Вірменія - Україна онлайн трансляція матчу

Ліга Націй - 24 вересня 2022, 16:00 - Vazgen Sargsyan Republican Stadium
Головний суддя: Жуан Пиньейру
0 - 5
22' Tymchyk, Oleksandr 30' Сергій Сидорчук
46' Сергій Сидорчук Вийшов: Олександр Піхальонок 46' Bichakhchyan, Vahan Вийшов: Harutyunyan, Hovhannes 57' Олександр Зубков 61' Сергій Кривцов 63' Barseghyan, Tigran Вийшов: Shaghoyan, Zhirayr 66' Віктор Циганков Вийшов: Андрій Ярмоленко 66' Роман Яремчук Вийшов: Артем Довбик 69' Артем Довбик 71' Олександр Зубков Вийшов: Mudryk, Mykhailo 71' Dashyan, Artak 75' Mkoyan, Hrayr Вийшов: Voskanyan, Taron 76' Сергій Кривцов Вийшов: Микола Матвієнко 76' Margaryan, Zhirayr Вийшов: Monroy Ararat, Jordy Joao 81' Ignatenko, Danylo 83' Zelarayán, Lucas 84' Артем Довбик 88' Harutyunyan, Hovhannes
  • During the last 5 meetings, Armenia have won 0 times, there have been 2 draws while Ukraine have won 3 times.
  • Armenia have a losing streak of 3 matches in UEFA Nations League.
  • Armenia have lost 3 matches in a row.
  • Armenia wins 1st half in 20% of their matches, Ukraine in 23% of their matches.
  • Armenia wins 20% of halftimes, Ukraine wins 23%.
  • The winner of their last meeting was Ukraine.
  • On their last meeting Ukraine won by 3 goals.
  • When Armenia leads 1-0 at home, they win in 66% of their matches.
  • When Ukraine leads 0-1 away, they win in 100% of their matches.
  • When Armenia is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Ukraine is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In UEFA Nations League, Ukraine has better performance than Armenia.
  • Ukraine's performance of the last 5 matches is better than Armenia's.
  • Ukraine have lost just 0 of their last 5 games against Armenia (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Armenia won 0, Ukraine won 3, 2 draws.
  • Armenia scores 1 goals in a match against Ukraine and Ukraine scores 2.2 goals against Armenia (on average).
  • Average number of goals in meetings between Armenia and Ukraine is 3.2.
  • Both teams haven't won their last match in UEFA Nations League.
  • Armenia scores 0.8 goals when playing at home and Ukraine scores 1.56 goals when playing away (on average).
Harutyunyan, Hovhannes
88'
84'
Артем Довбик ГООЛ!
Zelarayán, Lucas
83'
81'
Ignatenko, Danylo ГООЛ!
76'
Сергій Кривцов
Вийшов: Микола Матвієнко
Margaryan, Zhirayr
Вийшов: Monroy Ararat, Jordy Joao
76'
Mkoyan, Hrayr
Вийшов: Voskanyan, Taron
75'
71'
Олександр Зубков
Вийшов: Mudryk, Mykhailo
Dashyan, Artak
71'
69'
66'
Віктор Циганков
Вийшов: Андрій Ярмоленко
66'
Роман Яремчук
Вийшов: Артем Довбик
Barseghyan, Tigran
Вийшов: Shaghoyan, Zhirayr
63'
61'
57'
Олександр Зубков ГООЛ!
46'
Сергій Сидорчук
Вийшов: Олександр Піхальонок
Bichakhchyan, Vahan
Вийшов: Harutyunyan, Hovhannes
46'
30'
22'
2
Ну що ж, 5:0 наша збірна на виїзді розгромила Вірменію. Трохи несподіваний результат, але є що є. Чесно кажучи, гра нашої команди була далекою від ідеалу, особливо у першому таймі, але 5:0 є 5:0. Подивимося, як зіграємо із Шотландією.
90+3'
Ну і все, 5:0, збірна України на виїзді громить Вірменію
90+1'
Шагоян проскочив у штрафну, але наші таки його видавили
90'
2 хвилини компенсовано
88'
Арутюняну жовта
85'
Серобян замість Селоряна вийшов у господарів
84'
Щось незрозуміле коїться! 5:0! Після кутового Довбик отримав м'яч, смикнув одного захисника, продавив другого, розвернувся та підсік у ворота… 5:0!
81'
Гооол! Ігнатенко! Довбик на фланзі вовтузився-возився, у результаті все-таки чудово скинув за штрафну під удар Ігнатенку, і Данило метро з 20-ти відмінно дав під штангу! 4:0!
78'
Аратунян метрів із 25-ти стрільнув. Лунін на місці, але ніхто з наших знову не зустрів гравця в опорній зоні
77'
І подвійна заміна у Вірменії – Монрой та Восканян замість Маргаряна та Мкояна вийшли
76'
74'
А Дашян підкотився під Мудрика неакуратно – одержав жовту
73'
Гра в принципі вже завершена. Залишилося дочекатися, з яким рахунком
71'
Мудрик замість Зубкова вийшов у нас
69'
Гооол? Гооол! Ярмоленко розрізав на Зубкова, той перекинув воротаря і Довбик на дальній заніс уже у порожні ворота! Офсайду немає! 3:0!
