Ліверпуль - Ньюкасл онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 31 серпня 2022, 22:00 - Энфилд
Ливерпуль
2 - 1
Ньюкасл
38' Александер Ісак
61' Роберто Фiрмiно 64' Александер Ісак Вийшов: Wood, Chris 64' Fraser, Ryan Вийшов: Murphy, Jacob 71' Джордан Хендерсон Вийшов: Джеймс Мілнер 71' Robertson, Andy Вийшов: Tsimikas, Kostas 71' Alexander-Arnold, Trent Вийшов: Carvalho, Fabio 84' Almiron, Miguel Вийшов: Anderson, Elliot 87' Lascelles, Jamaal 90' Кіран Тріпп'єр 90' Carvalho, Fabio
  • The most common result of matches between Liverpool FC and Newcastle United is 1-1. 7 matches have ended with this result.
  • During the last 28 meetings with Liverpool FC playing at home, Liverpool FC have won 22 times, there have been 5 draws while Newcastle United have won 1 times. The goal difference is 67-24 in favour of Liverpool FC.
  • During the last 55 meetings, Liverpool FC have won 32 times, there have been 12 draws while Newcastle United have won 11 times. The goal difference is 111-58 in favour of Liverpool FC.
  • Newcastle United's last away win against Liverpool FC was in 1994.
  • Last season Liverpool FC won both games against Newcastle United (3-1 at home and 1-0 away).
  • Liverpool FC haven't won in their last 4 games.
  • Newcastle United haven't lost in their last 7 games.
  • When playing at home, Liverpool FC have not lost to Newcastle United in their last 27 encounters.
  • Luis Diaz is Liverpool FC's top scorer with 3 goals. Callum Wilson has scored 2 times for Newcastle United.
  • A year ago, Liverpool FC were number 2 in the table with 10 points. Now they are number 9 with 5 points.
  • A year ago, Newcastle United were number 19 in the table with 1 points. Now they are number 7 with 6 points.
  • Liverpool FC have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • Liverpool FC wins 1st half in 44% of their matches, Newcastle United in 26% of their matches.
  • Liverpool FC wins 44% of halftimes, Newcastle United wins 26%.
  • The winner of their last meeting was Liverpool FC.
  • On their last meeting Liverpool FC won by 1 goals.
  • When Liverpool FC leads 1-0 at home, they win in 86% of their matches.
  • When Newcastle United leads 0-1 away, they win in 62% of their matches.
  • When Liverpool FC is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When Newcastle United is down 1-0 away, they win 13% of their matches.
  • In Premier League, Newcastle United has better performance than Liverpool FC.
  • Newcastle United's performance of the last 5 matches is better than Liverpool FC's.
  • Liverpool FC have lost just 0 of their last 5 games against Newcastle United (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Liverpool FC won 3, Newcastle United won 0, 2 draws.
  • Liverpool FC have lost just 0 of their last 5 Premier League games against Newcastle United.
  • Newcastle United have won just 0 of their last 5 Premier League games against Liverpool FC.
  • Liverpool FC scores 1.6 goals in a match against Newcastle United and Newcastle United scores 0.6 goals against Liverpool FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Liverpool FC and Newcastle United is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Liverpool FC and Newcastle United is 1.4.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Liverpool FC scores 2.5 goals when playing at home and Newcastle United scores 1.08 goals when playing away (on average).
  • Roberto Firmino has assisted the most goals for Liverpool FC with 3. Allan Saint-Maximin is Newcastle United's biggest assister (2).
  • Did you know that Liverpool FC scores 31% of their goals between the minutes 76-90?
Кубок Англії 2023/2024
90'
Кіран Тріпп'єр
ГООЛ! Carvalho, Fabio
90'
87'
Lascelles, Jamaal
84'
Almiron, Miguel
Вийшов: Anderson, Elliot
Джордан Хендерсон
Вийшов: Джеймс Мілнер
71'
Robertson, Andy
Вийшов: Tsimikas, Kostas
71'
Alexander-Arnold, Trent
Вийшов: Carvalho, Fabio
71'
64'
Александер Ісак
Вийшов: Wood, Chris
64'
Fraser, Ryan
Вийшов: Murphy, Jacob
ГООЛ! Роберто Фiрмiно
61'
38'
2
Дотиснув Ліверпуль. Гості після 60-ї хвилини підсіли фізично, завдяки чому мерсісайдці, не змінюючи плану на гру, змогли все ж таки вирвати перемогу.
Матч завершено!
90+8'
ГООООЛ! Забиває Ліверпуль і вириває перемогу! Нарешті кутовий приніс результат мерсісайдцям: після подачі м'яч заметушився у штрафній, але все ж таки Карвалью знайшов його і прошив Поупа.
90+3'
Поуп забрав до рук закидання Мілнера у штрафну.
90'
П'ять хвилин додав арбітр до другого тайму.
90'
І Тріпп'єр отримав жовту.
89'
Це був 12-й кутовий для Ліверпуля. В той же час у Ньюкасла їх 0.
89'
Елліот від кута поля подав в руки Поупу.
88'
Цімікас подав зі стандарту, але для Ліверпуля нічим це не завершилося.
88'
Жовта для Ласселса. Перше попередження у матчі.
84'
Андерсон замінив Альмірона.
81'
І знову Діас. Цього разу колумбієць пробив з центру штрафного після прострілу Салаха, але м'яч після невеличкого рикошету полетів у руки Поупу.
79'
Діас змістився з лівого флангу в центр і пробив з метірв 23-х - Поуп вирішив не ризикувати і вибив м'яч кулаками на кутовий.
