Коньяспор - Адана Демирспор онлайн трансляция матча

Чемпионат Турции - 18 января 2022, 19:00 - Konya Büyüksehir Belediyesi Stadium
Главный судья: Kol, Yasin
1 - 0
26' Алпер Улудаг 29' Demirbag, Adil 36' Амар Рахманович
53' Амар Рахманович 69' Ахмед Хассан Вышел: Соколь Чикалеши 69' Алпер Улудаг Вышел: Cokcalis, Ismail 72' Скубич, Нейжк 75' Бритт Ассомбалонга 77' Матиас Варгас Вышел: Бабаджиде, Давид 77' Синан Курт Вышел: Лукас Кастро 78' Амар Рахманович Вышел: М`Поку, Поль-Хосе 90' Dikmen, Soner Вышел: Ulgun, Ogulcan 90' Битикви, Зимер Вышел: Цекичи, Эндри
  • Когда Коньяспор лидирует 1-0 дома, они побеждают в Коньяспор% своих матчей.
  • ФК Адана Демирспор не проигрывает в последних 7 играх.
  • Когда ФК Адана Демирспор проигрывает 1-0 на выезде, они побеждают в ФК Адана Демирспор% своих матчей.
  • Обе команды не выиграли свой последний матч в "Суперлига".
  • Недавнее выступление команды Коньяспор в "Суперлига" лучше, чем у команды ФК Адана Демирспор.
  • Последняя встреча завершилась в ничью. (1-1)
  • Домашняя статистика Коньяспор в сезоне 7-3-1
  • Среднее количество голов во встречах между командами Коньяспор и ФК Адана Демирспор - 3.5.
  • Abdulkerim Bardakci получил больше всего желтых карточек (6) в Коньяспор. Mario Balotelli получил 8 в ФК Адана Демирспор.
  • Когда Коньяспор проигрывает 0-1 дома, они побеждают в Коньяспор% своих матчей.
  • Коньяспор выигрывает первую половину матча в 17% случаев, ФК Адана Демирспор выигрывает в 47%.
  • ФК Адана Демирспор's performance of the last 5 matches is better than Коньяспор's.
  • Из последних 4 встреч команда Коньяспор выиграла 1, команда ФК Адана Демирспор выиграла 1, 2 ничьи.
  • Коньяспор забивает 1.32 гола, играя дома, а ФК Адана Демирспор забивает 1.75 гола, играя на выезде (в среднем).
  • Serdar Gurler отдал больше всего передач в Коньяспор с 6 передачами. Matias Vargas лучший распасовщик ФК Адана Демирспор (8 передач)
  • Когда ФК Адана Демирспор лидирует 0-1 на выезде, они побеждают в ФК Адана Демирспор% своих матчей.
  • Среднее количество голов за первый тайм в стречах между Коньяспор и ФК Адана Демирспор - 1.
  • Коньяспор выигрывает первый тайм в 17% матчей, ФК Адана Демирспор выигрывает в 47% матчей.
  • Коньяспор's performance of the last 5 matches is better than ФК Адана Демирспор's.
  • Недавнее выступление команды ФК Адана Демирспор в "Суперлига" лучше, чем у команды Коньяспор.
  • Коньяспор забивает 1.5 гола за матч против команды ФК Адана Демирспор, а ФК Адана Демирспор забивает 2 гола против команды Коньяспор (в среднем).
  • Sokol Cikalleshi лучший бомбардир Коньяспор с 5 голами. Mario Balotelli забил 7 раз за ФК Адана Демирспор
  • ФК Адана Демирспор забивал хотя бы раз в последних 7 матчах.
  • ФК Адана Демирспор не забивает в 2 из их 11 выездных матчах в Суперлига в этом сезоне
  • Коньяспор не забивает в 2 из их 11 домашних матчах в Суперлига в этом сезоне
  • Вы знали, что Коньяспор забил 3% голов между минутами 31-45? Это худший процент в лиге.
  • Вы знали, что Коньяспор забил 34% голов между минутами 76-90?
  • Вы знали, что ФК Адана Демирспор забил 30% голов между минутами 46-60?
Вышел: Ulgun, Ogulcan
90'
Битикви, Зимер
Вышел: Цекичи, Эндри
90'
Амар Рахманович
Вышел: М`Поку, Поль-Хосе
78'
77'
Матиас Варгас
Вышел: Бабаджиде, Давид
77'
Синан Курт
Вышел: Лукас Кастро
75'
Бритт Ассомбалонга
Скубич, Нейжк
72'
Ахмед Хассан
Вышел: Соколь Чикалеши
69'
69'
Алпер Улудаг
Вышел: Cokcalis, Ismail
ГООЛ! Амар Рахманович
53'
36'
Demirbag, Adil
29'
26'
3
Наш матч виявився не надто багатим на небезпечні моменти, але це не завадило господарям поля досягти бажаного результату. Клуб був вимущений цілий другий тайм утримувати мінімальну перевагу, і відмінно з цим справився.
90+6'
Лунає фінальний свисток! Коньяспор перемагає з рахунком 1:0!
90+3'
Адана з всх сил старається зрівняти рахунок! Акінтола знайшов простір та пробив по воротах з гострого кута, проте це ні до чого небезпечного не призвело.
90'
П'ять хвилин додано до основого часу другого тайму.
