 кг)
20:30 (14:30) Бадмінтон (жіночий одиночний)

2 серпня, понеділок
09:00 (03:00) Стрільба (чоловіки - пістолет, жінки - гвинтівка)
12:00 (06:00) Вітрильний спорт (чоловіки і жінки - клас 49-й)
15:30 (09:30) Велоспорт (жінки - командний спринт)
17:00 (11:00) Кінний спорт (індивідуальне та командне триборство, конкур)
17:00 (11:00) Спортивна гімнастика (чоловіки - кільця, опорний стрибок, жінки - вільні вправи)
18:00 (12:00) Боротьба (жінки - вільний стиль 76 кг, чоловіки - греко-римська 60 кг і 130 кг)
19:00 (13:00) Легка атлетика (чоловіки - 3000 м з перешкодами, стрибки в довжину, жінки - 5000 м, 100 м з бар'єрами, диск)
20:00 (14:00) Бадмінтон (жіноча пара і чоловічий одиночний)
20:00 (14:00) Важка атлетика (жінки 87 і 87+ кг)

3 серпня, вівторок
09:30 (03:30) Гребля на байдарках і каное (чоловіки, спринт - каное-двійки, 1000 м, байдарки-одиночки 1000 м, жінки, спринт - байдарки-одиночки 200 м, байдарки-двійки 500 м)
12:00 (06:00) Вітрильний спорт (чоловіки - Фінн, жінки - Накра 17)
15:00 (09:00) Стрибки у воду (трамплін, чоловіки)
15:30 (09:30) Велоспорт (чоловіки - командний спринт, жінки - командна гонка переслідування)
17:00 (11:00) Бокс (чоловіки до 69 кг, жінки до 57 кг)
17:00 (11:00) Спортивна гімнастика (чоловіки - бруси, перекладина, жінки - колода)
18:00 (12:00) Боротьба (жінки - вільний стиль 68 кг, чоловіки - греко-римська 77 і 97 кг)
19:00 (13:00) Легка атлетика (чоловіки - 400 м з бар'єрами, стрибки з жердиною, жінки - 200 м, 800 м, стрибок у довжину, молот)
20:00 (14:00) Важка атлетика (чоловіки 109 кг)

4 серпня, середа
08:00 (02:00) Плавання у відкритій воді (жінки)
09:00 (03:00) Скейтбординг (жінки - парк)
12:00 (06:00) Вітрильний спорт (чоловіки і жінки - клас 470)
14:00 (08:00) Бокс (чоловіки до 81 кг)
15:30 (09:30) Велоспорт (чоловіки - командна гонка переслідування)
18:00 (12:00) Боротьба (жінки - вільний стиль 62 кг, чоловіки - греко-римська 67 і 87 кг)
19:00 (13:00) Легка атлетика (чоловіки - 200 м і 800 м, потрійний стрибок, молот, десятиборстві, жінки - 400 м з бар'єрами, 3000 м з перешкодами, семиборство)
19:00 (13:00) Кінний спорт (індивідуальний конкур)
19:30 (13:30) Синхронне плавання (дуети)
20:00 (14:00) Важка атлетика (чоловіки 109+ кг)

5 серпня, четвер
08:00 (02:00) Плавання у відкритій воді (чоловіки)
09:00 (03:00) Скейтбординг (чоловіки - парк)
09:30 (03:30) Гребля на байдарках і каное (чоловіки, спринт - байдарки-одиночки 200 м, байдарки-двійки 1000 м, жінки - каное-одиночки 200 м, байдарки-одиночки 500 м)
14:00 (08:00) Бокс (чоловіки до 57 кг)
15:00 (09:00) Стрибки у воду (вишка, жінки)
15:30 (9:30) Велоспорт (чоловіки - омніум, жінки - кейрін)
16:30 (10:30) Скелелазіння (чоловіки)
17:00 (11:00) Карате (чоловіки - 67 кг, жінки - 55 кг, ката)
18:00 (12:00) Боротьба (жінки - вільний стиль 57 кг, чоловіки - вільний стиль 57 і 86 кг)
19:00 (13:00) Легка атлетика (чоловіки - 400 м, 110 м з бар'єрами, ходьба 20 км, ядро, десятиборстві, жінки - жердину, семиборстві)
19:00 (13:00) Хокей на траві (чоловіки)
19:00 (13:00) Настільний теніс (жінки команди)

