Лінфілд - Буде-Глімт онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 19 липня 2022, 21:45 - Уиндсор Парк
Головний суддя: Андрис Трейманис
Белфаст
1 - 0
16' Hoibraten, Marius 22' Hall Ben
64' McDaid, Robbie 64' Mulgrew, Jamie Вийшов: McClean, Kyle 67' Sorli, Sondre Вийшов: Pellegrino, Amahl 67' Espejord, Runar Вийшов: Boniface, Victor 72' Wembangomo, Brice 78' Hagen, Elias Kristoffersen 83' Millar, Kirk 86' Mvuka, Joel Вийшов: Koomson, Gilbert 87' Hagen, Elias Kristoffersen 87' Stewart, Jordan
  • Bodoe/Glimt have scored at least one goal for 15 consecutive matches.
  • Linfield FC wins 1st half in 47% of their matches, Bodoe/Glimt in 40% of their matches.
  • Linfield FC wins 47% of halftimes, Bodoe/Glimt wins 40%.
  • When Linfield FC leads 1-0 at home, they win in 71% of their matches.
  • When Bodoe/Glimt leads 0-1 away, they win in 83% of their matches.
  • When Linfield FC is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Bodoe/Glimt is down 1-0 away, they win 23% of their matches.
  • Bodoe/Glimt's performance of the last 5 matches is better than Linfield FC's.
  • Linfield FC scores 2.19 goals when playing at home and Bodoe/Glimt scores 2.03 goals when playing away (on average).
  • Both teams didn't concede on their last match.
Останні матчі - Буде-Глімт
87'
Hagen, Elias Kristoffersen
Stewart, Jordan
87'
86'
Mvuka, Joel
Вийшов: Koomson, Gilbert
ГООЛ! Millar, Kirk
83'
78'
72'
Wembangomo, Brice
67'
Sorli, Sondre
Вийшов: Pellegrino, Amahl
67'
Espejord, Runar
Вийшов: Boniface, Victor
McDaid, Robbie
64'
Mulgrew, Jamie
Вийшов: McClean, Kyle
64'
Hall Ben
22'
16'
Матч завершено!
86'
Замість Еліас Хаген на поле вийшов Андерс Кондрасен ("Буде-Глімт")
86'
Замість Брайс Вембангомо на поле вийшов Гілберт Кумсон ("Буде-Глімт")
83'
ГОЛ!!! Кірк Міллар ("Лінфілд")
78'
Попередження Еліас Хаген ("Буде-Глімт")
72'
Попередження Брайс Вембанго ("Буде-Глімт")
67'
Замість Рунар Еспейорд Рунар на поле вийшов Віктор Боніфаце ("Буде-Глімт")
67'
Замість Сондре Серлі на поле вийшов Амаль Пеллегріно ("Буде-Глімт")
46'
Другий тайм розпочато!
45+'
Перерва!
23'
Попередження Бен Холл ("Лінфілд")
16'
Попередження Маріус Хейбратен ("Буде-Глімт")
Склад команди "Буде-Глімт": Хайкін - Вембангомо, Амундсен, Хейбретен, Сампстед - Салтнес, Хаген, Ветлесен - Пеллегріно, Боніфаце, Мугіша
Склад команди "Лінфілд": Джонс - Фінлейсон, Холл, Роско-Бірн, Кларк - Малгрю, Шілдс, Феллон - Міллар, МакКі, Стюарт
1'
Матч розпочато!

Анонс матчу Лінфілд - Буде-Глімт 19.07.2022, Ліга чемпіонів УЄФА

Матч між командою Лінфілд (Белфаст) та командою Буде-Глімт (Будё) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Ліга чемпіонів УЄФА 2022/2023 , матч состоится на стадіоні Уиндсор Парк.

Дата проведення матчу: 19.07.2022
Час початку матчу: 21:45

Історія протистоянь между Лінфілд (Белфаст) та командою Буде-Глімт (Будё):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь Буде-Глімт, тоді як команда Лінфілд залишилася з поразкою . Зіткнення Буде-Глімт та Лінфілд у попередньому футбольному матчі 27.07.2022 закінчилось с такими результатами: 8:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Дэвид Хиили и Knutsen, Kjetil розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Лінфілд - Буде-Глімт можна подивитися 19.07.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Ліга чемпіонів УЄФА. Текстову трансляцію матчу Лінфілд - Буде-Глімт, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Лінфілд (Белфаст)
Країна: Северная Ирландия

Предыдущий поединок команди Лінфілд був зіграний проти Погонь - 03.08.2023, у рамках чемпионата Ліга конференцій 2023/2024 та закінчився перемогою команди Погонь.

Назва: Буде-Глімт (Будё)
Рік заснування Будё-Глимт (Будё): 1916
Країна: Норвегия

Прошедший поединок команди Буде-Глімт був зіграний проти Аякс - 22.02.2024, у рамках турнира Ліга конференцій 2023/2024 та закінчився перемогою команди Аякс.

Слідкуйте за результатами матчу Лінфілд - Буде-Глімт онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Ліга чемпіонів УЄФА та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.