89'
Подвійна заміна в складі Коньяспору. Дікман та Бутікі відпочиватимуть, а замість них з'являються Улгун та Чекіджі.
86'
Здається, команди вже просто дограють матч. Жоден з клубів не намагається акцентовано йти вперед з бажанням змінити рахунок.
82'
Який же момент у Асомбалонги! Вінгер на фланзі накручує двох суперників, проходить до воротарського майданчика та спрямовує м'яч у ближній кут. Воротар рятує свій клуб класним сейвом!
78'
І в Коньяспорі такоє заміна: Рахмановіч відпочиватиме, а замість нього виходить Мпоку.
77'
Подвійна заміна в складі Демірспору. Кастро та Акінтола на полі замість Варгаса та Курта.
75'
Асомалонга також на жовтій тепер. Гравець в боротьбі сильно зачепив ліктем суперника.
72'
Гірчичник для Скубіча. Гравець досить жорстко грав у відборі.
69'
В складі одразу обох клубів відбуваються заміни. В Коньяспорі Чікалеші замінює Коку, а в Демірспорі Чоксаліс виходить замість Улудага.
65'
Демірспор всіма силами намагається підійти до воріт суперника. Клуб грає на досить високих обертах і, здається, заміни зараз би не завадили.
61'
Після якісної подачі зі стандартного положення Дікмен завдавав удару головою в падінні. Воротар справляється.
57'
Команда господарів мала можливість вийти в контратаку центром поля. Демірспор дуже вчасно перехоплює м'яч.
53'
Тепер вже забиває Коньяспор! Після подачі з кутового Рахмані намагався пробити головою. Воротар відбив, але прямо в ноги Дікмену. Хавбек без проблем кладе м'яч в правий кут воріт.
49'
Як же зараз не забив Коньяспор?! Пройшла атака правим флангом, і першим в боротьбу вступив Муріч, але він лише трохи торкнувся м'яча. Потім господарі ще двічі намагалися завдати удару, але Улудаг вибив м'яч з лінії воріт!
46'
Лунає свисток судді! Розпочинається другий тайм зустрічі!
Важко сказати, що в першій половині матчу одна з команд мала серйозну перевагу. Адана більше володіла м'ячем, проте потенційно небезпечних моментів створила вкрай мало. Коньяспор в свою чергу грав, читаючи футбол суперника.
45+4'
Лунає свисток про завершення першого тайму. Поки що нулі на табло.
45+2'
Спроба удару від Дікмена. Удар з гострого удару не вдався - круглий у руках воротаря.
45'
Три хвилини додає до першої половини зустрічі арбітр.
41'
Удар від Бітікі! Вінгер зупиняє м'яч після діагонального переведення Міхаляка та закручує в дальню дев'ятку. Воротар на місці!
39'
Гірчичник для Рахмановіча. Півзахисник занадто грубо грав у відборі.
37'
Який момент у Курта! Опорник опинився на позиції форварда та міг замикати простріл Б'ярнасона, але захисник Коньяспору в останній момент блокує!
34'
Трохи зменшилися оберти нашої гри. Коньяспор в ці хвилини закрився у захисті, а противник намагається атакувати позиційно.
30'
Отримує гірчичник Демірбаг. Футболіст команди господарів грубо намагався відібрати м'яч.
28'
Коньяспор класно подав кутовий. Була непогана можливість для удару головою Рахмановіча, але той спрямував круглого дугою.
24'
Гості змущені опускатися досить низько, щоб зберегти володіння м'ячем. Свенсон віддав на Муріча, а той розпасовує з захисниками.
20'
Адана знову мала хороший момент! Слідує закидання з глибини на Б'ярнасона, а той в штрафному обробляє м'яч і пробиває через себе. Не зовсім влучно.
16'
Демірспор класно відповідає своєю атакою. Вінгер зблизився з воротарем та намагався скинути на партнера, проте страж воріт все контролює.
13'
Коньяспор отримав право на кутовий. Після навісу одразу два гравці намагалися пробити головою, але суперник не дав зробити це результативно.
9'
Міхаляк прострілив на Бутікі, і той з гстрого кута намагався пробити в ближній кут. М'яч у руках воротаря.
5'
Яка ж помилка голкіпера! Воротар Коньяспора дуже високо вийшов зустрічати Міхаляк на правому фланзі, хоча особливої загрози не було. Вінгер ледь не закинув за комірець голкіперу!
1'
Лунає стартовий свисток! Наш матч розпочався!
Вже відомі склади команд. Коньяспор: Чалік, Шехіч, Скубіч, Аділь, Абдулкерім, Гільєрме, Міхаляк, Амір, Сонер, Бутікі, Амар, Нассан. Адана Демірспор: Муріч, Свенссон, Таїп, Самет, Алпер, Стамбулі, Сінан, Юнус, Б'ярнасон, Варгас, Брітт.
Адана Демірспор на даний момент розташувалася на на 5-му місці таблиці з 34 заліковими пунктами. В останніх п'яти зустрічах клуб тричі перемагав та двічі грав внічию.
Коньяспор в останніх п'яти матчах чемпіонату чотири рази виграв та лише одного разу програв у зустрічі з Сівасспором. Команда наразі займає 2-е місце в таблиці, маючи в активі 39 очок.
Доброго вечора, шановні читачі! Пропонуємо до перегляду текстову трансляцію матчу турецької Суперліги Коньяспор - Адана Демірспор.