АЕК - СК Дніпро-1 онлайн трансляція матчу

Ліга Європи УЄФА - 25 серпня 2022, 19:00 - Aek Arena
Головний суддя: Давиде Масса
Ларнака
3 - 0
14' Сергій Логінов 21' Gyurcso, Adam 42' Руслан Бабенко 45' Рафаель Діас
58' Олексій Гуцуляк Вийшов: Олександр Назаренко 61' Ledes, Gus 70' Артем Громов Вийшов: Ігор Когут 73' Рафаель Діас Вийшов: Olatunji, Victor Oluyemi 73' Сергій Логінов 74' Рафаель Діас 74' Faraj, Imad Вийшов: Mamas, Rafail 74' Altman, Omri Вийшов: Garcia Cabezali, Angel 78' Englezou, Nikos 83' Gyurcso, Adam 87' Englezou, Nikos 90' Garcia Cabezali, Angel
  • SC Dnipro-1 have a winning streak of 3 matches away from home.
  • The result of the first leg: SC Dnipro-1 - AEK Larnaca 1-2.
  • AEK Larnaca have conceded a goal in each of their last 7 matches.
  • AEK Larnaca have scored at least one goal for 16 consecutive matches.
  • SC Dnipro-1 have scored at least one goal for 10 consecutive matches.
  • AEK Larnaca wins 1st half in 34% of their matches, SC Dnipro-1 in 55% of their matches.
  • AEK Larnaca wins 34% of halftimes, SC Dnipro-1 wins 55%.
  • When AEK Larnaca leads 1-0 at home, they win in 64% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 leads 0-1 away, they win in 83% of their matches.
  • When AEK Larnaca is down 0-1 home, they win 40% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 is down 1-0 away, they win 25% of their matches.
  • SC Dnipro-1's performance of the last 5 matches is better than AEK Larnaca's.
  • AEK Larnaca scores 1.81 goals when playing at home and SC Dnipro-1 scores 1.4 goals when playing away (on average).
  • The winner of their last meeting was AEK Larnaca.
  • On their last meeting AEK Larnaca won by 1 goals.
  • AEK Larnaca's performance of the last 5 matches is better than SC Dnipro-1's.
Garcia Cabezali, Angel
90'
Englezou, Nikos
87'
Gyurcso, Adam
83'
ГООЛ! Englezou, Nikos
78'
Рафаель Діас
74'
Faraj, Imad
Вийшов: Mamas, Rafail
74'
Altman, Omri
Вийшов: Garcia Cabezali, Angel
74'
Вийшов: Olatunji, Victor Oluyemi
73'
73'
Сергій Логінов
70'
Артем Громов
Вийшов: Ігор Когут
Ledes, Gus
61'
58'
Олексій Гуцуляк
Вийшов: Олександр Назаренко
ГООЛ! Рафаель Діас
45'
42'
Руслан Бабенко
ГООЛ! Gyurcso, Adam
21'
14'
20
Як не старався Дніпро-1 у другому таймі, все одно в нього нічого не вийшло. АЕК потужно тримав оборону і не менш яскраво контратакував - ці чинники стали причинами розгрому у підсумку.
Матч завершено! Дніпро-1 розгромно поступається на Кіпрі.
90+1'
Ще Гарсію нагородили жовтою.
90'
До другого тайму було додано чотири хвилини.
П'ять сейвів у голкіпера АЕК Пірича сьогодні.
89'
Потужно пробив Назаренко з лівої частини штрафного майданчика, але голкіпер знову парирував удар!
87'
Колишній гравець Дніпра Бруну Гама поміняв автора третього голу Енглезу.
86'
Назаренко прокинув одного опонента у чужому штрафного, але далі втратив м'яч.
83'
Один із найкращих гравців кіпріотів Дюрчо пішов з поля. Замість нього вийшов Наум.
80'
Блокують кіпріоти удар Довбика з лінії штрафного.
78'
Все-таки розгром. Яку гармату розрядив Енглезу! Після навісу з правого флангу кіпрський оборонець без опіки пробив в дотик з лету дуже потужним ударом - м'яч влетів під поперечку.
73'
Кіпріоти провели відразу дві заміни: Гарсія та Мамас вийшли замість Фарая і Альтмана.
73'
20-річний півзахисник Дніпра-1 Рубчинський поміняв центрбека Логінова.
70'
Дюрчо пробив з лівого флангу з гострого кута - Валеф забрав м'яч до рук.
69'
Громова замінив Когут.
67'
Дуже небезпечно прострілював Бузанелло з лівого флангу на дальню стійку, але центрабех господарів Гонсалес у підкаті вибив м'яч з-під ніг Довбика.
65'
Голкіпер кіпріотів приборкав м'яч після подачі Піхальонка від кутового.
62'
Удар Громова з меж штрафного з рикошетом полетів трохи ліворуч від воріт.
