Ньюкасл - Манчестер Сіті онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 21 серпня 2022, 18:30 - Сент-Джеймс Парк
Головний суддя: Жарред Жилле
Ньюкасл
3 - 3
Манчестер
5' Ілкай Гюндоган 8' Guimaraes, Bruno 18' Cancelo, Joao 21' Натан Аке Вийшов: Рубен Діаш 28' Almiron, Miguel 34' Schar, Fabian 39' Wilson, Callum
52' Джон Стоунз 54' Кіран Тріпп'єр 60' Haaland, Erling 64' Silva, Bernardo 69' Wilson, Callum Вийшов: Wood, Chris 70' Willock, Joseph Вийшов: Longstaff, Sean 76' Кіран Тріпп'єр 83' Almiron, Miguel Вийшов: Murphy, Jacob 90' Деніел Берн Вийшов: Еміль Крафт 90' Joelinton
  • The most common result of matches between Newcastle United and Manchester City when Newcastle United is playing at home is 0-2. 5 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Newcastle United and Manchester City is 0-2. 6 matches have ended with this result.
  • During the last 24 meetings with Newcastle United playing at home, Newcastle United have won 7 times, there have been 5 draws while Manchester City have won 12 times. The goal difference is 37-27 in favour of Manchester City.
  • During the last 47 meetings, Newcastle United have won 9 times, there have been 9 draws while Manchester City have won 29 times. The goal difference is 94-42 in favour of Manchester City.
  • Last season Manchester City won both games against Newcastle United (5-0 at home and 4-0 away).
  • Newcastle United haven't lost in their last 4 games.
  • Newcastle United have won 4 home matches in a row.
  • Newcastle United haven't won any of their last 6 games against Manchester City.
  • Manchester City have scored at least one goal for 15 consecutive matches.
  • Newcastle United wins 1st half in 24% of their matches, Manchester City in 53% of their matches.
  • Newcastle United wins 24% of halftimes, Manchester City wins 53%.
  • The winner of their last meeting was Manchester City.
  • On their last meeting Manchester City won by 5 goals.
  • When Newcastle United leads 1-0 at home, they win in 60% of their matches.
  • When Manchester City leads 0-1 away, they win in 95% of their matches.
  • When Newcastle United is down 0-1 home, they win 25% of their matches.
  • When Manchester City is down 1-0 away, they win 12% of their matches.
  • In Premier League, Manchester City has better performance than Newcastle United.
  • Manchester City's performance of the last 5 matches is better than Newcastle United's.
  • Manchester City have lost just 0 of their last 5 games against Newcastle United (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Newcastle United won 0, Manchester City won 5, 0 draws.
  • Manchester City have lost just 0 of their last 5 Premier League games against Newcastle United.
  • Newcastle United have won just 0 of their last 5 Premier League games against Manchester City.
  • Newcastle United scores 0.6 goals in a match against Manchester City and Manchester City scores 4 goals against Newcastle United (on average).
  • Average number of goals in meetings between Newcastle United and Manchester City is 4.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Newcastle United and Manchester City is 2.2.
  • Both teams didn't concede on their last match.
  • Newcastle United scores 1.26 goals when playing at home and Manchester City scores 2.16 goals when playing away (on average).
Вийшов: Еміль Крафт
90'
Joelinton
90'
Almiron, Miguel
Вийшов: Murphy, Jacob
83'
Кіран Тріпп'єр
76'
Willock, Joseph
Вийшов: Longstaff, Sean
70'
Wilson, Callum
Вийшов: Wood, Chris
69'
64'
Silva, Bernardo ГООЛ!
60'
Haaland, Erling ГООЛ!
ГООЛ! Кіран Тріпп'єр
54'
52'
Джон Стоунз
ГООЛ! Wilson, Callum
39'
Schar, Fabian
34'
ГООЛ! Almiron, Miguel
28'
21'
Натан Аке
Вийшов: Рубен Діаш
18'
Cancelo, Joao
Guimaraes, Bruno
8'
5'
ЧК
У другій половині гри Сіті створив набагато більше гольових моментів, аніж мав до цього, проте постріл Тріпп'єра зі штрафного в підсумку ризикував поховати їхні сподівання. Утім, вилучення гравця Ньюкасла також потім мало всі шанси зіпсувати вечір команді Гау, але вдача та VAR були на їхній стороні. У підсумку, гості все ж таки відігрались, але вирвати перемогу не змогли.
