Інгулець - ФК Минай онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 12 вересня 2022, 15:00 - Стадион Ингулец
Головний суддя: Romanyuk, Anastasiya
Петрово
1 - 2
Минай
18' Tverdokhlib, Yegor 43' Владислав Клименко
46' Владислав Клименко Вийшов: Bliznichenko, Viktor 46' Андрій Коробенко Вийшов: Олександр Козак 60' Khakhlov, Oleksiy 66' Володимир Одарюк 68' Артем Сітало 69' Vyshnevskyi, Oleg 77' Іван Трубочкін 80' Vorobchak, Nazariy 88' Bandura, Oleksandr 90' Khakhlov, Oleksiy Вийшов: Kemkin, Oleksandr 90' Олександр Козак 90' Bliznichenko, Viktor
  • The most common result of matches between FC Ingulets Petrove and FC Minaj is 1-1. 4 matches have ended with this result.
  • During the last 6 meetings, FC Ingulets Petrove have won 1 times, there have been 5 draws while FC Minaj have won 0 times.
  • FC Minaj haven't won in their last 20 games.
  • FC Minaj have lost 4 away matches in a row.
  • FC Minaj haven't won any of their last 25 away matches.
  • FC Ingulets Petrove have conceded a goal in each of their last 8 matches.
  • FC Minaj have conceded a goal in each of their last 10 matches.
  • FC Ingulets Petrove wins 1st half in 14% of their matches, FC Minaj in 20% of their matches.
  • FC Ingulets Petrove wins 14% of halftimes, FC Minaj wins 20%.
  • Their last meeting was a draw. (2-2)
  • When FC Ingulets Petrove leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When FC Minaj leads 0-1 away, they win in 0% of their matches.
  • When FC Ingulets Petrove is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When FC Minaj is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In Premier League, FC Ingulets Petrove has better performance than FC Minaj.
  • FC Ingulets Petrove's performance of the last 5 matches is better than FC Minaj's.
  • In the last 5 meetings FC Ingulets Petrove won 1, FC Minaj won 1, 3 draws.
  • FC Ingulets Petrove have lost just 0 of their last 3 Premier League games against FC Minaj.
  • FC Minaj have won just 0 of their last 3 Premier League games against FC Ingulets Petrove.
  • FC Ingulets Petrove scores 1.2 goals in a match against FC Minaj and FC Minaj scores 1 goals against FC Ingulets Petrove (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Ingulets Petrove and FC Minaj is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Ingulets Petrove and FC Minaj is 1.6.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • FC Ingulets Petrove scores 0.5 goals when playing at home and FC Minaj scores 0.75 goals when playing away (on average).
Останні матчі - ФК Минай
90'
Khakhlov, Oleksiy
Вийшов: Kemkin, Oleksandr
ГООЛ! Олександр Козак
90'
Bliznichenko, Viktor
90'
88'
Bandura, Oleksandr
80'
Vorobchak, Nazariy
77'
Іван Трубочкін
69'
Vyshnevskyi, Oleg
Артем Сітало
68'
Володимир Одарюк
66'
60'
Khakhlov, Oleksiy ГООЛ!
Владислав Клименко
Вийшов: Bliznichenko, Viktor
46'
Андрій Коробенко
Вийшов: Олександр Козак
46'
43'
18'
1
В другому таймі сценарій майже не змінився, якщо порівнювати з першим. Хіба трохи більше переваги було саме в Інгульця, щоправда в Миная краще стали виходити контратаки, власне і завдяки якій був забитий другий гол. Кінець матчу видався гарячим, але це все одно не допомогло господарям уникнути поразки.
Матч завершено! Минай вперше в історії перемагає в гостьовому матчі УПЛ!
94'
Жовта для Блізніченка.
90+1'
Гоооол! Все-таки зменшує різницю в рахунку Інгулець! Потужним ударом зі стандарту Козак прошив усіх у штрафному - м‘яч від спини Марусича влетів у ворота.
90'
П‘ять хвилин додав голкіпер до другого тайму.
90'
Шаран випустив запасного голкіпера Кемкіна замість польового гравця Хахльова.
89'
Червона картка
Вилучення у Миная! Бандура вибіг на перехоплення, але зіграв рукою за своєю штрафною!
88'
Колесник пролетів лівим флангом і пробив у правий дальній кут - голкіпер потягнув! Добивання у Твердохліба не вийшло, адже м‘яч просто влучив йому у коліно і вилетів за лицьову.
83'
Могли відквитати один гол господарі! Дуже добре приклався до м‘яча Ченбай, але Бандура витягнув цей удар з-під поперечки.
80'
Рогозинський замінив Воробчака.
77'
Жовта для Трубочкіна.