Читайте такожУкраїна в Токіо візьме 8 золотих медалей – Gracenote

6 серпня, п`ятниця
10:00 (04:00) Пляжний волейбол (жінки)
11:00 (05:00) Футбол (жінки)
14:00 (08:00) Бокс (чоловіки - до 91 кг)
14:30 (08:30) Сучасне п'ятиборство (жінки)
15:30 (09:30) Велоспорт (чоловіки - спринт)
16:30 (10:30) Скелелазіння (жінки)
17:00 (11:00) Карате (чоловіки - 75 кг, ката, жінки - 61 кг)
18:00 (12:00) Боротьба (жінки - вільний стиль 53 кг, чоловіки - вільний стиль 74 і 125 кг)
19:00 (13:00) Хокей на траві (жінки)
19:00 (13:00) Настільний теніс (чоловіки командний)
20:00 (14:00) Легка атлетика (чоловіки - 5000 м, естафета 4х100 м, ходьба 50 км, жінки - 400 м, 1500 м, естафета 4х100 м, ходьба 20 км, спис)

7 серпня, субота
07:30 (01:30) Гольф (жінки)
9:30 (03:30) Гребля на байдарках і каное (чоловіки, спринт - каное-одиночки 1000 м, байдарки-четвірки 500 м, жінки - каное-двійки 500 м, байдарки-четвірки 500 м)
10:00 (04:00) Пляжний волейбол (чоловіки)
14:00 (08:00) Бокс (чоловіки - до 52 кг, до 75 кг, жінки - до 51 кг, до 69 кг)
14:00 (08:00) Карате (чоловіки - понад 75 кг, жінки - понад 61 кг)
14:30 (08:30) Сучасне п'ятиборство (чоловіки)
15:00 (09:00) Стрибки у воду (вишка, чоловіки)
15:20 (09:20) Художня гімнастика (жінки - індивідуальне багатоборство)
15:30 (09:30) Велоспорт (чоловіки - Медісон)
16:30 (10:30) Водне поло (жінки)
18:00 (12:00) Боротьба (жінки - вільний стиль 50 кг, чоловіки - вільний стиль 65 і 97 кг)
19:00 (13:00) Легка атлетика (чоловіки - 1500 м, естафета 4х400 м, спис, жінки - 1000м, естафета 4х400 м, марафон, стрибки у висоту)
19:00 (13:00) Бейсбол (чоловіки)
19:00 (13:00) Кінний спорт (командний конкур)
19:30 (13:30) Синхронне плавання. Групи
20:00 (14:00) Баскетбол (чоловіки)
20:00 (14:00) Футбол (чоловіки)
21:00 (15:00) Гандбол (чоловіки)
21:15 (15:15) Волейбол (чоловіки)

8 серпня, неділя
07:00 (01:00) Легка атлетика (чоловіки - марафон)
10:00 (04:00) Велоспорт (чоловіки - кейрін, жінки - спринт і омніум)
11:00 (05:00) Художня гімнастика (жінки - групові вправи)
11:30 (05:30) Баскетбол (жінки)
13:30 (07:30) Волейбол (жінки)
14:00 (08:00) Бокс (чоловіки - до 63 кг, понад 91 кг, жінки - до 60 кг, до 75 кг)
15:00 (09:00) Гандбол (жінки)
16:30 (10:30) Водне поло (чоловіки)
20:00 (14:00) Церемонія закриття Олімпіади 2020 (2021) в Токіо

Читайте такожБаскетболіст Дюрант – найбільш високооплачуваний спортсмен Олімпіади в Токіо

