Металіст 1925 - Чорноморець онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 27 серпня 2022, 15:00 - Олимпийский
Головний суддя: Арановский, Евгений
Харьков
0 - 0
51' James, Manjrekar 72' Іван Бобко Вийшов: Орест Кузик 78' Дмитро Юсов Вийшов: Shtogrin, Andriy 78' Bragaru, Maksym Вийшов: Fili, Realdo 80' Shershen, Mykhaylo Вийшов: Kapinus, Dmytro 80' Андрій Борячук Вийшов: Дмитро Кравченко 80' Андрій Ременюк Вийшов: Dmytrenko, Vladyslav 85' Plaksa, Rodion Вийшов: Олександр Гладкий
Цікаві факти
  • During the last 6 meetings, FC Metalist 1925 Kharkiv have won 1 times, there have been 2 draws while FC Chernomorets Odessa have won 3 times.
  • Last season's matches: 3-2 (FC Metalist 1925 Kharkiv at home) and 2-1 (FC Chernomorets Odessa at home).
  • FC Metalist 1925 Kharkiv have lost 7 matches in a row.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv have a losing streak of 3 matches at home.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv have conceded a goal in each of their last 7 matches.
  • FC Chernomorets Odessa have conceded a goal in each of their last 9 matches.
  • FC Chernomorets Odessa have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv wins 1st half in 12% of their matches, FC Chernomorets Odessa in 26% of their matches.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv wins 12% of halftimes, FC Chernomorets Odessa wins 26%.
  • The winner of their last meeting was FC Chernomorets Odessa.
  • On their last meeting FC Chernomorets Odessa won by 1 goals.
  • When FC Metalist 1925 Kharkiv leads 1-0 at home, they win in 50% of their matches.
  • When FC Chernomorets Odessa leads 0-1 away, they win in 33% of their matches.
  • When FC Metalist 1925 Kharkiv is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When FC Chernomorets Odessa is down 1-0 away, they win 20% of their matches.
  • In Premier League, FC Chernomorets Odessa has better performance than FC Metalist 1925 Kharkiv.
  • FC Chernomorets Odessa's performance of the last 5 matches is better than FC Metalist 1925 Kharkiv's.
  • FC Chernomorets Odessa have lost just 1 of their last 5 games against FC Metalist 1925 Kharkiv (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Metalist 1925 Kharkiv won 1, FC Chernomorets Odessa won 3, 1 draws.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv scores 0.8 goals in a match against FC Chernomorets Odessa and FC Chernomorets Odessa scores 1.4 goals against FC Metalist 1925 Kharkiv (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Metalist 1925 Kharkiv and FC Chernomorets Odessa is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Metalist 1925 Kharkiv and FC Chernomorets Odessa is 1.2.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv scores 1.29 goals when playing at home and FC Chernomorets Odessa scores 1.56 goals when playing away (on average).
  • FC Metalist 1925 Kharkiv haven't won in their last 8 games.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Both teams didn't score on their last match.
Кубок України 2023/2024
85'
Plaksa, Rodion
Вийшов: Олександр Гладкий
Shershen, Mykhaylo
Вийшов: Kapinus, Dmytro
80'
Андрій Борячук
Вийшов: Дмитро Кравченко
80'
Андрій Ременюк
Вийшов: Dmytrenko, Vladyslav
80'
78'
Дмитро Юсов
Вийшов: Shtogrin, Andriy
78'
Bragaru, Maksym
Вийшов: Fili, Realdo
72'
Іван Бобко
Вийшов: Орест Кузик
51'
1
Візуально здається, що Чорноморець був ближчим до перемоги, але найкращий момент матчу отримав Габелок при виконанні пенальті. Загалом нічию можна вважати справедливим результатом: обидвом колективам потрібно працювати над атакою.
90+4'
Від цієї атаки Металіст 1925 відбився. Нульова нічия на НСК Олімпійський.
90+4'
Пауза у грі. Капінус отримав пошкодження і тимчасово змушений залишити поле. Час, що додав рефері, вже минув. Можливо, у команд ще буде можливість на одну атаку.
90+1'
Три хвилини додано.
90+1'
Політило б'є сильно, але дуже високо.
88'
Продовжує Одеса тиснути, але терпить Металіст 1925 та не дає щось створити біля своїх воріт.
85'
Плакса поступається місцем на полі Гладкому.
82'
Кутовий
Металіст 1925 відбився від кутового, але підбирання було за гостями. Кузик завершив цю атаку ударом з лінії штрафного дуже неточно.
79'
Одразу трьох гравців міняє тренерський штаб господарів. Капінус, Кравченко та Дмитренко мають освіжити гру. Шершень, Борячук та Ременюк спостерігатимуть за останніми хвилинами із лави запасних.
78'
Іще дві заміни від "моряків". Штогрін та Філі міняють Юсова та Брагару.
74'
Небезпечно біля воріт М1925! Простріл з лівого флангу до воротарського харків'ян, Брагару не зміг дотягнутися до м'яча.
72'
Бобко залишає поле. Кузик виходить замість нього.
68'
Стандарт для "моряків" із району правого кута штрафного. Подача від Політила вийшла не найкращою, Рудавський відправив м'яча на кутовий.
65'
Ух! Непоганий удар від Політила метрів з 25-ти між двох гравців Металіста 1925, але по центру та й Мозіль зреагував.
63'
Тепер рука була у гравців харків'ян у їхньому штрафному, але Арановський на цей епізод не відреагував, тому що вона була притиснута до тіла.
59'
Трішки затихла гра після пенальті. Схоже, командам потрібно усвідомити, що відбулося.