76'
Зі своєї половини поля далеко запустив передачу Тріпп'єр, але Аліссон забрав м'яч до рук.
74'
Цімікас віддав передачу на Карвалью ліворуч, але Альмірон прекрасно відіграв у відборі.
71'
Три заміни від Клоппа: Робертсон, Хендерсон і Александр-Арнольд пішли, а Мілнер, Цімікас та Карвалью вийшли.
69'
Салах з Елліотом намагалися довести атаку з правого флангу в центр, але останній випустив м'яч за лицьову.
68'
7:0 за ударами в другому таймі.
64'
Подвійна заміна у Ньюкасла: Вуд і Мерфі поміняли Ісака і Фрейзера.
Три голи за два матчі у Боббі.
61'
ГООООЛ! Докували нарешті скелю мерсісайдці! Стандартна атака господарів, котра розпочалася з переводу м'яча на правий фланг на Салаха. Єгиптянин прострілив на Фірміно, котрий в дотик пробив у лівий кут.
60'
Елліот знайшов позицію для удару і пробив з метрів 15 - м'яч полетів низом у лівий кут, але голкіпер потягнув його.
57'
Поуп прочитав момент і вчасно вийшов з воріт, випередивши Салаха.
55'
Ісак відкрився під розрізну передачу, увійшов у штрафний майданчик, обіграв Гомеса і розстріляв ворота, проте арбітри все-таки зафіксували мінімальний офсайд.
53'
Робертсон пробив з добивання правою, але Віллок кинувся під м'яч і заблокував удар.
51'
Салах пройшов Таргетта на правому фланзі, після чого намагався віддати на Фірміно, але м'яч зажувався у метушні і зрештою сороки ним заволоділи повністю.
50'
Ліверпуль продовжує багато працювати з м'ячем.
47'
Спробував Салах перекинути голкіпера суперників, але перекинув і ворота.
Друга половина матчу стартувала!
У володінні м'яча перевагу має Ліверпуль, а ось у створенні моментів - Ньюкасл. Атакуючі спроби мерсісайдців були нівельовані сороками, але самі гості своїм моментом скористалися. Трохи розслаблено грають господарі, за що були покарані.
Перший тайм завершено!
45+3'
Трент отримав м‘яч у штрафному, після чого намагався пробити шведою, але влучив в Ласселса. М‘яко кажучи, не вийшло.
45+1'
Берн виніс на кутовий подачу Елліота з правого флангу.
45'
Чотири хвилини додано до першого тайму.
41'
Погано подав кутовий Робертсон. Перший ж захисник відразу вибив м‘яч.
Перший гол Ісака в АПЛ в дебютному матчі.
38'
ГОООЛ! Забиває Ньюкасл! Не зміг Ліверпуль відбитися від позиційної атаки. Лонгстафф отримав м‘яч після невдалого виносу Хендерсона, а потім прострілив на Ісака, котрий відкрив рахунок у матчі.
35'
Ох який момент втратив Ліверпуль! Елліот віддав пас вперед на Фірміно, той вивів сам на сам Діаса, котрий обіграв Поупа, але уже з гострого кута пробив вище воріт!
34'
Ще один стандарт заробили гості, але цього разу Таргетт виконував подачу - вийшло невдало.
28'
Тріпп‘єр виконав стандарт з точки неподалік від штрафного, перекинувши стінку. Аліссон забрав цей удар по центру до рук.
23'
Ось і Фірміно з‘явився на радарах. Щоправда, потрапив він у офсайд.
22'
Дуже бурхливо Енфілд підтримав Ліверпуль під час кутового. Але це не допомогло Тренту - він його виконав невдало.
21'
Двічі Діас розігнав атаки Ліверпуля, але пробити мерсісайдці так і не змогли.
18'
Ледь не проспали господарі гол у свої ворота. Фрейзер прийняв м‘яч у центрі поля і вирішив прямо звідти парашутом закинути за шию Аліссону (котрий сьогодні грає дуже високо). Круглий пролетів трохи вище поперечки.
17'
Поки багато пауз у грі, через що збивається темп. Явного лідера ще немає.
13'
Сороки розіграли стандарт, після чого Жоелінтон з лівого флангу навісив у руки Аліссону.
11'
Ньюкасл вибіг в контратаку 4:3, але все завершилося ударом Ісака на трибуни. Швед зібрав біля себе занадто багато опонентів
7'
Діас після пасу Роберстона намагався пробити з лівого кута штрафної, але Ласселс заблокував цю спробу.
5'
Поуп несподівано присів на газон, але після допомоги лікарів все-таки він зможе продовжити гру. Зіткнень з голкіпером Ньюкасла не було.
3'
Діас прострілив на Салаха, але той не дотягнувся до м‘яча, щоб завдати удару.
Матч розпочався!
Запасні гостей: Дарлоу, Андерсон, Ботман, Вуд, Льюїс, Манкільйо, Мерфі, Рітчі, Шер.
Стартовий склад Ньюкасла: Поуп - Тріпп‘єр, Ласселс, Берн, Таргетт - Віллок, Лонгстофф, Фрейзер - Альмірон, Ісак, Жоелінтон.
Запасні господарів: Адріан, Девіс, Джонс, Карвалью, Матіп, Мілнер, Філліпс, Цімікас, Байчетич.
Стартовий склад Ліверпуля: Аліссон - Трент, Гомес, ван Дейк, Робертсон - Елліот, Фабінью, Хендерсон - Салах, Фірміно, Діас.
Стали відомі склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу п‘ятого туру АПЛ, в якому Ліверпуль прийме Ньюкасл.