Прем'єр-ліга - 23 серпня 2022, 17:00 - Колос
Головний суддя: Иванов, Юрий
Ковалевка
1 - 0
Кривой Рог
36' Роман Гончаренко
46' Андрій Понєдєльнік 46' Ustymenko, Denys Вийшов: Олексій Хобленко 51' Євген Волинець 63' Євген Банада 65' Євген Банада 66' Олег Ільїн 70' Popov, Kiril Вийшов: Володимир Лисенко 70' Семенов Дмитро 74' Voloshyn, Nazar Вийшов: Роман Дебелко 79' Роман Гончаренко 79' Олег Ільїн Вийшов: Євген Смірний 80' Myakushko, Sergiy 83' Milko, Vadym 86' Zolotov, Nikolay Alexandrovich 88' Євген Новак 88' Віталій Вернидуб
  • Kolos Kovalivka have a winning streak of 3 matches.
  • Kolos Kovalivka haven't lost in their last 5 games.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih haven't lost in their last 10 games.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih have a winning streak of 4 matches away from home.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih have lost none of their last 7 away matches.
  • Kolos Kovalivka have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • Kolos Kovalivka wins 1st half in 13% of their matches, FC Kryvbas Kriviy Rih in 33% of their matches.
  • Kolos Kovalivka wins 13% of halftimes, FC Kryvbas Kriviy Rih wins 33%.
  • When Kolos Kovalivka leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When FC Kryvbas Kriviy Rih leads 0-1 away, they win in 75% of their matches.
  • When Kolos Kovalivka is down 0-1 home, they win 20% of their matches.
  • When FC Kryvbas Kriviy Rih is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • Kolos Kovalivka's performance of the last 5 matches is better than FC Kryvbas Kriviy Rih's.
  • Kolos Kovalivka scores 1 goals when playing at home and FC Kryvbas Kriviy Rih scores 1.62 goals when playing away (on average).
Євген Новак
88'
88'
Віталій Вернидуб
Zolotov, Nikolay Alexandrovich
86'
Milko, Vadym
83'
Myakushko, Sergiy
80'
Роман Гончаренко
79'
Олег Ільїн
Вийшов: Євген Смірний
79'
74'
Voloshyn, Nazar
Вийшов: Роман Дебелко
Popov, Kiril
Вийшов: Володимир Лисенко
70'
70'
Семенов Дмитро
Олег Ільїн
66'
65'
Євген Банада
63'
Євген Волинець
51'
46'
Андрій Понєдєльнік
46'
Ustymenko, Denys
Вийшов: Олексій Хобленко
ГООЛ! Роман Гончаренко
36'
1
У другому таймі було набагато більше боротьби, ніж у першому. Команди грубо зустрічали суперників, через що заробили дуже багато попереджень. Кривбас лише під кінець тайму створив хоч якісь моменти, але зрівняти рахунок так і не зміг.
Матч завершено! Колос перемагає Кривбас!
90+4'
Хобленко дістався до м'яча під час подачі від кута поля і все-таки пробив, але вийшло завдати удару лише шипами. Круглий пострибав повз ворота.
90'
Чотири хвилини додав арбітр до другого тайму.
88'
І ще по жовтій отримали Віталій Вернидуб (Кривбас) та Новак (Колос). Перший - за фол, другий - за затримку часу.
Цікаво, що Юрій Вернидуб не покинув межі поля і все ще свариться з арбітрами..
86'
За відсутності Волошина на полі стандарт Кривбасу виконав Хомченовський. Подача метрів з 40-ка пішла просто в руки Волинцю.
86'
Тепер жовта для Золотого (Колос). Під колір прізвища.
84'
Нарешті криворіжці завдали удару після подачі від кутового: Хобленко сильно пробив головою, проте Волинець намертво забрав м'яч до рук.
83'
І ще одна жовта. Цього разу для Мілька за грубу гру проти Дебелка.
81'
Друга жовта
Договорився Юрій Вернидуб. Друга жовта для наставника Кривбасу.
79'
Ще дві заміни від Колоса: Смирний та Ісаєнко поміняли Ільїна і М'якушка.
79'
Жовта для Гончаренка (Колос): буквально стрибнув в ноги опоненту.
77'
І відразу в небезпечному моменті взяв участь Дебелко. Удар Корабліна з-за меж штрафного був заблокований, але після рикошету круглий снаряд все одно полетів у напрямку воріт. Роман перший був на м'ячі і намагався перекинути його через голкіпера, але Волинець ціною ушкодження парирував цей удар.
74'
Дебелко замінив Волошина (Кривбас).
71'
Після подачі Болбата (Колос) від кутового Оріховський ледь зачепив м'яч, після чого виникла метушня у штрафному Кривбасу. У підсумку круглий снаряд знову полетів у напрямку Оріховського і він в боротьбі сфолив.
70'
Семенов (Кривбас) побачив перед собою жовте світло.
70'
Лисенко поміняв Попова (Колос).
69'
Хомченовський (Кривбас) перевів м'яч на лівий фланг, там Волошин ледь дістав круглого біля бокової лінії, прокинув його, але в подальшій боротьбі сфолив у атаці.
