Барселона - Вальядолід онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Іспанії - 28 серпня 2022, 20:30 - Камп Ноу
Головний суддя: Рикардо Де Бургос Бенгоэчеа
Барселона
4 - 0
Вальядолид
24' Роберт Левандовскі 43' Pedri 45' Monchu
46' Aguado, Alvaro Вийшов: Роке Меса 46' Monchu Вийшов: Оскар Плано 61' Sanchez, Ivan Вийшов: Villa, Toni 61' Guardiola, Sergi Вийшов: Серхіо Леон 61' Gavi Вийшов: De Jong, Frenkie 61' Araujo, Ronald Вийшов: Серхi Роберто 61' Raphinha Вийшов: Fati, Ansu 65' Роберт Левандовскі 76' Anuar 76' Серхiо Бускетс Вийшов: Kessie, Franck 78' Sanchez, Javi 79' Кiке 82' Усман Дембеле Вийшов: Torres, Ferran 90' Серхi Роберто
  • The most common result of matches between FC Barcelona and Real Valladolid is 1-0. 7 matches have ended with this result.
  • During the last 19 meetings with FC Barcelona playing at home, FC Barcelona have won 15 times, there have been 3 draws while Real Valladolid have won 1 times. The goal difference is 55-11 in favour of FC Barcelona.
  • During the last 38 meetings, FC Barcelona have won 29 times, there have been 5 draws while Real Valladolid have won 4 times. The goal difference is 90-26 in favour of FC Barcelona.
  • Real Valladolid's last away win against FC Barcelona was in 1997.
  • FC Barcelona haven't lost in their last 10 games.
  • Real Valladolid have lost none of their last 11 away matches.
  • Real Valladolid haven't won any of their last 6 games against FC Barcelona.
  • When playing at home, FC Barcelona have not lost to Real Valladolid in their last 14 encounters.
  • FC Barcelona have kept a clean sheet in 3 matches in a row.
  • FC Barcelona wins 1st half in 35% of their matches, Real Valladolid in 39% of their matches.
  • FC Barcelona wins 35% of halftimes, Real Valladolid wins 39%.
  • The winner of their last meeting was FC Barcelona.
  • On their last meeting FC Barcelona won by 1 goals.
  • When FC Barcelona leads 1-0 at home, they win in 78% of their matches.
  • When Real Valladolid leads 0-1 away, they win in 87% of their matches.
  • When FC Barcelona is down 0-1 home, they win 15% of their matches.
  • When Real Valladolid is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • FC Barcelona's performance of the last 5 matches is better than Real Valladolid's.
  • FC Barcelona have lost just 0 of their last 5 games against Real Valladolid (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Barcelona won 5, Real Valladolid won 0, 0 draws.
  • FC Barcelona have lost just 0 of their last 5 LaLiga games against Real Valladolid.
  • Real Valladolid have won just 0 of their last 5 LaLiga games against FC Barcelona.
  • FC Barcelona scores 2.2 goals in a match against Real Valladolid and Real Valladolid scores 0.2 goals against FC Barcelona (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Barcelona and Real Valladolid is 2.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Barcelona and Real Valladolid is 1.6.
  • Both teams haven't won their last match in LaLiga.
  • FC Barcelona scores 1.7 goals when playing at home and Real Valladolid scores 1.41 goals when playing away (on average).
ГООЛ! Серхi Роберто
90'
Усман Дембеле
Вийшов: Torres, Ferran
82'
79'
Кiке
78'
Sanchez, Javi
76'
Anuar
Серхiо Бускетс
Вийшов: Kessie, Franck
76'
ГООЛ! Роберт Левандовскі
65'
61'
Sanchez, Ivan
Вийшов: Villa, Toni
61'
Guardiola, Sergi
Вийшов: Серхіо Леон
Gavi
Вийшов: De Jong, Frenkie
61'
Araujo, Ronald
Вийшов: Серхi Роберто
61'
Raphinha
Вийшов: Fati, Ansu
61'
46'
Aguado, Alvaro
Вийшов: Роке Меса
46'
Monchu
Вийшов: Оскар Плано
45'
Monchu
ГООЛ! Pedri
43'
24'
3
В другому таймі підопічні Хаві не намагалися створити щось особливе. Їм було б достатньо зіграти на утримання рахунку, проте Левандовскі та Роберто вирішили подвоїти цифри на табло. Як результат - розгромна перемога!
90+4'
А ось і все! Лунає фінальний свисток. Каталонці перемагають з рахунком 4:0.
90+2'
Четвертий гол Барси! Серхі Роберто зіграв на добиванні в штрафному майданчику, відправивши м'яч у сітку низом по центру воріт.
