Склад команди "Буковина": 1 Степаненко Богдан, 11 Гакман Василь, 33 Пець Іван, 44 Даценко Семен, 8 Рябий Денис, 25 Цурупін Артем, 23 Столяр Володимир, 10 Шишигін Андрій, 7 Жумига Олександр, 77 Палагнюк Василь, 87 Фарасєєнко Віталій Запасні: 71 Чеботарьов Віталій, 20 Швець Олексій, 73 Паламарчук Іван, 6 Рябий Артем, 9 Орнат Артур, 14 Ляшенко Микола, 17 Чайковський Ігор, 22 Скрипник Ілля, 19 Королянчук Андрій, 55 Задерейко Антон
Склад команди "Епіцентр": 1 Чернобай Сергій, 3 Григоращук Степан, 44 Мороз Владислав, 5 Шевченко Євгеній, 6 Чепелюк Олександр, 2 Жмуйда Олександр, 10 Беженар Андрій, 8 Глущук Юрій, 7 Стень Сергій, 31 Пучковський Тарас, 9 Буряк Руслан Запасні: 16 Жмурко Роман, 33 Ничипоренко Олег, 21 Кристін Станіслав, 20 Кристін Владислав, 18 Миронюк Микола, 23 Барбоса да Сілва Клоудіней, 99 Гірний Максим, 91 Костенко Кирило, 11 Морозов Ростислав

Анонс матчу Буковина - Епіцентр 27.08.2022, Перша ліга України

Поединок між командою Буковина (Черновцы) та командою Епіцентр (Каменец-Подольский) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша ліга України 2022/2023 .

Дата проведення матчу: 27.08.2022
Час початку матчу: 13:00

Історія протистоянь между Буковина (Черновцы) та командою Епіцентр (Каменец-Подольский):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Епіцентр, тоді як команда Буковина залишилася з поразкою . Зіткнення Буковина та Епіцентр у попередньому футбольному матчі 12.11.2023 закінчилось с таким счетом: 0:2 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Буковина - Епіцентр можна подивитися 27.08.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Буковина - Епіцентр, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Буковина (Черновцы)
Рік заснування Буковина (Черновцы): 1958
Тренер: Андрей Мельничук

Прошедший матч команди Буковина був зіграний проти Гірник-Спорт - 13.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Епіцентр (Каменец-Подольский)
Рік заснування Эпицентр (Каменец-Подольский): 1960

Прошедший поединок команди Епіцентр був зіграний проти Інгулець - 13.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Інгулець.

Слідкуйте за результатами матчу Буковина - Епіцентр онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.