66'
І для Ільїна (Колос) жовта.
65'
Кораблін замінив Банаду (Кривбас).
64'
І тренер криворіжців Юрій Вернидуб отримав жовту карточку за надто емоційні висловлювання проти арбітра.
63'
Жовта для Банади за надто високу гру ногою.
62'
І знову не надто вдало виконав стандарт Волошин: м'яч не перелетів першого ж гравця коваліввців після стінки.
57'
Без небезпеки завершився кутовий Кривбасу.
53'
Хомченовський (Кривбас) пробив з метрів 20-ти по центру воріт, але Волинець відбив удар, а потім забрав м'яч до рук.
51'
Волинець (Колос) отримав жовту карточку за затримку часу. Трохи ранувато.
50'
Попов (Колос) після подачі кутового пробив головою повз праву стійку.
46'
Дві заміни зробив Юрій Вернидуб у перерві: Хобленко та Шевченко замінили Устименко та Понєдєльніка.
Другий тайм розпочався!
Команди по-черзі проводять атаки, майже не граючи в центрі поля. Більшість наступів проводять флангами - саме від таких атак виникали небезпечні моменти. Після голу обидва колктиви заспокоїлися і дограли тайм до кінця без загострень.
Перерва у матчі!
45'
Дві хвилини додав арбітр до першого тайму.
42'
Татарков ненавмисне грубо зустрів Мякушка. Після меддопомоги Сергій продовжив гру.
38'
Волошин (Кривбас) невдало подав зі стандарту з лівого флангу - м'яч відразу було вибито ковалівцями з небезпечної зони.
Сьомий матч поспіль забиває Колос в УПЛ. Рекорд команди оновлено!
Дебютний гол для Гончаренка за Колос в першому ж матчі в команді. Також це його перший м'яч в УПЛ.
36'
ГОООЛ! Колос відкриває рахунок! Мякушко підібрав м'яч у лівій частині штрафного майдачника після навісу ковалівців зі стандарту, подав, після чого Новак ударом головою поцілив у стійку. Круглий снаряд відскочив до Гончаренка, котрий в дотик пробив в порожній лівий кут воріт.
35'
Попов пішов в пресинг Сарнавського, і той був змушений під тиском вибивати м'яч в аут.
33'
Після навісу Татаркова (Кривбас) з правого флангу Устименко головою ледь зачепив м'яч, але все одно круглий покинув межі поля.
30'
Болбат спробував з лівого флангу розрізати оборону криворіжців пасом на Попова, але той не встиг до м'яча.
28'
Мякушко (Колос) проривався лівим флангом, але Вернидуб у прекрасному підкаті зупинив його.
23'
Намагався пробити Зотько (Кривбас) вже цього разу по чужих воротах після навісу зі стандарту, але ні удару, ні скидання не вийшло. М'яч покинув поле за лицьову лінію.
18'
А тепер Зотько віддав не надто вдалу передачу на партнера, через що Семенов повинен був грубо фолити проти Попова. Без жовтої і без травми.
15'
Ох який міг вийти красивий автогол! Ковалівці подали стандарт, але саме захисник криворіжців Зотько, намагаючись вибити, пробив головою у праву дев'ятку своїх воріт. Сарнавський у прекрасному стрибку витягнув!
14'
Устименко (Кривбас) прийняв м'яч на підступах до штрафного, розвернувся і відразу ж пробив лівою - вийшло вище воріт.
14'
Татарков (Кривбас) виконав високу навісну передачу у чужий штрафний, але м'яч забрав до рук Волинець.
10'
Непоганий розрізний пас видав Мякушко (Колос) на хід Ільїну в штрафний майданчик, але Олег трохии не встиг до м'яча.
6'
Після подачі Волошина (Кривбас) від кута поля Банада пробив головою: м'яч від газону полетів вище воріт.
4'
Подача ковалівців від кутового з лівого флангу полетіла на дальню стійку, але все ж таки м'яч після кількох дотиків гравців Колоса вийшов за лицьову.
3'
Закидання правим флангом на Попова (Колос), але не встиг він за передачею.
Матч розпочався!
Хвилина мовчання перед матчем на честь загиблих українців у війні росії проти України...
Для оновленого Кривбасу це буде дебют в УПЛ. Востаннє команда з Кривого Рогу грала у найвищому дивізіоні ще дев'ять сезонів тому.
Запасні криворіжців: Кліщук, Хома, Рябов, Попчук, Шевченко, Дебелко, Кораблін, Хобленко.
Стартовий склад Кривбасу: Сарнавський, Вернидуб, Зотько, Татарков, Якімець, Банада, Волошин, Хомченовський, Понєдєльнік, Семенов, Устименко.
Запасні ковалівців: Фесюн, Зозуля, Ставичний, Кузик, Задоя, Соловйов, Смирний, Ісаєнко, Лисенко.
Стартовий склад Колоса: Волинець, Золотов, Новак, Гончаренко, Чорноморець, Мілько, Оріховський, Болбат, Ільїн, Мякушко, Попов.
Стали відомі склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову пряму трансляцію матчу першого туру УПЛ, в якому ковалівський Колос зіграє з криворізьким Кривбасом.