90'
Три хвилини додано до основного часу матчу.
86'
Оскар Плано отримав м'яч після розіграшу стандарту та різко пробив з межі штрафного. Круглий пролетів значно вище воріт.
83'
Хаві вирішив замінити Усмана Дембеле. Замість нього на поле виходить Ферран Торрес.
80'
Одразу і для Кіке попередження. Гравець з незрозумілої причини почав сперечатися з арбітром.
78'
Гірчичник для Хав'єра Санчеса. Захисник грубо грав проти Ансумане Фаті.
76'
Ще одну заміну робить тренер каталонців. Серхіо Бускетс йде відпочивати - замість нього зіграє Кессі.
73'
Фаті отримав класний пас з глибини за 10 метрів від воріт, але не зміг скористатися своєю можливістю - захист блокує.
69'
Після потужного удару, якого з межі штрафного завдав Роке Меса, м'яч летів у правий нижній кут воріт, але Марк-Андре тер Штеген здійснив сейв.
65'
Левандовскіііі! П'яткою забиває поляк! Роберт отримує пас від Дембеле на межі штрафного, обробляє м'яч та закочує його в дальній кут, пошивши в дурні захисника та голкіпера!
61'
Дві заміни від Хаві. Серхі Роберто та Ансумане Фаті виходять на поле замість Араухо та Рафіньї.
57'
Барселона спокійно контролює гру. Футболісти утримують м'яч, обмінюючись передачами в один-два дотики. Суперники пресингують.
53'
Жуль Кунде змарнував чудову нагоду, невдало виконавши останній пас у штрафний майданчик, який заблокували захисники. Барселона отримує право на кутовий.
49'
Рафінья спробував пробити з-за меж штрафного майданчика. Його удар заблоковано захисником, а м'яч вийшов на кутовий.
46'
Свисток судді сповіщує про початок другої половини зустрічі!
В першій 45-хвилинці Барселона стовідстоково домінувала та створювала момент за моментом. Однак, забивати вдавалося далеко не щоразу. Разом з цим, каталонці вже мають комфортну перевагу.
45+5'
Завершується нарешті перший тайм матчу! Барселона поки що перемагає з рахунком 2:0.
45+2'
Після подачі зі штрафного для Вальядоліду Гарсія ледь не зрізав круглого у власні ворота. Обійшлося цього разу.
45'
Цілі чотири хвилини додає рефері до основного часу першого тайму.
42'
Другий м'яч Барси! Це Педрі! Пас на нього послідував з флангу, а молодий іспанець виграв боротьбу за ігровий снаряд і пробив прямо в правий кут воріт!
38'
І знову цей Дембеле! М'яч летів у лівий нижній кут воріт після удару француза, але голкіпер видав дивовижний сейв.
34'
Непогана спроба пробити головою після кутового від Дембеле, але захисник опиняється на м'ячі секундою раніше.
29'
Тепер Рафінья вже не віддає, а б'є сам. Удар з правого кута карного майданчика виявися не зовсім точним.
25'
Левандовськииииий! Роберт забиває деб'ютний м'яч за Барсу! Рафінья вирізав шикарний пас з правого флангу, а поляк ледь дотягнувся до м'яча, щоб замкнути його у ворота.
22'
Знову Дембеле! Тепер він отримав точний пас низом і відразу пробив по воротах. Влучив у хрестовину француз!
19'
Усман Дембеле виконав класну передачу з межі штрафного майданчика, але один із захисників в останню мить встиг на неї зреагувати.
16'
Гаві сильно пробив по воротах, але удар блокується захисником. Тепер Барселона отримує право на кутовий.
12'
Левандовський! Як зараз не забив Роберт?? Поляк замикав подачу з правого флангу, але влучив у стійку. Від неї - рикошет в голкіпера, а вже від нього - далі в поле.
8'
Барселона класно подавала кутовий, але Рафінья трохи не дотягнувся до м'яча головою.
5'
Педрі намагався пробити в дотик після відскоку від захисника в центрі поля. М'яч іде значно вище воріт Вальядоліда.
1'
Лунає стартовий свисток! Матч щойно розпочався!
Вже відомі склади команд. Барселона: Тер Штеген, Бальде, Гарсія, Кунде, Араухо, Педрі, Бускетс, Гаві, Рафінья, Левандовський, Дембеле. Вальядолід: Мачін, Ескудеро, Санчес, Фернандес, Перес, Кіке, Мончу, Агуадо, Ануар, Гвардіола, Санчес.
Доброго вечора, шановні читачі! Пропонуємо вашій увазі текстову трансляцію матчу Ла Ліги Барселона - Реал Вальядолід.