56'
Юсов замикав подачу з лівого краю у верховій боротьбі, але відправив м'яча з меж воротарської над воротами.
54'
Незабитий пенальті
Габелок не забиває Непогодову! Кеп М1925 бив під праву стійку, але вгадав голкіпер та перевів на кутовий!
53'
Небезпечний момент
Пенальті у ворота Чорноморця! М'яч влучив у руку Манджрекар після прострілу з лівого краю майже на краю штрафного!
52'
Борячук з цього штрафного низом пробив у стінку.
51'
Силовий прийом від Манджрекар у тулуб Безуглого. Це дуже небезпечний стандарт для М1925 з напівкола штрафного.
51'
Кутовий
Впоралися гості із кутовим, але були проблеми з підбиранням, тому гра продовжувалася біля штрафного Чорноморця.
50'
Ух! Після подачі з глибини Манджрекар головою ледь не переправив м'яч у власні ворота, але перевів на кутовий.
48'
Габелок метрів з 23-х шукав удачу, але лише додав роботи боллбоям.
46'
Другий тайм стартував. Схоже, обидва наставники замін у перерві не проводили.
Якби після першого тайму рахунок на табло був 0:1, я б не сказав, що результат не заслужений. Чорноморець втягувався у гру першу чверть години, але потім повністю володів ініціативою, створював небезпеку та загрожував воротам Мозіля. Підвела реалізація. На другий тайм гостям потрібно вийти сконцентрованішими, щоб нарешті забити. А от господарям необхідно в першу чергу розібратись, як відсунути гру хоча б до центру поля.
45+1'
До свистка на перерву одесити ще встигли заробити один кутовий, але господарі знову відбилися. Йдемо відпочивати.
45'
У Плакси був шанс розстрілювати Мозіля, проте для цього потрібно було обобити та зупинити м'яч у штрафному суперника - "моряку" це не вдалося.
42'
Продовжує Чорноморець атакувати, але Металіст 1925 поки тримається, хоча й сам середину поля майже не переходить.
38'
Кутовий
Єрмаков замикав повторний навіс від кутового прапорця, але навіть у бік воріт не поцілив.
37'
Кутовий
Кутовий для одеситів. Оборона М1925 на другому поверсі знову відіграла надійно і під час цієї подачі, і під час повторної. Але буде ще один кутовий.
36'
Щільний постріл Брагару з середньої дистанції - Мозіль парирує! А добити виявилося нікому.
31'
Відповідь Металіста 1925! Борячук з-за меж штрафного здорово бив на середній висоті, Непогодов парирував ліворуч від воріт, Русин першим м'яча підібрав і з розвороту чи то прострілював, чи то бив з гострого кута, але м'яч прокотився вздовж лінії воріт та ніхто з його партнерів не замкнув.
28'
Продовжує Чорноморець тиснути. Але в останні хвилини харків'янам вдалося хоча б трохи відсунути гру від своїх воріт. Побачили ми тільки що крос з правого флангу до штрафного Мозіля, одначе голкіпер із криком "Я" м'яч до рук впевнено забрав.
25'
Брагару з лівого краю штрафного з-під захисника стріляв низом – Мозіль зреагував на непростий удар. Підтискають гості.
22'
Кутовий
Відбилися господарі і від кутового, і від атаки другим темпом.
21'
Класно Політило розрізав оборону Металіста 1925, підключивши на лівому краю Селіна. Простріл від захисника – гравці М1925 вибивають на кутовий.
19'
Ременюк біля протилежних воріт ледь не вискочив віч-на-віч: випередили вінгера центрбеки Чорноморця, які миттю раніше самі ж створили гостроту біля володінь Непогодова.
18'
Юсов намагався загострити лівим флангом, але надто сильно собі прокинув по бровці.
15'
Кутовий
У попередньому епізоді арбітри десь побачили рикошет. Але кутовий "морякам" нічого не приніс: Металіст 1925 відбився.
14'
Уууухх! Навумець став автором першого моменту у матчі! Владислав прийняв м'яч у районі правого кута штрафного майданчика, розгойдав захисника і закручував під дальню стійку, але снаряд від штанги пішов за межі поля!
12'
Тепер уже час тримати м'яч Чорноморця. Але також без гостроти. Мозіль поки що спостерігає за футболом збоку.
9'
Кутовий
Харків'яни заробили кутовий, але подача вийшла не дуже. Шершень на далекому фланзі підібрав м'яч, знову закинув у штрафний майданчик, Непогодов кулаками вибив.
7'
Багато м'ячем володіють номінальні господарі, але Непогодова поки що не турбують.
4'
Поки гра йде між штрафними майданчиками. Жодна з команд ще не загрожувала воротам.
1'
Матч розпочався! Новачок Металіста 1925, Борячук, зробив перший дотик до м'яча.
Чорноморець (запас): Паст, Варакута, Суханов, Гладкий, Реалдо, Кравченко, Кузик, Штогрін, Войтіховський, Литвиненко, Романов.
Чорноморець (старт): Непогодов, Селін, Манджрекар, Єрмаков, Салюк, Політило, Плакса, Бобко, Брагару, Наумець, Юсов.
Металіст 1925 (старт): Мозіль, Шершень, Безуглий, Курило, Рудавський, Мартинюк, Русин, Габелок (к), Бичек, Ременюк, Борячук
Металіст 1925 (запас): Сидоренко, Потімков І., Капінус, Коваленко І., Жичиков, Потімков Ю., Дмитренко, Кравченко, Вендел, Дудік, Пономар, Зубков