75'
Сітало не зміг підлаштуватися під удар з дуже хорошої позиції після прострілу з флангу. Не іде сьогодні нападнику.
69'
Колесник замінив Вишневського.
68'
Жовта для Сітало за симуляцію. Знову після єдиноборства з Нємчаніновим гравці Інгульця отримали попередження через намальований пенальті.
65'
Атакує Інгулець. Сильно тиснуть господарі на ворота суперників.
Хахльов за цей матч записав до свого активу стільки ж результативних дій, як за увесь минулий сезон (дві).
62'
Селезньов розминається. Можна виходити на поле!
60'
Гоооол! Минай подвоює перевагу! Гончар пробіг правим флангом, прострілив в центр, а Хахльов в дотик переправив м‘яч повз ворота. Не встиг голкіпер господарів Паламарчук на перехоплення.
59'
Бандура забрав до рук навіс Козака з правого флангу.
56'
Тікав в контратаку Минай: Воробчак намагався прострілити з правого флангу на хід Кулієву, проте вийшло неточно.
54'
Хотіли хитро розіграти господарі стандарт, але не вдалося. Після передачі низом Сітало занадто сильно ппрокинув собі на хід у штрафний, через що пробити не вдалося - круглий був вибитий.
49'
Тайм розпочався з контролю м‘яча гравцями Миная.
46'
Дві заміни провів Інгулець у перерві: Козак і Близніченко поміняли Коробенка і Клименка.
Другий тайм розпочався!
Мало гри в центрі поля, але і ударів небагато. На старті зустрічі більше атакував Минай, а після відкриття рахунку м‘яч перейшов до ніг господарів. Щоправда, це їм не допомогло створити щось більше, ніж позиційні атаки на великій відстані від воріт.
Перший тайм завершено! Принаймні, так подумала Setanta і вимкнула трансляцію зустрічі.
43'
Жовта для Клименка за симуляцію. Намагався намалювати пенальті.
39'
Досить перспективна довга передача з глибини поля йшла на Сітала, але той опинився в офсайді.
35'
1:2 по ударах на даний момент.
34'
Перестарався Хахльов: гравець Миная зі штрафного з правого флангу подав за лицьову.
32'
А Бандура може і жонглером працювати! Розіграли господарі стандарт, Запорожець подав, а голкіпер Миная, хоч і перший був на м‘ячі, але все-таки випустив м‘яч з рук, потім двічі підбив рукою його вверх в оточенні суперників і зрештою забрав круглого до рук.
30'
Хахльов допрацював до кінця в обороні і заблокував подачу Нагієва з правого флангу.
29'
Тепер Інгулець подавав кутовий: навіс Запорожця було вибито.
25'
Сфолив Горін в атаці при кутовому Минаю. Дісталося Сіталу.
23'
Минай продовжує тиснути. Паламарчук забрав до рук подачу закарпатців з лівого флангу після затяжної позиційної атаки.
Це дебютний гол для Твердохліба в УПЛ.
18'
Гоооол! Забиває Минай! Хахльов подав з лівого флангу на лінію воротарського, туди ввірвався Твердохліб і головою переправив м‘яч у ворота!
14'
Одарюк класно обіграв голкіпера і забив, але арбітри зафіксували офсайд.
11'
Невдало пробив Твердохліб головою після подачі з лівого флангу від партнера.
9'
Сітало вибив з власного штрафного м‘яч після подачі Клименка зі стандарту з правого флангу.
6'
Твердохліб віддавав в розріз на хід партнеру у штрафний майданчик, але голкіпер перший був на м‘ячі.
2'
Воробчак підключився до атаки правим флангом, отримав передачу у чужому штрафному, але в боротьбі з відразу кількома опонентами втратив м‘яч - той вийшов за лицьову рикошетом від гравця Миная.
Матч розпочався!
Минай: Бандура Олександр, Вишневський Олег, Гончар Ігор, Горін Олег, Вітенчук Вадим, Воробчак Назарій, Кулієв Ельдар, Нємчанінов Дмитро, Трубочкін Іван, Твердохліб Єгор, Хахльов Олексій.
Інгулець: Паламарчук Олексій, Запорожець Євген, Клименко Владислав, Коробенко Андрій, Сітало Артем, Одарюк Володимир, Ченбай Сергій, Кучеренко Олександр, Смоляков Артем, Нагієв Дмитро, Поспєлов Дмитро.
Стали відомі стартові склади команд:
Головним арбітром цього поєдинку буде Романюк Анастасія. Лайнсменами працюватимуть Стрілецька Марина та Грушко Світлана.
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу четвертого туру УПЛ, в якому Інгулець зустрінеться з Минаєм.