Олімпіада 2020 календар за видами спорту

Вид спорту Кількість нагород Дати проведення Дати фіналів
(кількість фіналів)
Академічна гребля 14 23 - 30 липня 27 липня (2), 28 липня (4), 29 липня (4), 30 липня (4)
Бадмінтон 5 24 липня - 2 серпня 30 липня (1), 31 липня (1), 1 серпня (1), 2 серпня (2)
Баскетбол 2 25 липня - 8 серпня 7 серпня (1), 8 серпня (1)
Баскетбол 3х3 2 24 - 28 липня 28 липня (2)
Бейсбол 1 28 липня - 7 серпня 7 серпня (1)
Бокс 13 24 липня - 8 серпня 3 серпня (2), 4 серпня (1), 5 серпня (1), 6 серпня (1), 7 серпня (4), 8 серпня (4)
Боротьба 18 2 - 7 серпня 2 серпня (3), 3 серпня (3), 4 серпня (3), 5 серпня (3), 6 серпня (3), 7 серпня (3)
Велоспорт 22 24 липня - 8 серпня 24 липня (1), 25 липня (1), 26 липня (1), 27 липня (1), 28 липня (2), 30 липня (2), 1 серпня (2), 2 серпня (1), 3 серпня (2), 4 серпня (1), 5 серпня (2), 6 серпня (2), 7 серпня (1), 8 серпня (3)
Водне поло 2 24 липня - 8 серпня 7 серпня (1), 8 серпня (1)
Волейбол 2 24 липня - 8 серпня 7 серпня (1), 8 серпня (1)
Пляжний волейбол 2 24 липня - 7 серпня 6 серпня (1), 7 серпня (1)
Гандбол 2 24 липня - 8 серпня 7 серпня (1), 8 серпня (1)
Гольф 2 29 липня - 7 серпня 1 серпня (1), 7 серпня (1)
Веслування на байдарках і каное 16 25 липня - 7 серпня 26 липня (1), 27 липня (1), 29 липня (1), 30 липня (1), 3 серпня (4), 5 серпня (4), 7 серпня (4)
Дзюдо 15 24-31 липня 24 липня (2), 25 липня (2), 26 липня (2), 27 липня (2), 28 липня (2), 29 липня (2), 30 липня (2), 31 липня (1)
Карате 8 6 - 8 серпня 6 серпня (3), 7 серпня (3), 8 серпня (2)
Кінний спорт 6 24 липня - 7 серпня 27 липня (1), 28 липня (1), 2 серпня (2), 4 серпня (1), 7 серпня (1)
Легка атлетика 48 30 липня - 8 серпня 30 липня (1), 31 липня (3), 1 серпня (4), 2 серпня (5), 3 серпня (6), 4 серпня (5), 5 серпня (8), 6 серпня (8), 7 серпня (7), 8 серпня (1)
Настільний теніс 5 24 липня - 6 серпня 26 липня (1), 29 липня (1), 30 липня (1), 5 серпня (1), 6 серпня (1)
Парусний спорт 10 26 липня - 5 серпня 1 серпня (2), 2 серпня (2), 3 серпня (2), 4 серпня (2), 5 серпня (2)
Плавання 37 24 липня - 5 серпня 25 липня (4), 26 липня (4), 27 липня (4), 28 липня (5), 29 липня (5), 30 липня (4), 31 липня (4), 1 серпня (5), 4 серпня (1), 5 серпня (1)
Стрибки у воду 8 25 липня - 7 серпня 25 липня (1), 26 липня (1), 27 липня (1), 28 липня (1), 1 серпня (1), 3 серпня (1), 5 серпня (1), 7 серпня (1)
Стрибки на батуті 2 30 - 31 липня 30 липня (1), 31 липня (1)
Регбі-7 2 26 - 31 липня 28 липня (1), 31 липня (1)
Серфинг 2 25 - 28 липня 28 липня (2)
Синхронне
плавання
2 2 - 6 серпня 4 серпня (1), 6 серпня (1)
Скейтбординг 4 25 липня - 5 серпня 25 липня (1), 26 липня (1), 4 серпня (1), 5 серпня (1)
Сучасне
п'ятиборство
2 5 - 7 серпня 6 серпня (1), 7 серпня (1)
Софтбол 1 21 - 27 липня 27 липня (1)
Спортивна гімнастика 14 24 липня - 4 серпня 26 липня (1), 27 липня (1), 28 липня (1), 29 липня (1), 1 серпня (4), 2 серпня (3), 3 серпня (3)
Спортивне скелелазіння 2 3 - 6 серпня 5 серпня (1), 6 серпня (1)
Стрільба 15 24 липня — 2 серпня 24 липня (2), 25 липня (2), 26 липня (2), 27 липня (2), 29 липня (2), 30 липня (1), 31 липня (2), 2 серпня (2)
Стрільба з луку 5 23-31 липня 24 липня (1), 25 липня (1), 26 липня (1), 30 липня (1), 31 липня (1)
Теніс 5 24 липня — 1 серпня 30 липня (1), 31 липня (1), 1 серпня (3)
Тріатлон 3 26 - 31 липня 26 липня (1), 27 липня (1), 31 липня (1)
Тхеквондо 8 24 - 27 липня 24 липня (2), 25 липня (2), 26 липня (2), 27 липня (2)
Важка атлетика 14 24 липня - 4 серпня 24 липня (1), 25 липня (2), 26 липня (1), 27 липня (2), 28 липня (1), 31 липня (2), 1 серпня (1), 2 серпня (2), 3 серпня (1), 4 серпня (1)
Фехтування 12 24 липня — 1 серпня 24 липня (2), 25 липня (2), 26 липня (2), 27 липня (1), 28 липня (1), 29 липня (1), 30 липня (1), 31 липня (1), 1 серпня (1)
Футбол 2 21 липня - 7 серпня 6 серпня (1), 7 серпня (1)
Хокей на траві 2 24 липня — 6 серпня 5 серпня (1), 6 серпня (1)
Художня гімнастика 2 6-8 серпня 7 серпня (1), 8 серпня (1)

