Борнмут - Арсенал онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 20 серпня 2022, 19:30 - Виталити Стадион
Головний суддя: Поусон, Крейг
Борнмут
0 - 3
Лондон
5' Odegaard, Martin 11' Odegaard, Martin 27' Zemura, Jordan
46' Senesi, Marcos Вийшов: Anthony, Jaidon 46' Pearson, Ben Вийшов: Cook, Lewis 52' Jesus, Gabriel 54' Saliba, William 60' Smith, Adam 65' Billing, Philip Вийшов: Christie, Ryan 74' Odegaard, Martin Вийшов: Smith-Rowe, Emile 75' Martinelli, Gabriel Вийшов: Nketiah, Edward 75' White, Ben Вийшов: Tomiyasu, Takehiro 88' Saka, Bukayo Вийшов: Tierney, Kieran 88' Ґраніт Джака Вийшов: Sambi Lokonga, Albert
Цікаві факти
  • During the last 6 meetings with AFC Bournemouth playing at home, AFC Bournemouth have won 1 times, there have been 2 draws while Arsenal FC have won 3 times. The goal difference is 11-8 in favour of Arsenal FC.
  • During the last 11 meetings, AFC Bournemouth have won 1 times, there have been 2 draws while Arsenal FC have won 8 times. The goal difference is 25-10 in favour of Arsenal FC.
  • Arsenal FC have a winning streak of 8 matches.
  • Arsenal FC have a winning streak of 3 matches away from home.
  • Arsenal FC have scored at least one goal for 8 consecutive matches.
  • AFC Bournemouth wins 1st half in 44% of their matches, Arsenal FC in 49% of their matches.
  • AFC Bournemouth wins 44% of halftimes, Arsenal FC wins 49%.
  • The winner of their last meeting was Arsenal FC.
  • On their last meeting Arsenal FC won by 1 goals.
  • When AFC Bournemouth leads 1-0 at home, they win in 78% of their matches.
  • When Arsenal FC leads 0-1 away, they win in 85% of their matches.
  • When AFC Bournemouth is down 0-1 home, they win 27% of their matches.
  • When Arsenal FC is down 1-0 away, they win 12% of their matches.
  • Arsenal FC's performance of the last 5 matches is better than AFC Bournemouth's.
  • Arsenal FC have lost just 0 of their last 5 games against AFC Bournemouth (in all competitions).
  • In the last 5 meetings AFC Bournemouth won 0, Arsenal FC won 4, 1 draws.
  • Arsenal FC have lost just 1 of their last 5 Premier League games against AFC Bournemouth.
  • AFC Bournemouth have won just 1 of their last 5 Premier League games against Arsenal FC.
  • AFC Bournemouth scores 0.8 goals in a match against Arsenal FC and Arsenal FC scores 2.2 goals against AFC Bournemouth (on average).
  • Average number of goals in meetings between AFC Bournemouth and Arsenal FC is 3.
  • Average number of goals in the first half in meetings between AFC Bournemouth and Arsenal FC is 1.8.
  • AFC Bournemouth scores 1.62 goals when playing at home and Arsenal FC scores 1.75 goals when playing away (on average).
Новини команд
88'
Saka, Bukayo
Вийшов: Tierney, Kieran
88'
Ґраніт Джака
Вийшов: Sambi Lokonga, Albert
75'
Martinelli, Gabriel
Вийшов: Nketiah, Edward
75'
White, Ben
Вийшов: Tomiyasu, Takehiro
74'
Odegaard, Martin
Вийшов: Smith-Rowe, Emile
Billing, Philip
Вийшов: Christie, Ryan
65'
Smith, Adam
60'
54'
Saliba, William ГООЛ!
52'
Jesus, Gabriel
Senesi, Marcos
Вийшов: Anthony, Jaidon
46'
Pearson, Ben
Вийшов: Cook, Lewis
46'
Zemura, Jordan
27'
11'
Odegaard, Martin ГООЛ!
5'
3
Другий тайм трохи здивував, адже саме Борнмут в ньому володів перевагою. Щоправда, індивідуальних навичок гравців господарів не вистачило бодай для одного голу. В той же час гості змогли реалізувати чи не єдиний світ момент.
Матч завершено!
90+3'
Рамсдейл парирував несильний удар Мура головою з меж штрафного. Щоправда, летіло в кут, але Аарон витягнув!
90'
Чотири хвилини додав арбітр до другого тайму.
90'
Траверс парирував спробу Нкетії пробити з меж штрафного.
88'
Тірні та Локонга поміняли Сака і Джаку (Арсенал).
86'
Таверньє пробив зі стандарту з метрів 20-ти - м'яч обкрутив стінку і пролетів поруч з лівою стійкою.
83'
Земура прорвався до штрафного майдачника та порострілив - м'яч до рук забрав Рамсдейл.
80'
Кутовий
Двічі подали кутовий господарі - ні до чого це не призвело.
79'
Небезпечний момент
Після навісу з правого флангу Мурф (Борнмут) небезпечно пробив головою метрів з 12-13-ти, але Рамсдейл витягнув з-під стійки. Хоча, можливо, м'яч ішов впритул з воротами, а не в площину.
78'
Нарешті "вишні" пробили з меж штрафного: Таверньє вистрілив метрів з семи, але під тиском не влучив у ворота.