61'
Густаво зупинив Громова, котрий тікав в контратаку. Жовта для португальця.
58'
Назаренко замінив Гуцуляка.
57'
Прекрасну розрізну передачу віддав Піхальонок на забігання Танчику, але той затягнув з рішенням, через що голкіпер встиг з українцем зблизитися. Володимир пробив у воротаря.
55'
Довбик потрапив до офсайду.
54'
Невдало виконали кіпріоти навіс до штрафного майданчика зі стандарту.
50'
Піхальонок невдало виконав навіс зі стандарту лівого флангу. Бланко на правій бровці підібрав м'яч, накрутив суперників і подав на Гуцуляка, котрий з меж штрафного пробив у протихід воротарю, проте зовсім трохи вище воріт.
Другий тайм розпочався!
Дніпряни тиснуть, а кіпріоти забивають - ось підсумок тайму. Надто велике захоплення атакою підопічних Кучера призвело до провалів у захисті і досить курйозних голів. На гол українська команда награла, але в графі "забиті" досі нуль.
Перерва у матчі!
45+2'
Довбик скинув під удар Піхальонку, але цей постріл потягнув голкіпер. Не щастить дніпрянам.
45'
Одну хвилину додав суддя.
45'
Все-таки пропускає другий гол Дніпро-1... Після прострілу з лівого флангу і метушні у штрафному Рафа Лопес незграбним парашутом перекинув голкіпера української команди.
42'
Грубо підкотився Бабенко під суперника у центрі поля, за що отримав жовту.
40'
Пропускають дніпряни, проте арбітр зафіксував офсайд.
39'
Не пішов Бабенку дальній удар... Метрів з 25-ти український півзахисник пробив дуже сильно повз ворота.
37'
Яке ж красиве і точне закидання виконав Піхальонок на забігання Бузанелло у штрафний майданчик, але лівий захисник пробив у голкіпера.
36'
Валеф нехай і не з першого разу, але все-таки забрав до рук "валідольний" простріл кіпріотів з правого флангу.
34'
Швидко розіграли дніпряни зароблений стандарт біля штрафного майданчика суперників, але так само і швидко вони втратили м'яч.
33'
4:8 по ударах на даний момент.
32'
Піхальонок прийняв пас у штрафному майданчику від Гуцуляка і пробив впритул з правою стійкою!
31'
Володіння м'ячем: 42% на 58%.
31'
З двійничка пробив Піхальонок з підступів до штрафного, але м'яч спокійно полетів до рук голкіпера.
28'
Тепер Довбик пробив метрів з 23-х: знову низом, але м'яч пролетів в кількох метрах від правої стійки.
28'
Дніпряни атакують і атакують. Кіпріоти поки грають на контратаках.
26'
Знову Бланко пробив з далекої відстані, але влучив у голову Громову. Було потужно.
23'
Сваток... Міг відразу стати героєм, але потрібно було забивати з трьох метрів. Після подачі від кута поля м'яч відскочив до центрбека, котрий головою з розстрільної позиції пробив вище цілі.
22'
Ох гарно приклався до м'яча Бланко! Хавбек дніпрян пробив метрів з 25-ти у лівий кут, але голкіпер суперника парирував цей постріл!
21'
Прикрий гол пропускає Дніпро-1... Дюрчо змістився з лівого флангу і пробив по центру, але після рикошету від Сватка м'яч влетів у ворота.
18'
Довбик виборов собі ударну позицію і пробив метрів з 18-ти низом в правий кут, але м'яч пролетів повз стійку.
15'
Напівмомент від господарів: Мілічевіч пробив головою трохи вище воріт після подачі від кута поля.
15'
Подавав АЕК стандарт від правої бровки, але Громов вибив м'яч на кутовий.
14'
Логінов не за правилами зупинив контратаку кіпріотів, за що отримав жовту карточку.
Скандують українські вболівальники ЗСУ на трибунах! Сильно!
10'
Ледь не привезли дніпряни собі. Логінов невдало віддав назад на Валефа - все завершилося кутовим для господарів.
5'
Кіпріоти теж відповіли дальнім ударом: Альтман пробив ну зовсім повз цілі.
3'
Ось і Громов в об'єктиві телекамер. Він прийняв м'яч на підступах до чужого штрафного і пробив вище воріт.
Відзначимо, що Адамюк травмувався на розминці і замість нього в стартовій одинадцятці вийшов Громов.
Матч розпочався!
АЕК Ларнака: Пірич, Росалес, Мілічевич, Гонсалес, Енглезу, Оєр, Густаво, Фарай, Альтман, Дюрчо, Рафа Лопес.
Дніпро-1: Валеф, Бузанелло, Логінов, Сваток, Адамюк, Бабенко, Бланко, Танчик, Гуцуляк, Піхальонок, Довбик.
Стали відомі склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу-відповіді плей-оф Ліги Європи, в якому український Дніпро-1 прийме кіпрський АЕК Ларнака.