Усе! Матч завершено! 3:3! Супер-відкритий футбол.
90+7'
Поуп забрав подачу Вокера з правого флангу.
90+6'
Заблоковано постріл від Бернарду з правого флангу штрафного.
90+5'
Берна замінили на Крафта.
90+3'
У голову Берну влучив м'ячем Ботман, коли гра зупинилась.
90+2'
Голанд отримав підкат іззаду від Жоелінтона в центрі поля.
90'
Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме 5 хв.
90'
Постріл Фодена зі входу до лівого флангу штрафного захисник блокував на кутовий.
88'
Пас на хід Гюндогану на правий фланг штрафного перехопив Поуп.
86'
Повільна гра в пас від Сіті на чужій половині.
84'
Берн сфолив проти Бернарду на лівому фланзі захисту.
82'
На заміну Альмірона вийшов Мерфі.
80'
Тримає м'яч Сіті на чужій половині.
78'
Берн зняв подачу з лівого флангу на ближній кут воротарського для Фодена, проте Голанд устиг пробити злету, але спрямував м'яч вище воріт!
76'
У підсумку обмежились жовтою.
75'
VAR будуть переглядати.
74'
ЧЕРВОНА! Безглуздий стрибок у коліно де Брюйне від Тріпп'єра біля центральної лінії.
73'
Повз ближню стійку пробив Максімен на завершення дриблінгу на лівому фланзі штрафного.
71'
Пас Голанда на лівий фланг штрафного на Гюндогана пішов у офсайд, тому сейв Поупа ногами удару після цього нічого не вартував.
69'
Лонгстафф гратиме замість Віллока.
69'
Вілсона замінив Вуд.
68'
Невелике пошкодження було в Поупа, але він уже на ногах.
66'
Здалеку пробив де Брюйне, після передачі у відтяжку від Бернарду з правого флангу, однак спрямував м'яч повз дальню стійку.
64'
ГОЛ! Який пас вигадав де Брюйне поміж ніг Віллоку до центру штрафного на Бернарду, який потім легко відіграв голкіпера в два дотики!
62'
Канселу виніс зі штрафного подачу Віллока з правого флангу.
60'
ГОЛ! Родрі на дальній стійці таки зумів зачепитись за подачу з правого флангу, скинувши м'яч на Голанда, а той заштовхав його у ворота!
59'
Шер на ближній стійці перехопив простріл від Гюндогана з лівого флангу.
57'
Берн таки не дав Вокеру вийти з правого флангу захисту, хоча отримав прокидання м'яча поміж ніг.
56'
Простріл від де Брюйне з правого флангу біля ближньої стійки на кутовий перевів Шер.
54'
ГОЛ! Потужний постріл від Тріпп'єра зі штрафного прямісінько в ліву дев'ятку у воротарський кут!
53'
Підкат Стоунза перед власним штрафним наздогнав Максімена.
52'
Штанга! Голанд із центрального входу до штрафного бив у правий кут низом, проте Поуп парирував у стійку!
50'
Гімараеш зазнав пошкодження, зіштовхнувшись коліном із Родрі перед чужим штрафним.
48'
Навіс із штрафного з лівого флангу біля ближньої стійки виніс Родрі.
47'
Вокер чогось заліз на спину Максімену, який утратив рівновагу перед ним на лівому фланзі атаки.
Було розпочато другий тайм!
У першій половині гри Ньюкасл почав із дикої помилки в захисті, проте після цього набрав такої ходи, що оборони Сіті геть не було помітно на полі. Господарі завершили перемогою перший тайм, у якому лівий фланг розривав Сен-Максімен, Альмірон узяв на себе протилежний бік поля, а Жоелінтон просто був усюди. Гвардіолі треба щось робити, бо довго його команда так може не протриматись.
Ідемо на перерву. 2:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+4'
Діаш завершив подачу зі штрафного з правого флангу ударом головою над воротами.
45+4'
Жоелінтон із фолом зустрів Бернарду на лівому фланзі.
45+2'
Шер врізався в Стоунза на лівому фланзі чужого штрафного.
45'
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, 3 хв.
45'
Невдалий пас п'ятою на Гімараеша від Максімена в центрі поля.
43'
На правому фланзі атаки Альмірон сфолив проти Фодена.