74'
Три заміни у гостей. Сміт-Роу, Нкетіа і Томіясу вийшли замість Едегора, Мартінеллі та Вайта.
72'
Добре розібрався з голкіпером Жезус після хорошої розрізної передачі Едегора, але Габі заліз в офсайд. Гол після перегляду VAR скасовано.
71'
Зінченко прострілив з лівого флангу, Джака скинув під удар Мартінеллі, а той в повітрі обробив м'яч і з лету пробив у правий кут воріт, але зооовсім трохи не докрутив - круглий пролетів повз праву стійку.
70'
Лерма (Борнмут) заліз в офсайд. Завели гравця господарів в пастку "каноніри".
69'
Арсенал дає Борнмуту потримати м'яч. У другому таймі володіння - 50% на 50%.
65'
Замість Біллінга на поле вийшов Крісті (Борнмут).
64'
Мартінеллі (Арсенал) зміствися в центр з лівої частини поля і обвідним ударом намагався поцілити у ворота, проте вийшло ну дуже невдало.
60'
Жовта для Сміта (Борнмут). Занадто жорстка гра в центрі поля.
58'
Мартінеллі (Арсенал) пробив по горобцях.
56'
Кутовий
Кутовий господарів призвів до метушні у штрафному гостей, але все ж таки м'яч був вибитий.
Дебютний гол за лондонську команду для новачка Арсеналу.
54'
ГОООЛ! Гості доводять рахунок до розгромного! Саліба в дотик перевів м'яч у праву дев'ятку після прострілу Джаки.
53'
Жовта для Жезуса за зрив атаки. Достатньо груба гра в центрі поля.
51'
Перший акцентований удар господарів у матчі: під тиском суперника Ремсдейл невдало виніс м'яч від своїх воріт, Лерма підібрав і пробив відразу з далекої відстані - повз ворота.
48'
Борнмут поки перехопив ініціативу. Арсенал відбивається.
46'
Подвійна заміна від Борнмута: Ентоні та Кук замінив Сенесі і Пірсон.
Команди поновили матч!
Повна перевага на стороні Арсеналу. Борнмут за 45 хвилин не зумів задвати бодай одного удару. Не зважаючи на те, що "каноніри" далеко не безгрішні в обороні, "вишні" поки цим не скористалися жодного разу. Легкий рівень для Артети.
Перший тайм завершено!
45+2'
Сака прострілив з правого флангу, але м'яч захисники відразу ж вибили.
45'
Дві хвилини додав суддя до першого тайму!
40'
Вайт (Арсенал) з правго флангу прострілив в центр в зону, де не було нікого з партнерів.
38'
Борнмут навіть трохи спробував потримати м'яч на чужій половині поля, тільки до чогось надвзичайного це не призвело.
37'
Втричі Арсенал переважає суперника у володінні: 75% проти 25%.
36'
Зінченко загрався біля свого штрафного і втратив м'яч, але потім відразу ж на пару з Джакою пішов у відбір і вигриз його назад.
32'
Вайт (Арсенал) прекрасною довгою передачею (нехай із рикошетом) знайшов на забіганні Мартінеллі, але той не зміг впоратися з м'ячем в боротьбі відразу з кількома опонентами.
28'
Хороша задумка розіграшу стандарту з центральної зони від Арсеналу: Едегор навісив на ліву стійку, куда увірвався Джака, але до м'яча швейцарець зміг дістати лише у підкаті - круглий вийшов після цього дотику за лицьову лінію.
27'
Не встиг Земура (Борнмут) за ривком Сака і був змушений зривати атаку. Жовта для захисника.
22'
Після кутового "канонірів" господарі побігли в контратаку, але на останньому рубежі зупинив її прохід Зінченко.
22'
Мартінеллі (Арсенал) прорвався повз двох опонентів на лівому фланзі, прострілив, але рикошет відправив м'яч за лицьову.
19'
Борнмут виходив в атаку знову тільки зусиллями одного Мура, тож Арсенал швидко повернувся в захисну позицію і не дав бодай щось створити господарям.
18'
М'яч під контролем гравців Арсеналу. Для них поки все просто.
15'
Вайта засліпило сонце, Мур його обікрав, але не зміг втекти сам на сам - Саліба підстрахував партнера.
12'
Арбітри переглядали VAR на предмет офсайду у моменті з голом, проте Поусон повідомив гравцям, що все чисто.
11'
І відразу другий гол забивають "каноніри"! Едегор робить дубль, замкнувши простріл від Жезуса!
8'
Спроба дальнього удару Джаки (Арсенал) була заблокована.
5'
ГОООООООООЛ! Арсенал відкриває рахунок! Едегор вдало зіграв на добиванні і вивів гостей вперед.
3'
Поки спокійний початок зустрічі від обох команд.
Матч розпочався!
Арсенал: Ремсдейл - Вайт, Саліба, Габріель, Зінченко - Партей, Джака - Сака, Едегор, Мартінеллі - Жезус.
Борнмут: Траверс - Мефам, Сенесі, Келлі - Сміт, Лерма, Біллінг, Земура - Таверньє, Пірсон - Мур.
Стали відомі стартові склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляціяю матчу третього туру АПЛ, в якому Борнмут зустрінеться з Арсеналом.