66'
І подвійна заміна у збірної України - Ярмоленко та Довбик вийшли замість Яремчука та Циганкова
63'
Шагоян замість Барсегяна вийшов у господарів
61'
Кривцов руками прихвалив суперника – жовта за відвертий фол
60'
Ох, знову ми в атаці... Циганков так вішав із флангу, що м'яч після рикошету мало не залетів за комір кіперу. Кутовий, все-таки
57'
Гоол! Тимчик з флангу відмінно вирізав у штрафну, і Зубков замкнув потужним під поперечину! 2:0!
55'
Хм... Барцигян вивалився на Луніна під гострим кутом... Довго думав, що ж йому робити, доки суддя не запалив офсайд, який там справді був
53'
На Миколенка, котрий опинився на позиції центрфорварду, намагалися прострілити з флангу. Але не пройшло.
52'
Спокійно все катаємо в центрі поля
50'
Ух, активізувалися господарі – кутовий, удар другим темпом бічними ножицями – добре, що Лунін все контролював
48'
Знову помилка. Ледь не обрізався Забарний, довелося самому ж у підкаті відпрацьовувати
46'
Розпочався другий тайм!
46'
І у Вірменії Арутунян замість Бічахчана
46'
У перерві заміна у збірної України Піхальонок вийшов замість Сидорчука
Поки що незрозумілий перший тайм. Вірмени краще розпочали, потім наші перехопили ініціативу, забили свій гол (Тимчик замкнув фолангову атаку), а потім знову ініціатива знову перейшла до господарів. Але поки що клас збірної України б'є бажання Вірменії
45+2'
І все, свисток на перерву. 1:0, поки що Україна обіграє Вірменію
45'
1 хвилина додана до першого тайму
45'
Тимчик на швидкості промчав правим флангом, але навісив у нікуди
44'
Наші пару хвилин покатали в центрі поля, але без просування в останню третину
41'
Петраков нервує на брівці.Зараз щось явно йде не так
40'
Штрафний для Вірменії. Метра 22 до воріт. Удар гарний! Ух, але мимо!
36'
Ух, з флангу пройшов пас на Бічахчана, той пробив, але Кривцов встиг вставити ногу! А могло б бути небезпечно!
35'
Наші поки не поспішають переходити на чужу половину. Ось Циганков закинув на Яремчука... Могло бути небезпечно, але пас не пройшов
32'
Барцагян метрів із 20-ти пробив. Начебто і без небезпеки, питання в тому, чому наші оборонці дали пробити
30'
Сидорчуку перша жовта у матчі – тактичний фол, прихопив за футболку
28'
Ось Тимчик вискочив з флангу на ударну, але кіпер Вірменії чекав на цей удар
27'
Поки що трохи заспокоїлася гра, воно й зрозуміло
24'
І це, до речі, перший гол Тимчика за збірну. В 11 матчах.
22'
Гооол! Розкотили наші флангову атаку! Циганков, Зубков, який прострелив у мертву зону та Тимчика який просто заніс у ворота! 1:0 для України!
20'
Здається, піддавлюють наші. Подали пару кутових, але без загострень обійшлося
18'
Наші довго намагалися організувати атаку. У результаті вивели на удар Циганкова метрів з 18-ти, але Віктор низом пробив мимо
16'
Гра у нас цікава. Поки що можна сміливо говорити, що Вірменія створює більше небезпеки біля наших воріт.
14'
Штрафний для Вірменії. Пішов низом простріл у штрафну, Лунін не накрив м'яч одразу... Миколенко виніс. Неприємна помарка нашого воротаря
11'
Циганков подав кутовий - Яремчук продовжив головою, але вірмени, у підсумку, винесли
8'
І знову – Бічахчан флангом після пасу вискакував на удар – момент неприємний для нас, але суддя запалив офсайд
6'
Ох, Кривцов якось так помилився, подарував м'яч Селларрояну, той вискочив віч-на-віч, але Лунін тягне удар! Ось такий момент у вірменів із нічого!
4'
Циганков у центрі проскочив одного захисника, але підстраховка спрацювала
2'
Хм, Тимчик з флангу загострив – прострелив у центр. Але до удару справа не дійшла
1'
Поїхали, наші почали із центру поля!
Виходять команди на поле
Стартовий склад збірної Вірменії: Юрченко – Маргарян, Чалішир, Мкоян, Амбарцумян, Дашян – Байрамян, Григорян, Бічахчян – Селараян, Барсегян. Запасні: Бучнєв, Бегларян, Ст. Мкртчян, Восканян, Монрой, Мурадян, Серобян, Галстян, Арутюнян, Акопян, Шагоян, Сер. Мкртчян.
Перед матчем Олександр Петраков сказав таке: Я дивився багато матчів збірної Вірменії. У вас гарний тренер працює. Ви граєте на домашньому стадіоні. Ви знаєте, що ми не можемо грати вдома. Ми завжди граємо на виїзді. Тому я шанси оцінюю 50 на 50.
Після 4-х турів розташування команд у нашій групі таке: Шотландія – 9 очок, Україна – 7, Ірландія – 4, Вірменія – 3
У червні Україна перемогла Вірменію у Лодзі 3:0
Розпочнеться матч о 16:00 за Києвом. Судитиме гру португалець Жоау Піньєру
Після розгрому від Шотландії збірна України намагатиметься відігратися на Вірменії. Саме цей матч UA-Футбол і пропонує вашій увазі як текстовий онлайн.
Добрий день всім! Ми з України й сьогодні у Лізі націй на виїзді граємо з Вірменією!