41'
Контролює м'яч Сіті поблизу центральної лінії.
39'
ГОЛ! Максімен через лівий фланг протягнув м'яч до чужого штрафного де віддав центр на Вілсона, а той пробив у правий кут другим дотиком!
38'
Поуп прочитав пас де Брюйне до правого кута воротарського на Голанда.
36'
Гюндоган опинився в центрі штрафного, після помилки Ботмана на перехоплені подачі з лівого флангу, проте пробив у захисника.
34'
Фол від Шера проти Фодена на правому фланзі захисту.
32'
Максімена збив підкатом Родрі на правому фланзі оборони.
31'
Віллок зіграв до центру штрафного з лівого флангу, проте Вілсон так і не вигадав удар.
30'
Гол залишився чинним після перегляду VAR.
29'
ГОЛ! Подачу від Сен-Максімена з лівого флангу Альмірон у падінні в центрі штрафного завершив ударом промежиною.
28'
Слабенький удар у падінні від Вілсона від правої стійки чужих воріт на завершення скидання від Ботмана подачі кутового з правого флангу!
27'
Де Брюйне спиною блокував спробу Вілсона на дальній стійці завершити подачу Максімена з лівого флангу.
26'
На кутовий підправив Діаш підкрутку від Вілсона з лівого флангу штрафного.
24'
Максімен не переграв Едерсона пострілом із-під захисника з лівого флангу штрафного!
23'
Берн виніс до ауту передачу другим поверхом на правий фланг атаки на Сілву.
21'
На заміну травмованому Аке вийшов Діаш.
20'
Поуп потягнув постріл де Брюйне зі штрафного в лівий верхній кут!
19'
Голанда збив Ботман перед власним штрафним.
18'
Кудись на трибуни пробив Альмірон, завершивши передачу Максімена у відтяжку з лівого флангу до центру штрафного!
17'
Максімен із лівого флангу штрафного прострілив на силу, однак замикати було нікому.
15'
Фоден низом бив із лівого флангу штрафного в дальній кут на завершення власного ривка, однак Поуп відбив ногами.
14'
Шукав Віллок передачею з лівого флангу штрафного під час контратаки прострілом Сенмаксімена, проте Аке пас прочитав.
13'
Фоден прострілив із лівого флангу штрафного, однак Голанд біля ближнього кута воротарського не влучив по м'ячу.
11'
Гюндоган просто випустив м'яч на лівому фланзі атаки за лицьову.
11'
Де Брюйне з правого флангу штрафного завершував контратаку пострілом у ближній кут, проте Поуп відбив ногами.
10'
Канселу стріляв від лівого кута штрафного, проте влучив у Тріпп'єьра.
8'
Картку отримав Гімараеш за фол проти де Брюйне на правому фланзі чужої половини.
6'
Альмірона збили з ніг фолом у центральному колі.
5'
ГОЛ! Цілком самотній Гюндоган отримав у центрі штрафного подачу Бернарду з правого кута штрафного, після чого розстріляв голкіпера.
4'
Вище воріт потужно пробив здалеку Родрі, після отримання передачі з лівого флангу.
3'
Канселу виконав невдалий дальній пас на чужу половину з глибини власної.
2'
Кутовий на правому фланзі розіграли на Тріпп'єра, а він подав на дальню в руки Едерсону.
1'
Заблокована подача від Тріпп'єра з правого флангу. Кутовий.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Команда Гвардіоли йде п'ятою з шість очками, а хлопці Хау здобули чотири бали, тому розташовані на восьмому місці.
Ньюкасл у попередньому турі зіграв унічию проти Брайтона (0:0), а Манчестер Сіті розгромив Борнмут — 4:0.
Запасні: Ортега, Льюїс, Діаш, Мбете, Філліпс, Гомес, Палмер, Альварес, Марез.
Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Стоунз, Аке, Канселу — де Брюйне, Родріго, Гюндоган — Фоден, Голанд, Б. Сілва.
Запасні: Дубравка, Ласеллс, Крафт, Рітчі, Фрейзер, Мьорфі, Андерсон, Лонгстафф, Вуд.
Ньюкасл: Поуп — Тріпп’єр, Ботман, Шер, Берн — Віллок, Гімараеш, Жоелінтон — Альмірон, Вілсон, Сен-Максімен.