Читайте такожРезультати та розклад чоловічого футбольного турніру на Олімпіаді-2020

Олимпиада 2020 полный календарь всех событий

Умовні позначення в таблиці:
В - відкриття Олімпіади
З - закриття Олімпіади
К - кваліфікація змагань
Ф - фінали змагань
П - показові виступи

Липень/Серпень 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 Медалі
Церемонії В З
Академічна гребля К К К К Ф2 Ф4 Ф4 Ф4 Ф4 14
Бадмінтон К К К К К К Ф1 Ф1 Ф1 Ф2 5
Баскетбол К К К К К К К К К К К К К Ф1 Ф1 2
Баскетбол 3х3 К К К К Ф2 2
Бейсбол К К К К К К К К К Ф1 1
Бокс К К К К К К К К К Ф2 Ф1 Ф1 Ф1 Ф4 Ф4 13
Боротьба К Ф3 Ф3 Ф3 Ф3 Ф3 Ф3 18
Велоспорт Ф1 Ф1 Ф1 Ф1 Ф2 К Ф2 К Ф2 Ф1 Ф2 Ф1 Ф2 Ф2 Ф1 Ф3 22
Водне поло К К К К К К К К К К К К К К Ф1 Ф1 2
Волейбол К К К К К К К К К К К К К К Ф1 Ф1 2
Пляжний волейбол К К К К К К К К К К К К К Ф1 Ф1 2
Гандбол К К К К К К К К К К К К К К Ф1 Ф1 2
Гольф К К К Ф1 К К К Ф1 2
Веслування на байдарках і каное К Ф1 Ф1 К Ф1 Ф1 К Ф4 К Ф4 К Ф4 16
Дзюдо Ф2 Ф2 Ф2 Ф2 Ф2 Ф2 Ф2 Ф1 15
Карате Ф3 Ф3 Ф2 8
Кінний спорт К К Ф1 Ф1 К К К Ф2 К Ф1 К Ф1 6
Легка атлетика Ф1 Ф3 Ф4 Ф5 Ф6 Ф5 Ф8 Ф8 Ф7 Ф1 48
Настільний теніс К К Ф1 К К Ф1 Ф1 К К К К Ф1 Ф1 5
Парусний спорт К К К К К К Ф2 Ф2 Ф2 Ф2 Ф2 10
Плавання К Ф4 Ф4 Ф4 Ф5 Ф5 Ф4 Ф4 Ф5 Ф1 Ф1 37
Стрибки у воду Ф1 Ф1 Ф1 Ф1 К К Ф1 К Ф1 К Ф1 К Ф1 8
Стрибки на батуті Ф1 Ф1 2
Регбі-7 К К Ф1 К К Ф1 2
Серфінг К К К Ф2 2
Синхронне
плавання
К К Ф1 К Ф1 2
Скейтбординг Ф1 Ф1 Ф1 Ф1 4
Сучасне
п'ятиборство
К Ф1 Ф1 2
Софтбол К К К К К Ф1 1
Спортивна гімнастика К К Ф1 Ф1 Ф1 Ф1 Ф4 Ф3 Ф3 ПВ 14
Спортивне скелелазіння К К Ф1 Ф1 2
Стрільба Ф2 Ф2 Ф2 Ф2 К Ф2 Ф1 Ф2 К Ф2 15
Стрільба з луку К Ф1 Ф1 Ф1 К К К Ф1 Ф1 5
Теніс К К К К К К Ф1 Ф1 Ф3 5
Тріатлон Ф1 Ф1 Ф1 3
Тхеквондо Ф2 Ф2 Ф2 Ф2 8
Важка атлетика Ф1 Ф2 Ф1 Ф2 Ф1 Ф2 Ф1 Ф2 Ф1 Ф1 14
Фехтування Ф2 Ф2 Ф2 Ф1 Ф1 Ф1 Ф1 Ф1 Ф1 12
Футбол К К К К К К К К К К К Ф1 Ф1 2
Хокей на траві К К К К К К К К К К К К Ф1 Ф1 2
Художня гімнастика К Ф1 Ф1 2
Медалі 11 18 21 22 23 17 21 21 25 22 24 17 27 23 34 13 339
Липень/Серпень 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (1)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
rabolas
Бетс2К. к о м ( Ввести в Гугле ) - Вот на этом сайте я уже второй месяц в плюсе. Прогнозы (Бесплатные) у них просто супер и много разной информации.
Ответить
0
0


Новини Футболу

Кращі букмекери

Букмекер
Бонус

загрузка...